Snažení o miminko a Pronatal Teplice

Napsat příspěvek
141
2.3.20 10:27

@ahojí jojo starosti kolem domu jsou dobry na rozptyleni, ale stejne je cas kdy si vzpomenu atd..ja jsem mela na ovulaci clostilbegyt, ale nedelala jsem si ovu testy tak nevim, zda byla ci ne.. tak drzim palce at operace dopadne dobre :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
2.3.20 10:46

Ahoj holky,
taky se ráda přidám k někomu kdo dochází do Pronatalu do Teplic. Mám PCO a chodím k MUDr. Lojkovi. Momentálně jsem před kontrolou a stimulovala jsem Femarou. Jsem hrozně nervozní. O dítě se snažíme přes rok. To, že mám polycystické vaječníky vím asi čtyři měsíce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
2.3.20 13:25

@ahojí asi ji, zavolám si k doktorce, jestli mě vyšetří a uvidíme :blush: je to vážně na prd. Ještě když si jedeš pro injekce, že ti nic není a máš tam nesmyslně cystu :lol: :lol: :lol: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
2.3.20 13:46

@Pap949 :zed: - tenhle smajlík vystihuje všechno! Není potřeba psát víc :D
Držím palce! Dej pak vědět!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
2.3.20 13:49

@Apronka Ahojky! Vítej v klubu Pronatal :)
Mám taky PCO, ale ovulaci několikrát potvrzenou…Jak to máš Ty?
My se snažíme 2. rokem, ale do teplic jezdíme od května…
Já jsem byla docela mile překvapená, že to je fofr…Hned při první návštěvě tam byla ovulace, takže za 2 dny jsme jeli na IUI…další měsíc znovu…A Lojka mi pak doporučil laparku, ale já se bála a trvalo mi dlouho, než jsem se objednala, tak jdu až teď v březnu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
2.3.20 14:38

ahojí
Moc děkuji za hezké přivítání. Jsem ráda, že se někdo ozval.

Já v Pronatalu byla poprvé v lednu. Doporučil si mě tam sám pan doktor. Vysadila jsem v lednu minulého roku a ruku do ohně bych dala za to, že ovuluju… všechny známky ovulace, ms pravidelná, jsem docela štíhlá, žádné problémy, prostě to vypadalo, že i když jsem užívala HA deset let, že se všechno rozběhlo jako hodinky. O to větší byl šok u pana doktora :nevim:
Podle něj jsem ovulace není vůbec, ale jinak nemám žádné známky syndromu, takže mi napsal do zprávy PCO. Teprve včera jsem zjistila, že je rozdíl mezi PCO a PCOS :lol:

Jinak teď poprvé zkouším stimulovat Femarou (před ms Duphaston) a ve čtvrtek jdu na kontrolu, jestli vyrostly nějaký folikuly… na IUI se teda nejspíš vrhneme další cyklus…nebo aspoň tak jsem to pochopila :lol:

Ale i přes PCO ovuluješ, to je super, to závidím :-)
laparka snad bude v pohodě, mě místo laparky doporučil tu pěnu…snad HyFoSy? to budu držet palce ať to dobře dopadne

a jinak pro to něco děláš?
hormonální joga, změna stravy, doplňky stravy apod.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
22.3.20 17:56

Ahoj holky, tak jak to zvladate se situaci ohledne koronaviru?? Jak funguje pronatal? Nekde jsem cetla, ze kliniky omezuji provoz? My se snazime stale prirozene. Piju kontryhel a malinik (prvni mesic) a ted jsem cca tyden po ovu tak uvidime. I kdyz v tenhle situaci si rikam, ze byt tehotna tak nevytahnu paty z bytu 8o opatrujte se.. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
23.3.20 07:45

@Raaaadka
Ahojky,
teď jsi mě trošku vyděsila, protože se tam chystám objednávat akorát. Na stránkách mají, že provoz neomezují, ale je potřeba tam samozřejmě chodit s rouškou.
My máme tento cyklus podstoupit IUI a když to kolem sebe vidím, tak si říkám, jestli to radši neodložit. Navíc pracuju v nemocnici, takže riskuju každý den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
23.3.20 10:26

@Apronka ja jsem cetla vseobecne info, ze jim ministerstvo doporucilo omezit nove cykly ivf atd. Ale treba ti udelaji IUI normalne :) ja tam chci volat cca v lete a objednat se. Zatim to jeste zkusime nechat na prirode. Tak drzim palce at vse klapne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
23.3.20 10:42

@Raaaadka
Já se objednala zatím jen na kontrolu, protože na IUI nemám čas ani náladu. A sestřička říkala, že fungují normálně a provoz neomezili.
Tak držím palce ať vás příroda nezklame a zadaří se :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama