Snažení o třetí dítě po ZT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 21:25
Snažení o třetí dítě po ZT

Ahoj holky, zajímal by mě váš pohled na tohle: máme s manželem dvě holčičky (6 a 2,5 roku) a říkali jsme si, že bychom zvládli ještě třetí…povedlo se na první pokus, ale skončilo to zamlklým těhotenstvím, zítra jdu na revizi :( První dvě těhotenství byla naprosto bez problémů.

No a teď co dál. Zvažujeme, jestli to ještě zkoušet, jestli to už není signál přírody, že už nejsme nejmladší (já 35, manžel o 10 let starší) a že už bychom měli být rádi za to, co máme a nepokoušet to :nevim: Manžel je to ochotný ještě risknout, ale já nevím, no…mám strach. Co myslíte? Braly už byste to jako stopku? Díky za názory a zkušenosti :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

terynka006
Závislačka 3553 příspěvků 02.02.17 21:29

Jako stopku bych to nebrala občas se to prostě stává :hug:

zumzum
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 2 inzeráty 02.02.17 21:33

Taky jsem to tak mela. Dve deti v pohode. Pak treti byl zamlkly ale az pozdeji v 18tt. Treti dite jsem si nadelila pak k 35narozeninam- bez problemu. Ted cekame 4.te a zatim vse v poho. Bude mi 37.
Takze zalezi jak moc chcete. Stop to jiste nemusi byt:-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 21:36

Taky bych to jako stopku nebrala, resp. jsem po 4. bez problémů těhotná a kdyby se mi to stalo teď u 4., tak bych to jako stopku brala, ale u třetího ne. Věk máte ještě ok.
(Jen OT na vysvětlení: 4. už přeci jenom chce víc - větší auto, delší mateřská vkuse a mě doma hrabe, otázky jestli jsme to už opravdu nepřehnali, já jsem si není jistá…)
Díky za zachování A.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 21:43

Já to měla úplně stejně, včetně mého věku. Dvě děti 4,5 a 3 roky, po roce snažení pozitivní test a ZT. Do toho ještě tromboza na začátku toho nevydařeného těhotenství. A výsledek? No další dva roky jsme si počkali, pak přišlo zázračné otěhotnění a teď je nás 5. (Jenom ještě pro úplnost napíšu, že třeťátko se narodilo o 8 týdnů dřív, ale je naprosto zdravé a všichni včetně starších jsme z něj naměkko.)
Asi jsi pochopila, že já to jako stopku nebrala :mrgreen:
Prosím o anonym. :oops:

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 02.02.17 21:43

Jako stopku bych to rozhodně nebrala. Stává se to velmi často, něco nebylo v pořádku, příroda je v tomto většinou spolehlivá a dokáže neprosperující plod zarazit hned v počátku. Končí tak zhruba každé osmé těhotenství.

Pokud Ti to pomůže, tak my otěhotněli hned druhý cyklus, co jsme se pro třeťátko rozhodli. Dohodli jsme se, že tomu necháme volný průběh a uvidí se. Výsledek se dostavil velmi rychle, ale v 6tt. to skončilo samovolným potratem. Na revizi jsem tedy nemusela, všechno odešlo samo a čekala jsem na první MS po potratu. Ta se už nedostavila a zatím to vypadá, že druhé třeťátko je plné života. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 21:52
@terezahlavackova píše:
Taky jsem to tak mela. Dve deti v pohode. Pak treti byl zamlkly ale az pozdeji v 18tt. Treti dite jsem si nadelila pak k 35narozeninam- bez problemu. Ted cekame 4.te a zatim vse v poho. Bude mi 37.
Takze zalezi jak moc chcete. Stop to jiste nemusi byt:-)

Díky za podporu a držím palce, ať to dobře dopadne :kytka:
 zakl.

JaniceB
Extra třída :D 13269 příspěvků 02.02.17 21:52

Ahoj. Ja mela 4 nevydarena tehotenstvi po sobe. Cely rok snazeni. Vzdy po trech mesicich se podarilo a 2 x ZT a 2 x SP. Paty pokus se podaril. Rodila jsem v 36 a je to nase druhe dite. Urcite to nevzdavejte. Priroda si proste poradi. Jestlize uz spolu deti normalne mate, nemel by byt nejaky vetsi problem.

Btw. na revizi jsem odmitla jit. Telo pludek vypudi samo cca do 3 tydnu. Rozhodne lepsi, nez si tam nechat vrtat. Tim se snizuje sance na dalsi brzske poceti.

Příspěvek upraven 02.02.17 v 21:54

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 21:52

Me se to stalo u 4. Kdyz mi doktor oznamil, ze to neni dobre, prvni myslenka, ktera me napadla byla ANTIKONCEPCE…po revizi jsem se dala dohromady a mame skoro 3letou holcicku a ja si pohravam s myslenkou na pátý…bude lip, neboj a drzim palce :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 21:53

@Fima díky moc, tak ať to tentokrát dopadne dobře :kytka:
 zakl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 21:55

Všem moc díky za zkušenosti a podporu… :hug:
zakladatelka

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 02.02.17 22:00
@Anonymní píše:
@Fima díky moc, tak ať to tentokrát dopadne dobře :kytka:
zakl.

Díky. :kytka: Tobě moc držím palce, nevěšte hlavu a určitě to nevzdávejte. ;)

Jana206
Nadpozemská drbna 26507 příspěvků 02.02.17 22:01

Taky bych v tom neviděla žádnou symboliku.ZT a SP se stávají, často ženám, které mají za sebou několik bezproblémových těhotenství a porodů. Držím pěsti, příště to určitě dopadne dobře :kytka:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 02.02.17 22:05

To určitě zvládnete..hodně štěstí :kytka:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16486 příspěvků 02.02.17 23:44
@Anonymní píše:
Ahoj holky, zajímal by mě váš pohled na tohle: máme s manželem dvě holčičky (6 a 2,5 roku) a říkali jsme si, že bychom zvládli ještě třetí…povedlo se na první pokus, ale skončilo to zamlklým těhotenstvím, zítra jdu na revizi :( První dvě těhotenství byla naprosto bez problémů.No a teď co dál. Zvažujeme, jestli to ještě zkoušet, jestli to už není signál přírody, že už nejsme nejmladší (já 35, manžel o 10 let starší) a že už bychom měli být rádi za to, co máme a nepokoušet to :nevim: Manžel je to ochotný ještě risknout, ale já nevím, no…mám strach. Co myslíte? Braly už byste to jako stopku? Díky za názory a zkušenosti :kytka:

každé čtvrté těhotenství (statisticky) se neplánovaně potratí. Z toho bych vůbec nedělala závěry. A v 35 vůbec nejsi stará na třetí dítě. Pokud ho chcete, až se vzpamatuješ po zákroku, tak jen do toho :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >