Snažení o miminko a partner ma noční smeny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 06:13
Snažení o miminko a partner ma noční smeny

Ahoj, máme docela zapeklity problem :zed: snažíme se o miminko, přítel ted bude dělat pouze noční směny (minimálně 2mesice),já pracují jen na ranní smenyt a ted přemýšlíme jak to vyřešit :nevim: navíc máme doma dva kluky(pritelovo syn 11let, můj syn 6let) takže nepřichází v úvahu si pres den zalezt do postele a snažit se, jelikož jsou kluci doma když já přijdu práce :zed: jak jste to řešili vy?

Reakce:

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 28.02.17 06:27

Tohle jsme naštěstí řešit nemuseli, tak jedině než jde přítel do práce, nebo usadit kluky k večeři a na chvíli zmizet? :nevim: 10 minut snad můžou zůstat sami

pralinka2727
Závislačka 3253 příspěvků 28.02.17 06:44

Netlačit na pilu a těch pár týdnů počkat? :nevim:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18573 příspěvků 28.02.17 07:05
@pralinka2727 píše:
Netlačit na pilu a těch pár týdnů počkat? :nevim:

Souhlasím. Zábavy máte kolem kluků dost, dva měsíce počkat, než bude příznivější konstalace, vás rozhodně nezabije.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 07:18

Ono není jisté zda to bude jen ty 2mesice :nevim: prý minimálně 2mesice bude střídat týden ranní, týden noční. Nechceme čekat ale taky nevíme jak to udělat když by plodné dny vycházely na dny kdy já budu v práci pres den a přítel přes noc a do toho oba synové doma. :zed: :nevim: :pocitac:

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 28.02.17 07:45

Rychlovku v koupelně, když děti večeři? No nebo přestat hlídat plodné dny a milovat se, když budete mít volno :nevim:

mrazik6
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 07:50

Zalezte si do auta, zamcete v koupelně… zapojení fantazii

crazy0
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 28.02.17 08:07

Holky co to tady resite za silenou diskuzi…me to uz vazne prijde k smichu…za chvili tu budou zalozene diskuze jak se mam utirat na zachode… :mrgreen: :mrgreen:
Zakladatelko, ja jsem cekala na malou ctyri roky, nejake dva mesice neres…jednou to jde, jednou ne…

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 28.02.17 08:36

Zaklepej na souseda, ale to jsi asi poradit nechtěla… :mrgreen:

SlecnaSally
Kelišová 6326 příspěvků 28.02.17 09:01

My si třeba zalezli do sprchy apod. Pravda, nesnažili jsme se teda o mimčo, spíš byla hrozná chut.Ale popravdě, když se chce vždy se nějaká možnost najde ;)

medunka23
Kelišová 7054 příspěvků 28.02.17 09:06

Zbytečně řešis, naše druhorozena vznikla jako rychlovka když byla chuť a prvorozena vecerela, byly ji 2 roky, před 11letým se dle mého da zašít lépe. A neres plodné a neplodné dny, prostě si uzivejte.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >