Snažení o miminko s problémem u muže

24.3.20 10:24

Snažení o miminko s problémem u muže

Dobrý den slečny dámy ženy chtěla jsem se zeptat zda máte nebo jste měli některá z vás zkušenost, že jste se snažili o miminko ale nejde to, problém je ve tvaru spermií. Inseminaci máme druhou za sebou a stále nic. Co IVF? Jaká klinika ano a která zase ne? Předem moc děkuji :) už jsem zoufalá bude to přes rok a stále nic :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.3.20 11:04

@BonnyEl My se snažili rok a půl a zařadilo se přirozeně. Rok mně nepřijde dlouhá doba teda..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 15:00

My se snažily přes 2roky…6× IUI…nevyšlo ani jedno a pak jsme šli do IVF a hned na prvni pokus nam to vyšlo :andel: Jsem ve druhém trimestru.
Přítel měl taky špatný spermio..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 16:05

@BonnyEl Nepíšeš, odkud jsi a i kolik ti je, jestli tě nějak tlačí čas. Ale šla bych do caru, mate za sebou všechna vyšetření, včetně imunologie? U nás 3×IU a vyšlo 1.IVF. Nelituji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
24.3.20 20:23
@Anonymní píše:
My se snažily přes 2roky…6× IUI…nevyšlo ani jedno a pak jsme šli do IVF a hned na prvni pokus nam to vyšlo :andel: Jsem ve druhém trimestru.
Přítel měl taky špatný spermio..

Jestli chápu dobře tak IUI je inseminace? Není to IVF rizikové? Jsem ze všeho taková pokakana :-D jinak moc gratuluji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 20:26
@Anonymní píše:
@BonnyEl Nepíšeš, odkud jsi a i kolik ti je, jestli tě nějak tlačí čas. Ale šla bych do caru, mate za sebou všechna vyšetření, včetně imunologie? U nás 3×IU a vyšlo 1.IVF. Nelituji ;)

Jsem z Frýdku Místku a je mi 30 čas mě úplně netlačí, ale chceme dvě děti a nechceme čekat na poslední chvíli jestli chápete. My chodíme do gyncentrum ale nevím no :-/ co a kde vlastně najdu ten CAR? Ano máme za sebou všechna vyšetření kromě průchodnosti vaječníků ale to mi bohužel zrušili kvůli téhle situace a manžel byl zatím jen na spermiogramu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1079
25.3.20 08:31

@BonnyEl 6×IUI (=inseminace) za rok máš zdarma, hradí to pojišťovna. Občas chce CAR (=centrum asistované reprodukce) nějaké peníze za katetr. To Gyncentrum je take CAR? V Ostravě toho bude více, pokud bys tam nebyla spokojená. Zkuste pár IUI, to ti doktoři jen řeknou, kdy budeš mit ovulaci, manzel ráno přinese spermie a dají ti je tam. Je to něco jako sex, s pár procenty více co se týče úspěšnosti. Nemusíš brát žádné hormony, ale upřímně, moc od toho nečekej a sla bych do IUI max 3,pak bych už zvažovala IVF. S IVF jsou vždycky rizika, nemusíš na hormony reagovat, nebo můžeš až moc, ale vše ti vysvětlí a výsledek může stát za to, nám se zadarilo na první pokus :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 10:24

@suzka1 mockrát děkuji za rady a za informace a hlavně zkušenost 3.4. jdu na kontrolu a pokud budu připravena jdu na IUI. Zkusím tedy 3× a pak IVF snad vše dobře dopadne a žádná velká rizika nebudou! Ten gyncentrum je vlastně dělaná pro neplodnost ale zda je to car netuším

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1079
25.3.20 10:27

@BonnyEl Jestli chodite sem, tak ano, je to CAR, https://www.gyncentrum.com/cs/?…

Proberte to s doktorem a popovidejte o možnostech. A zeptejte se, kdy vam udelaji pruchodnost vejcovodu. A imunologii, klasicky vam vzali na imuno krev? A partnerovi spermie?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 11:47

@suzka1 ano to je to centrum. Na průchodnost jsem měla jít teď 9.4. ale to mi bohužel zrušili a bude nejdříve za měsíc. Ano hormony vajíčka vše mám naprosto v pořádku. Chlap má taky kromě tvaru to má pod minimum a to říkal že může být problém :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama