Snažení o první miminko, mladé maminky

100
18.4.21 21:15

Snažení o první miminko,mladé maminky

Ahoj holky, nevěděla jsem jak nazvat tuto skupinku. Byla bych rada kdyby jsme se tu navzájem podporovali a dávali si různé rady a tak okrem snažení se v otěhotnění. Můžeme si napsat i na instagramu nebo fb. Chtěla bych poznat někoho kdo se snaží tak jako ja. Mně ;) bude 21 let a s přítelem se snažíme 4. Měsíc. Vždy jsem si myslela jak to bude jednoduché otěhotnět a bohužel není. Všechny kamarádky kolem mě těhotné a nám se vůbec nedaří. Budu rada když se tu svěřite i vy❤️

Příspěvek upraven 18.04.21 v 21:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1255
18.4.21 21:28

V tvém věku bych s mimcem klidně ještě počkala 😊nic ti neuteče.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1457
18.4.21 21:31

Devce neni ti ani 20. Jak dlouho jsi s pritelem? Mas jeste dostatek casu na planovani mimina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
675
18.4.21 21:38

@Misasisi a zrovna tohle nemam rada. To sem poslouchala do 28 a ted se vsichni divi proc nemam v v 31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
18.4.21 21:39

@migmina pardon už jsem to opravila bude mi 21 a s přítelem spolu budeme 5 let😇 nikam nespecham, ale přála bych si ho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
18.4.21 21:44

@Len123l souhlasím, je to na každým jak to sám cítí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
18.4.21 21:45

Ahoj, tak ja se taky trosku predstavim, je mi 25 (coz uz neni vek na mladou maminku :D) presto se snazime o prvni mimi, zkouseli jsme to uz nekolik mesicu loni, ale nijak zvlast jsme to nehrotili. Ale proste prisla doba, kdy uz mam pocit, ze zacinam byt prestarla :D takze se opet snazime ( 3 mesic), od ledna beru letrox na hypofunkci stitne zlazy, tak doufam, ze se mi tim trochu upravi hormony a treba bude snazeni jednodussi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
18.4.21 21:55

@andam ahoj, určitě stará nejsi. V tom nejhezčím věku 😁 😇 preji hodne štěstí ať se vám to povede. Ja na to nespěchám, ale kamarádky s mimčama kolem mi trhají srdce a nějak se ve mě probudily mateřské pudy😁. Ja beru druhy měsíc mamavit srovnal se mi po něm cyklus, ale zatím se nezadařilo😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
18.4.21 22:01

@Natalilu vzhledem k tomu, ze vetsina mych vrstevnic uz mimco ma, tak mam pocit, ze mi zacina ujizdet vlak :D :D :D :D ja jsem zacela pouzivat ovu testy, z kterych nejsu tenhle mesic vubec moudra :D jinak piju kontryhel, ale to delam uz nejakou dobu, protoze mi proste chutna :D tak snad se i tobe brzy zadari a bude z tebe stastna tehulka 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
18.4.21 22:02

@andam taky jsem premyslela nad ovu testama, ale myslím si ze bych se z toho úplně zblaznila už😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
18.4.21 22:05

Ahoj, mně je 20, jsem teď v 9tt :srdce: Snažili jsme se skoro půl roku, tak ti naprosto rozumím, jak se cítíš :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
18.4.21 22:05

@Natalilu no popravde, pripadam si, jako nejvetsi zavislak :D kvuli rozhozenym hormonum a tim padem i cyklum, testuju cca od 7DC az do prichodu MS a kdybych si ho jeden den neudelala asi bych se zcvokla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
18.4.21 22:09

@Karolinaaaaaa jeee to moc gratuluju 😍 😍mohu se zeptat. Používala si nějaké vitaminy nebo doplňky stravy? Nebo to šlo proste přirozeně jak se říká.❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1255
18.4.21 22:10

@Len123l jasný ale 20 a 28 je rozdíl pochybuji že ve 20 mají svůj byt peníze práci a zázemí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
18.4.21 22:11

@Misasisi když mě neznáte tak se do mě takhle nenavazejte😇 máme hypotéku na barák. Oba máme krásnou a dobre placenou práci. Ja budu moci pracovat i z domu 👍🏻Ověřte si něco než začnete psat toto dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat