Reklama

Snažení o miminko po vysazeni antikoncepce Foxinette Neo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 07:24
Snažení o miminko po vysazeni antikoncepce foxinnete neo

Ahojky, chtěla bych ze zeptat.je tu někdo kdo otěhotněla hned po vysazeni anginy foxinnete něj? Brala jsem ji ted 3mesice v kuse bez pauzy a ted očekávám MS a chceme se začít snažit o miminko.jak vám to šlo rychle a co byste doporučovali k podpoře otěhotnění? Já jsem nasadila femibion 1,přítel maca tabletky, vitamin E a selen a zinek. děkuji za odpovědi:) chtěli bychom co nejdříve otehotnet. S bývalým manželem jsem otěhotněla hned(dalo by se říct ze stalo otrit trenky a byla jsem v tom),pak jsem rodila CS.

Reklama

Reakce:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 13.02.17 07:50

To je individualni, u kazde to muze byt jinak stejne tak u tebe… nekdo hned nekdo za nekolik let

kaculka91
Kecalka 245 příspěvků 13.02.17 08:43

Já brala dva roky nízkohormonální HA, v lednu jsem vysadila a pokoušíme se též o miminko. Minulý měsíc se nezadařilo, teď čekáme na ovulaci. Já jsem si koupila gynex, hodně lidí píše, že má zázračné účinky, je to čistě přírodní, jsou to bylinky. K tomu ještě baštím kyselinu listovou.
Přeji. aby se ti taky co nejdříve objevily // jako mně :potlesk:.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 13.02.17 08:53

Dvakrát hned. Mimochodem rveš do sebe hormony proti otěhotnění, teď to zas hrotíš z opačné strany… :roll: to fakt dneska není in otěhotnět ‚jen tak‘, bez hrocení? :nevim:

Popokatepetla
Závislačka 3041 příspěvků 13.02.17 09:00

Brala jsem sice jinou antikoncepci, ale otěhotněla jsem 3 měsíce po vysazení a byly z toho dvojvaječná dvojčata. Tohle může být u každého opravdu jiné. Někdo otěhotní hned, jinému trvá, než se tělo zase „nastartuje“ delší dobu.

Lekninka91
Extra třída :D 10223 příspěvků 13.02.17 10:06

To ti nikdo neřekne..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama