Snažení o miminko Praha

B95
16
30.3.21 20:48

Snažení o miminko Praha

Ahoj holky, tak jak dlouho se snažíte? Taky testujete skoro každý měsíc? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51
2.4.21 08:00

@B95 Ahojky, :-) my už se snažíme přes 2 roky a stále nic. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
B95
16
2.4.21 08:55

@Andys31
My teprve 2 měsíc… Ale samozřejmě mám hned příznaky :roll: teď (ne)čekám ms, tak snad nedorazi. Resite přes lékaře? Moc držím pěsti aby to vyšlo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.4.21 11:33

Ahoooj🙋🏼‍♀️
My už se taky snažíme 2 roky a nic…😞 Teď chodíme do CAR a byla jsem na první IUI, která nevyšla…takže teď znova 🙏🏻
Jinak jsem to měla stejně…pořad jsem si kupovala testy a nikdy nic, tak jsem se na to poslední 3 měsíce vykaslala, protože jsem pak o to víc zklamaná a je to zbytecne 🙅🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
B95
16
2.4.21 12:29

@Alca.Vozabalka tak moc držím palce, ať to vyjde!✊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
2.4.21 13:12

@B95 moc děkuju ted to zkoušíme řešit bylinkami prej to hodně holkám pomohlo. A máš nějaký problém nebo? Já mám anovulační cykly a ta ovulka ne a ne přijít. :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
2.4.21 13:13

@Alca.Vozabalka a máš nějaký problém přímo? Já byla na IUI 3× a nikdy z toho nic nebylo, ale každá jsme jiná a každému asi zabírá něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
B95
16
2.4.21 13:37

@Andys31 nemám, spíš mi přijde že jsem tím,,posedlá,,. Od té doby, co jsme si řekli že se budeme snažit o dítě, tak každý měsíc se sleduju atd.🙈 Jak blázen. Beru jen kyselinu listovou a piju čaj Ludmily Mojžíšové. Za 4 dny mám mít ms a už mě pobolívá břicho, tak myslím že zase bez šance… ovulaci vždy na sobě poznám, naštěstí… Moc Vám holky držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.4.21 14:05

@Andys31 no mám právě anovulační cykly 🙄 ale to jsem řešila už s Dr na gyndě, to jsem brala clostilbegyt a utrogestan a nic…pak mě poslala do CAR a teď beru teda Trozel na tu ovulaci a plus injekci Ovitrelle a ještě utrogestan, první měsíc nás nechala zkoušet přirozeně a nic, druhý měsíc jsem byla na IUI a nic a teď bude druhá IUI, tak uvidíme 🙄 🙏🏻 Jinak ještě piju kontryhelový a maliníkový čaj, ale nechci to moc prekombinovat, když beru léky od Dr…Ale tak ty bylinky nemůžou snad nijak uškodit :nevim: jo a ještě mám od Dr kyselinu listovou a vitamin D doporučený, takže to beru taky…prášků jak důchodce 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
3.4.21 07:21

@Alca.Vozabalka tak to máme tak nějak až moc podobný. :DNejdřív jsem byla v Caru a tam měla 3× IUI vždy bohužel bezúspěšně, pak mi řekla doktorka, že je na řadě ivf, ale do toho se mi moc nechtělo a tak jsem si dala pauzu a pak si našla nového gynekologa, který mi napsal clostibegyt, ale zabral jen jednou a nic z toho nebylo, pak mi udělal gyndař hormonální profil a mela jsem tam zvýšené DHEA-S, poslal mě na endokrinologii a tam mi řekli at vysadím clostibegyt, že se nemůže brát takhle v kuse max 3 cykly a teď jsem si řekla minulý měsíc, že zkusím bylinky, tak jsem koupila gynex a teď ještě jeřáb ptačí už jsem začala druhou lahvičku, tak jsem zvědavá jestli to bude nějak fungovat spíš pořád věřím, ale pokud do léta nic, tak budeme muset do Caru spíš váhám který zvolit. Bylinky ti určitě neuškodí a za zkoušku nic nedáš. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.4.21 11:43

@Andys31 mě také jak delala hormonální profil, tak jsem tam měla zvýšený prolaktin, prý jak kojici matka 😂 a chtěla mě poslat na endokrinologii, ale nakonec jsem tam nemusela, protože mi vzali krev znova a už jsem ty hodnoty měla v pořádku..Takže teď budeme ještě zkoušet IUI, ale prave pritelovi poprvé vyšel spermio ok a podruhe, co už jsme šli na IUI, tak mu vyšel spatne, takže pokud vyjde i podruhe spatne, tak asi nezbyde nic jineho než IVF 😫 anovulacni cykly a špatný spermio…fakt na 💩 😃 ale když mě se do toho IVF nechce vůbec 😞 takže budu pořad doufat no…
Já gynex zkoušela taky ale to bylo hned úplně nějak na začátku, co jsme se začali snazit a nic to semnou neudělalo 😞 tak pořad hledám hledám…nechci do sebe už cpát ty hnusné hormony od Dr, ale když jina cesta nepomáhá :roll: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.4.21 11:45

@Andys31 a odkud jsi? Já jezdím do Prahy do Prague Fertility Centre a tam jsem moc spokojena, ta doktorka je skvělá, milá, příjemná…celkove ten přístup je skvělý :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
3.4.21 12:17

@Alca.Vozabalka Tak spermiogram má přítel naštěstí v pořádku a je to tedy celé můj problém, ale vidím na něm jak moc by si to dítko přál už a ono se nám to nedaří, tak je to takové demotivující. Jsem z Prahy a chodila jsem do Caru do Gynemu, ale tam už nechci, protože mi přijde, že jsou pro ně přednější pacienti z ciziny. :nevim: Já nevím jak ty, ale já se potřebuju cítit dobře v caru a mít z toho dobrý pocit. V Gynemu se na tobě střídají jak na běžícím pásu pokaždé jiný lékař. Slyšela jsem, že Pronajal je super a teď říkáš i že Fertility center, tak uvidím ještě mám trochu času na rozmyšlenou. A kolik ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
3.4.21 12:19

@Alca.Vozabalka Jinak mám to stejně nechce se mi do ivf. :( Za prvý je to náročný pro ženu hlavně a za druhé finančně. Hormony jsou hnus to máš pravdu, ale asi záleží na jakého lékaře natrefíš. Nesmíme to vzdávat a třeba ti to IUI konečně vyjde moc ti držím pěsti!!! :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.4.21 17:16

@Andys31 je to hrozně demotivující 😫
Jojo Prague Fertility Centre, mě je doporučila moje gynekoložka a přímo i jednu doktorku tam a jako musím rict, ze fakt super…za mě teda rozhodne ano. A hlavně mám prave pořad jednu a tu samou, která mi děla veškerá vysetreni…prave gynekolozka mi rekla, ze je to problém v hodně centrech, ze to pokaždé řeší jiný doktor a ze je to na prd, tady ne super to, že mě řeší pořad jen jedna a ta samá 🤩 👏🏻
Jinak je mi 27 🤷🏼‍♀️ A tobě?
No právě, že je to hodně náročné 😫

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat