Snažení o první mimčo co pomáhá

Anonymní
5.7.20 22:25

Snažení o první mimčo co pomáhá

Ahoj s přítelem se snažíme o první mimčo od dubna 2020 :) Zatím nic :( já 28, příteli 35
Chci se zeptat těch co se taky snaží a těm co to už vyšlo co pomáhá nějaké doplňky podpora těhotenství apod Popřípadě kdy jít k dr. Menses mám pravidelně

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5.7.20 22:26

Nemyslet na to, že to spolu děláte za účelem zplození miminka. Půjde to samo, jenom musíte být v pohodě a vyrovnaní a nestresovat se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
960
5.7.20 22:52

Od dubna to ještě není vůbec žádný čas, takže klid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
5.7.20 23:00

Vikend pryč. Nějaký pěkný výlet, wellnes, chaticka cokoli. Celkově pohoda a změna prostředí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6868
5.7.20 23:18

Zatím to není nutné. Ale určitě nebude od věci mít aspoň představu, kdy u tebe probíhá ovulace, zatím si třeba jen všímat plodného hlenu. Doplňky stravy jsou různé, není od věci přidat aspoň kyselinu listovou. Jestli používáte lubrikační gel, asi by bylo vhodnější nějaký na podporu početí. Ale 3-4 měsíce opravdu neni žádná doba. :D

Příspěvek upraven 05.07.20 v 23:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
459
5.7.20 23:23

Ne stresovat se, hlavně se nestresovat početím. Jist zdravé, hejbat se, větrat partnerův pytlík, aby se mu tam spermousi nevarili a neplavali ocaskama nahoru.
A je dobrý si zjistit plodné dny. Žádny stres, stačí přibližně (buď pomocí nějaké aplikace v MS kalendáři nebo jen odhadem dle délky cyklu, ale můžeš i ovulační testery) a ve vytypovany čas romantickou vecu či vejlet s happy endem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6801
5.7.20 23:41

Jako snažíte se DVA měsíce?

Tak doporučuju nesnažit se, nepočítat plodné dny a ovulaci, nesouložit na povel a nedělat si testy.

Uživej si nechráněný sex, to je přece samo o sobě super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
6.7.20 00:05

Ja brala kyselinu listovou :-) a jinak jak pisou holky, nemyslet na to. Po 2.mesicich to je prd cekani :-) hlavne se na to neupinej (ovulace, plodne dny, nohy nahoru po sexu atd)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
17.7.20 22:05

Nejlepsi je podle mě fakt při sexu nemyslet na dělání děti ale jen na dělání sebe :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6868
18.7.20 08:16
@Sarlotak píše:
Nejlepsi je podle mě fakt při sexu nemyslet na dělání děti ale jen na dělání sebe :cert:

Lehko se radí, hůř vykonává. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
345
18.7.20 08:46

Ahoj holky, prosím poraďte mi vitaminy u chlapa co berou.Maca zatim nic moc tak neco jiného co se dá koupit v lékárně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama