Snažení o miminko a zdravotní problémy

3
16.10.20 13:13

Snazeni o miminko a zdravotní problémy

Zdravím.. Mám takovou otázku jestli náhodou někdo neřešil něco podobného. S manželem chceme už asi 3 roky miminko ale snažíme se dohromady asi rok, kvůli tomu že já beru skoro pořád antibiotika, minimálně 4-5 krát za rok už to trvá ty 3 roky. Mám pořád na výtěru streptokoka v krku i v nose dostanu antibiotika a za měsíc,2 nebo 3 ho mám zase. A dělají se mi hnisavé abscesy na těle doktor mi řek že si myslí že za to může ten streptokok. Mám zánět v těle zvýšené crp a leukocity pokaždé když mi vezmou krev, na orl sem byla asi 10× pokaždé mi dají antibiotika byla sem i 10 dní v nemocnici na penicilinu v injekcich pomohlo opět na nějaké 3 měsíce a zase znova. Byla sem na imunologii a imunitu mám v pořádku a můj doktor mi řek že už neví co se mnou, že už mi nepomůže že neví kam mě má poslat. Chtěla bych se vyléčit ale prostě už nevím kam mám jít, ale hlavně mi to vadí kvůli tomu miminku pokud mám toho streptokoka pořád někde tak kdybych náhodou otěhotněla tak jestli by to třeba nemohlo mít vliv na plod, už nevím kam zajít nebo co dělat všude mi je řečeno ať si nechám vytrhnout mandle ale jestli ho mám i v nose nebo někde v těle tak to přeci nemůže pomoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
944
16.10.20 14:10

A manzel byl take na imuno? Muze byt prenasec a muze se ti to vracet porad od nej, nebo nekdo dalsi z domacnosti treba…o vlivu na dite se porad na gynde, ja myslim, ze otehotnet klidne muzes, ale kdo by mel pri tom vsem chut na sex ze… jinak jestli ti lekar radi ty mandle, tak bych mu verila, chces se toho zbavit prece…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
16.10.20 14:34

@Melodie91 To bylo hned první co jsme řešili jestli to na mě nepřenáší takže ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3567
16.10.20 15:36

Autovakcínu ti na imunologii nedoporucili? Kultivace s citlivostí na ATB se vzdycky delala? Antibiotika byla brána nekolik mesicu profylakticky/lecebne v male davce? Alternativně jsi zkoušela napřiklad houby (ganoderma, reishi…)? Jaké vsechny imunologické parametry byly vyšetřovány? Candida ti problémy nedělá? Byliny od Podhorné jsi nezkoušela? Co jídelníček a pohyb?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
17.10.20 19:37

Nechala bych si vytrhnout ty mandle. Pak bych zkusila držet dietu bez sladkého a jedla nějaká probiotika. Zkoušela jsi nejakou alternativní medicínu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
18.10.20 15:28

Děkuji za rady…Na imunologii mi řekli že všechny testy jsou v pořádku a co tam chodím tak mi předepisují Luivac už asi po 3tí během 5ti měsíců vždy na měsíc. Teď ho beru zase ale nepomáhá zase se mi to po něm vrátí. Bylinky jsem zkoušela dlouhodobě všelijaký lichořeřišnici, hlívu ústřičnou. Autovakcínu mi nikdo nedoporučil, ale asi ji vyzkouším a pokud nezabere tak asi nechám vytrhnout ty mandle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama