Snažení od března 2021 ☺️ ~ Drbárna ✔️

5.3.21 20:53

Snažení od března 2021 ? ☺️ ????????~ Drbárna ✔️

Ahojky, mám tu nějaké snažilky od března? :hug:

Ráda bych si tu popovídala o různých zkušenostech, radách apod. Máme s manželem v plánu první miminko, takže zkušenost nula nula nic. ( Tím myslím s těhotenstvím :jazyk: ) My už měli pár pokusů od ledna cca. Ale zatím stále nic. Teď už chceme pracovat opravdu intenzivně, ale nechtěla jsem být úplně taková, že bych si pořád dělala testy na plodné dny, hlídat si to a tak.. Ale možná mě to čeká? Pomohlo vám to? Moc vám děkuji za rady a už se těším až se tu všechny budeme podporovat. :srdce: :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
112
6.3.21 00:57

@Andy10092017 Ahoj, také se začínáme se snoubencem teď od března snažit o první mimčo, tak se ráda zapojím. :kytka: Už jsme to jednu dobu pár měsíců zkoušeli, ale nic jsem nebrala ani jsem nedělala ovulační testy. Dneska jsem si objednala ovulační testy a kyselinu listovou, ať tomu jdu trošku naproti a uvidíme. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.3.21 05:03

@Stella Maxian jee, tak to je krásný. Já už kyselinu listovou beru asi měsíc… Ale ty ovulační testy zatím asi kupovat nebudu. Bojím se, že čím víc si to budu hlídat a čím víc to budu chtít, tím víc nám to nepůjde. :nevim: ale třeba je to jen můj názor a strach… A teď jsem trošku na vážkách, jestli teda je nemám koupit. :lol: :lol: :lol: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
6.3.21 07:03

Ahoj, my pokračujeme ve snažení už nějakou dobu, takže březen bude dalším pokračováním (a pak asi příprava na IVF). Doporučuji si zakoupit naštěpenou kyselinu listovou a inositol na zrání a kvalitu vajíček. A pro chlapa nějaké vitamíny na lepší spermio, tím nic nezkazíte. Hlavně to chce být v klidu, souložit pravidelně ob den a někdy to vyjde :) Já si ovulační testy musela začít dělat, protože mám po vysazení antikoncepce nepravidelné cykly. Takže až je ovulace, tak vždy vím, kdy má přijít menstruace (délka lutealní fáze je vždy stejná). Měření teploty u mě bohužel nefunguje. Pokud máš spíš strach, že nebudeš vědět, kdy máš ovulaci (nepoznáš podle hlenu, bolesti či jiných příznaků), tak si je klidně kup, třeba s nimi v tvém případě budeš klidnější :)

Všem přeji, ať je cesta k vytouženému miminku co nejkratší a hlavně bezproblémová, a ať se na testu brzy objeví // :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
6.3.21 07:12

@Andy10092017 myslim, že pro začátek bude stačit soustredit sex na plodné dny a obden si ho uzivat. Testy bych pořídila asi az pozdeji. My zkousime uz od září a ani s testy zatím nic. Poridila jsem si je, abych věděla, zda ovulaci vubec mám. Koupila jsem si i bylinky, ruzne vitaminy sobe i manželovi. Docela jsem se na to upnula a uz mě to nejak vyčerpalo. Tento měsíc jsme se na to vykašlali. Tak hodne štěstí, at se brzy zadari bez stresovani. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
6.3.21 11:47
@Andy10092017 píše:
@Stella Maxian jee, tak to je krásný. Já už kyselinu listovou beru asi měsíc… Ale ty ovulační testy zatím asi kupovat nebudu. Bojím se, že čím víc si to budu hlídat a čím víc to budu chtít, tím víc nám to nepůjde. :nevim: ale třeba je to jen můj názor a strach… A teď jsem trošku na vážkách, jestli teda je nemám koupit. :lol: :lol: :lol: :srdce:

Já objednávala kys. listovou, těhotenský testy, atd. v lékárně přes eshop, tak jsem tam rovnou hodila i ty ovulační. :D S tím, že to s nimi zkusím a uvidíme. :) Nejsme už úplně nejmladší, tak to nechci nechávat jen tak náhodě. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
6.3.21 17:13

Ahoj, my to taky začínáme zkoušet od března. Ten bereme spíš jako přípravu, začala jsem brát vitamíny, trochu cvičit, jíst zdravě a hlavně ve čtvrtek jdu na gyndu abych zjistila co si o tom myslí gynekoložka, kvůli jizvě na břiše. :D Ta si myslím, že už je zhojená, ale pro jistotu se chci zeptat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
7.3.21 08:04

Zdravím všechny :) taky do toho s manželem v březnu jdeme. Je nám oběma 27 a doma už mále 2,5 letého divocha :). Tenhle týden jdu na trhání zubů moudrosti, poté by měla dorazit ms a jdeme na to :lol: syn se nám “povedl” hned druhý měsíc snažení, tak jsem zvědavá jak to půjde teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
7.3.21 12:31

Ahojky, my se s partnerem teď snažíme 4. měsíc a MS (ne)čekám 13.3. tak uvidíme 😊 snažíme se o první, jsme oba mladí. Už tak 5 měsíců užívám kyselinu listovou. Pokud se to teď nepovede, půjdu ještě do gynexu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.3.21 14:05
@Verča22938 píše:
Ahojky, my se s partnerem teď snažíme 4. měsíc a MS (ne)čekám 13.3. tak uvidíme 😊 snažíme se o první, jsme oba mladí. Už tak 5 měsíců užívám kyselinu listovou. Pokud se to teď nepovede, půjdu ještě do gynexu

Ty brďo, tak to dejte vědět, jestli se zadařilo… Držím palečky :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.3.21 14:06

@Agnes9 tyjo, závidím to štěstí. :lol: někdo to tak má… Držím pěsti. :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
7.3.21 14:55

No já teď vyhodila chlapa na procházku a docvicila Mojzisovou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 15:19

Ahojky,
rádá se taky k diskuzi připojím…ale bohužel anonymně, nechci aby si to přečetl někdo známý.
my se s přítelem snažíme už skoro rok a začínám z toho být zoufalá. Minulý rok duben 2020 jsem vysadila antikoncepci snad po 14 letech, tehdy mi ji doktor předepsal protože jsem neměla skoro vůbec menstruaci cca 2× do roka (mladá, blbá - víc sem to neřešila). Jelikož sem menzes neměla, zašla jsem si v červu k doktorce a ty mi píchla vyvolavací injekci…do října zase nic, tak sem znovu zašla k doktorce, která mi doporučila inofolic, že ho mám brát alespon tři měsíce a uvidíme..a ejhle v prosinci menzes, dále v lednu po 27 dnech, a pak až v březnu po 38 dnech…myslím si, že ovulaci sem neměla - ovulační test mi vyšel negativně…nemáte nějaké zkušenosti co dělat? Říkala sem si, že to nebudu nějak hrotit, ale už sem zoufalá…přece jen už mi bude 30..díky

• Citovat
  • Nahlásit
156
7.3.21 15:41

Tak my se snažíme od brezen/duben 2020, taky 30, letos 31. No a co říct. Dneska 1dc a brecim od rána jak želva. Všechny testy v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
8.3.21 00:05

Ahoj holky muzu se pridat my se snazime uz dlouho v unoru inf neuspesne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu