Snažení o mimi 2 měsíci po potratu v 21.tt ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6.7.22 11:13

Snažení o Mimi 2 měsíci po potratu v 21.tt ?

Zdravím vás, je tu mezi vámi někdo kdo Skusil otěhotnět 2 měsíce po potratu v druhým trimestru. Potratila jsem 13.5 2022 přestalo být srdíčko žádná VV…potrat bez revize vše v pořádku první ms byla 18.6 take bez potíží. Chtěli by jsme se posnazit je tu někdo kdo to měl podobné a bylo vše v pořádku. Jasně Gynda radí 6 měsíců počkat ale já jsem cítím zdravá a mám chuť to tisknout. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2471
6.7.22 11:18

Řídila bych se dle svého těla. Jestli se psychicky i fyzicky cítíš dobře, tak na nic nečekej. Já měla SP v 1.trimestru (úplně na začátku), taky vše proběhlo bez revize. Tělo se krásně vyčistilo samo. Gyndařka mi řekla, že se nemám 3 cykly snažit otěhotnět. Ale já se cítila dobře :) a 2. cyklus se zadařilo a jsem v 7tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2277
6.7.22 11:25

Rozumím vám.. Když se mi to stalo ve 27tt ( a to byly VVV) tak jsme chtěli „náplast“ co nejdřív. Porod mrtvého miminka byl v březnu a v květnu dalšího roku už se narodil zdravý syn :) Pokud se cítíte, jděte do toho :) Buď to půjde, nebo si to dá samo na čas. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57059
6.7.22 11:26

@Martínka113 potratila jsem v 18. týdnu a proběhlo i dočištění. Snažit jsme se začali po šestinedělí a zadařilo se za 5 měsíců. Těhotenství a vše proběhlo v naprostém pořádku a dnes mi tady lítá tříletá treperenda ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27484
6.7.22 11:27

Risknout? Oni ti to neradí jen pro svoje zvrácený potěšení. Prošla jsi těhotenstvím a vyvolávaným porodem. Ne potratem v prvním trimestru. Děloha a porodní cesty se potřebují dostat do původního stavu, vyvolávání porodu takhle brzo je pro reprodukční orgány hroznej záhul. Holka neblbni, riskuješ až moc. Taky jsem si tím prošla, ale počkala jsem půl roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.7.22 11:31

Já se spíš přikláním k tomu abys poslechla lékaře. Lidsky tě dokážu pochopit že by jsi chtěla co nejdřív zase zkusit mimi ale pravdou je že lékaři tomu opravdu rozumí líp a když ti něco doporučují tak asi vědí proč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12946
6.7.22 11:43

Počkala bych půl roku.Tak jsme to také udělali my, ale je fakt že já pak ještě měla problémy, zůstaly krevní sraženiny v děloze tak i proto jsem musela počkat. A i jsem chtěla. Dejte tomu čas…ne rok ale 5-6mesicu bych opravdu počkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 11:52

Ve 21tt je už dost na to, aby si neriskovala a počkala. Vždyť jsi měla už slušně narostlou dělohu, musela si porodit. Nech tělo odpočinout. Mám kamarádku. Přišla o miminko v 17tt, samozřejmě nepočkala a taky zariskovala. Za 2 měsíce byla zase v tom a skončilo to potratem a odebráním dělohy a vejcovodů kvůli velké infekci.
Aspoň, že už jedno dítě měla, protože dalšího už se nikdy nedočká.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 11:56

Začali jsme se snažit hned za pár týdnů, jakmile jsem se cítila dobře. Znovu jsem otěhotněla po druhé ms. Jsem ve 39. týdnu, těhotenství absolutně bez problémů. Ale to si musíš vyhodnotit sama, co je pro tebe nejlepší. Já bych rozhodně snášela hůř, kdybych propásla X příležitostí, než kdyby to zase nevyšlo nebo dlouho trvalo. Držím palce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 13:02

Kamarádka porodila mrtvé miminko ve 40tt (porod vyvoláváný) otěhotněla po šestinedělí a doktoři s tím neměli problém.

• Citovat
  • Nahlásit
27484
6.7.22 13:42
@Anonymní píše:
Kamarádka porodila mrtvé miminko ve 40tt (porod vyvoláváný) otěhotněla po šestinedělí a doktoři s tím neměli problém.

Věř mi, že s tím problém měli sakra velkej, jen taktně mlčeli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 14:09
@Janli píše:
Věř mi, že s tím problém měli sakra velkej, jen taktně mlčeli.
Řekli jí, že se klidně může začít snažit :nevim:
  • Citovat
  • Nahlásit
12946
6.7.22 16:53
@Anonymní píše: Řekli jí, že se klidně může začít snažit :nevim:

Tomu se mi fakt nechce věřit. Mozna ti kecala.To nemohl doktor říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 18:29
@ametyst píše:
Tomu se mi fakt nechce věřit. Mozna ti kecala.To nemohl doktor říct.

Nemyslím si, oni to ti doktoři vyvolavackou prodělali a dítě uprostřed porodu zemřelo.

• Citovat
  • Nahlásit
12946
6.7.22 20:45
@Anonymní píše:
Nemyslím si, oni to ti doktoři vyvolavackou prodělali a dítě uprostřed porodu zemřelo.

Co prodělali?
Já potratracela v 19 týdnů vyvoláványm porodem a NIKDO mi toto neřekl. V nemocnici doporučovali dokonce rok, můj gynekolog alespoň půl.
Ale mě je to jedno, to je každého věc. Ja bych ale neriskovala to že moje tělo není poradne zhojené a připravené na nové těhotenstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat