Snažení o první miminko říjen 2020

180
22.10.20 20:35

Snažení o první miminko říjen 2020

Ahoj holky, najde se tu někdo, kdo se také snaží o první miminko? :srdce:
Berete něco na podporu otěhotnění?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
118
22.10.20 20:43

Ahoj, také se s partnerem snažíme 😊 jediné co jsem teď začala užívat je kontryhelovy čaj 😊 jak dlouho už pracujete na miminku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
22.10.20 20:49
@Veronika_K95 píše:
Ahoj, také se s partnerem snažíme 😊 jediné co jsem teď začala užívat je kontryhelovy čaj 😊 jak dlouho už pracujete na miminku?

Ahoj vítej v klubu :srdce: my se s přítelem snažíme od posledního dne dovolené v Řecku 😂, takže od srpna noo budou to už tři měsíce zachvilku a co ty? A jak dlouho piješ ten čaj? Je dobrej?😄 Bála jsem se ho pořídit, kvůli chuti😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 20:51

Ahoj, my tomu už dlouho necháváme volný průběh, tak uvidíme, co teď v říjnu, ale do týdne by měla přijít MS a moc velké naděje tomu tento měsíc nedávám :-/. Jinak beru jenom Femibion 1…doktorka mi doporučila Inofolic, ale přišel mi dost drahý, ale asi zkusím objednat…

• Citovat
  • Nahlásit
118
22.10.20 20:54

@Pája51 my se snažíme taky od srpna 😅 nebo snažíme.. Řekli jsme, ze tomu necháme volný průběh a uvidíme 😊 nicméně stejně na to pořád myslím a doufám, že se v ten daný měsíc zadaří ale pořád nic 😏 Já jsem si ho začala pít teď poslední menstruaci, takže těžko říct 😅 ale četla jsem na něj hodně chvály. Chuťově to není zas tak hrozný, já si dám trochu medu a vlastně je docela dobrý 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
22.10.20 21:00

Holky snad nevadí přidám se sem, my se už teda snažíme o druhé. Ale už rok a půl a pořád nic, takže už jsem fakt zoufalá, jo mám doma 4 letou dceru, ale už je to dlouho co se nic neděje. Takže já jdu v pondělí na folikulometrii.
Jinak ten inofolic myslím, že mi pomohl při prvním těhotenství. Teď teda zkouším u u druhého a uvidím. A ještě taky beru femibion 1… Už aby jsme byly v tom cooo :)
Držím vám všem palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
22.10.20 21:12
@Anonymní píše:
Ahoj, my tomu už dlouho necháváme volný průběh, tak uvidíme, co teď v říjnu, ale do týdne by měla přijít MS a moc velké naděje tomu tento měsíc nedávám :-/. Jinak beru jenom Femibion 1…doktorka mi doporučila Inofolic, ale přišel mi dost drahý, ale asi zkusím objednat…

Ahoj, vítej v klubu :srdce:
Tak třeba mrška nedorazí :) a máš nějaký priznaky? O tom jsem taky trochu slyšela, ale celkem drahej, jestli se ma třikrát denně pít :,( já zkouším gsmamavit a kys. listovou a gynex
Přeju at ti to vyjde :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
22.10.20 21:15
@Veronika_K95 píše:
@Pája51 my se snažíme taky od srpna 😅 nebo snažíme.. Řekli jsme, ze tomu necháme volný průběh a uvidíme 😊 nicméně stejně na to pořád myslím a doufám, že se v ten daný měsíc zadaří ale pořád nic 😏 Já jsem si ho začala pít teď poslední menstruaci, takže těžko říct 😅 ale četla jsem na něj hodně chvály. Chuťově to není zas tak hrozný, já si dám trochu medu a vlastně je docela dobrý 😁

Joo to tě naprosto chápu, vždycky cítím nějaký příznaky a ono nic. Já mám ke všemu ještě nepravidelnou ms takže je to úplně v háji. Od srpna jsme to taky nějak extra nehrotili, ale ms mi vubec před dovolenou ani po dovolené nepřišla, tak jsem zkoušela hledat něco na podporu otěhotnění a zpravení cyklu našla jsem gynex začla jsem ho užívat a tadaa po týdnu ms dorazila 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
22.10.20 21:18
@Deneriss píše:
Holky snad nevadí přidám se sem, my se už teda snažíme o druhé. Ale už rok a půl a pořád nic, takže už jsem fakt zoufalá, jo mám doma 4 letou dceru, ale už je to dlouho co se nic neděje. Takže já jdu v pondělí na folikulometrii.
Jinak ten inofolic myslím, že mi pomohl při prvním těhotenství. Teď teda zkouším u u druhého a uvidím. A ještě taky beru femibion 1… Už aby jsme byly v tom cooo :)
Držím vám všem palce

Ahoj, určo nevadí, vítej :srdce:,tak to je super že aspoň jedno dítko máš :srdce:
Je celkem drahej, ale pokud ti pomohl v prvním, tak bych asi šla do toho zas :) a povedlo se ti hned na první pokus braní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
22.10.20 21:22

@Pája51 jo přesně! 😂 Já naposled měla asi 3 dny zpoždění a milion příznaků a samozřejmě nic že jo 😂 cyklus mám taky nepravidelný, takže i ovulaci přesně nevím kdy mám, takže to není úplně jednoduchy ale zatím měřit teplotu ani ovulační testy dělat nechci 🤷🏽 No tak super, snad se to nějak srovná a brzy se zadaří ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
22.10.20 21:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
22.10.20 21:42

Snad taky nebude vadit, když se přidám. Pokoušíme se o druhé. První těhotenství bohužel nedopadlo dobře a malá nám umřela v 36. týdnu :(. Teď po 3 měsících zkoušíme znovu. Beru Femibion, predtím nic, manžel bere taky nějaké preparáty na podporu, které užíval i predtim. První těhotenství bylo napoprvé, proste jsme si řekly, ze to dneska zkusíme a ono to vyšlo.
Teď to vidím stejně, par dni je mi zle, navaly, bolesti prsou, bolest v podbřišku, zvracení. Takže je to nejspíš jasné. Jen to nechci zakřiknout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
22.10.20 21:45

@Zuzka 007 to je mi hrozně líto 😔 nedovedu si to představit a přeji vám hodně sil. Moc vám držím palce ať se podruhé zadaří ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
22.10.20 21:51

@Veronika_K95 Děkuji, člověk už se s tím srovnal, jinak by se zbláznil. I když to budu řešit urcite cely život…
Za týden si udělám test a snad tam budou 2 čárky, i když odpověď už určitě znám :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
23.10.20 05:53

@Zuzka 007 to naprosto chápu 😏 tak pak dejte vědět a budeme se těšit s vámi 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu