Snažení o miminko (anovulace)

2
7.4.20 15:09

Snažení o miminko (anovulace)

Ahoj, už delší dobu se snažíme s manželem i děťátko. Ale stále marně :,( Můj gynekolog mi řekl, že nemám ovulaci a když budu chtít děťátko tak bude muset asi být hormonální léčba. Myslí si že to je z antikoncepce, kterou jsem brala před 2 rokama. Mohli by jste mi prosím poradit nějaké prášky (gynex nebo tak něco?) předem děkuji za odpověď. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

529
7.4.20 15:37

Ahoj, ze své zkušenosti - mám ten samí problém jako ty + PCOS, menstruace 3× do roka..Zkoušela jsem všemožné, kotryhel, gynex, kyselinu listovou, Proveru, Utrogestan a dalších xx babskych rad a 7 let nic..Nakonec se povedlo ani nevíme jak, bez žádných hormonů nebo bylinek :-). Teď jsme 23tt. Naprostý zázrak:smiling_face_with3_hearts:. Takže ti poradím než do sebe začneš cpát nějaké hormony, zkus vypnout a nesoustředit se na to, psychika dělá svoje!! Samozřejmě někomu Utrogestan nebo Provera či Gynex pomohl - znám jich hodně, ale u mě to udělalo to, že jsem vypla, smířila jsem se s tím a na běžné kontrole na gynekologii, jsem byla už v 10tt. Ale jinak Gynexem se nic nezkazí, jsou to bylinky. Takže držím palce :srdce: a nevzdávej to hlavně!! Mě doktoři tvrdili, že přirozeně neotěhotním, není šance a nakonec bum i bez hormonální léčby. Samozřejmě neříkám, že tobě to nepomůže :). Jen radím netrápit se tim, že to může být antikoncepcí a dalšími věcmi :):srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
7.4.20 15:54

@EvieK mockrát děkuji :srdce: a gratuluji :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
529
7.4.20 15:59
@Mousse píše:
@EvieK mockrát děkuji :srdce: a gratuluji :srdce: :srdce:

To není třeba, jen to nevzdávej a neříkej si, že ne to marné, určitě se povede :) :srdce:..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama