Snažení, ovulace, bolesti

16
23.4.21 09:23

snažení, ovulace, bolesti

Dobrý den, ahoj.. Dlouho jsem byla jen pozorovatelka, dnes se dovolím zeptat, protože jsem už trošku bezradná..
Snažíme se cca 2 roky, z toho tak půl roku aktivně s lékařem. Spermio v normě, chlap 2 měsíce bere Folandrol. Já listovku, a měsíc Inofolic, bylinky kontryhel a maliník. cca půl roku jsem ovulaci dle testu měla, přeminulý cyklus viděl doktor fulikul připravený na další cyklus, nicméně, minulý cyklus ovulace neproběhla - nebyly bolesti, testy čisté a utz také čistý. Teď cyklus ukázal slabší čárky 16.-17.4. Dnes jsem 22DC (cyklus většinou 29dní). Včera bolesti podbřišku, dnes také. Přítel mě dotlačit udělat radší ovu test a je tam slaboulinká čárka, takže už jsem z toho fakt jelen.. Vyloženě silnou čárku na ovu testu nemývám. Foto testu dnes přikládám

Myslíte, že mám ovu teda až teď nebo? opravdu už nevím :(

ještě jsem zapomněla, teď jsem měla chvíli u doktora pauzu, kontrola v květnu, kdy mi chce nasadit nějaký přípravek s tím, že mě upozorňoval, že bude ale riziko dvojčat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
380
23.4.21 09:45

@Luca2021 Přípravek si myslím se jmenuje clostik, ten v podstatě nadopuje ty vajíčka, nebo ovulaci, jedné kamaradce pomohl femigard a za měsíc měla silný ovulační test. za další 2 byla tehotná snažila se 3 roky. Podbříšek muže bolet z různých duvodů, stačí jen stres. Klidně ovulace teprve muže být chtělo by to silnější čárku aby jsme byly moudřejší, ale jestli máte cyklus 29, tak máte ovu docela pozde 16-17 si myslím, a to by se musel cyklus protáhnout tak o 3 dny třeba jen muj nazor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
23.4.21 10:22

@NelaFrela stres žádný nemám. jen jsem z toho teď fakt v rozpacích, jestli ovu byla nebo je až takhle pozdě, mývala jsem vždycky kolem 16. dne cca, tak nevím teď vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
23.4.21 10:26

@Luca2021 kdy vždycky vím že jsou případy že ji má někdo fakt pozdě kamarádka ovuluje hned po ms a druhá hned na konci, prostě to tak mají takže třeba bude sílit nebo se jen posunula, nebo hormonální nerovnováha, je tolik faktorů co to muže ovlivnit. Zkusila bych nadále testovat jestli bude sílit nebo slábnout. ;) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
23.4.21 13:51

Zkusím večer ještě testík, jen mě mate, že hodně ženkých tady píše, jakmile je čárka slabá, že test je negativní nebo vadnej. tak už fakt nevím, ale podbřišek mě pobolívá, nešpiním nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
23.4.21 13:52

@Luca2021 to se musí vypozorovat… Jak silné čárky máte zkusila bych celý cyklus testovat hned na začátku a celé si to zapisovat s datem a těstem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
23.4.21 14:35

@Luca2021 ahoj, s ovulačními testy je to hrozná loterie. Jsem jedna z těch co jí prostě ovu testy vychází jen se slabými čárkami :nevim:. Ovu test mám světlý a přitom dle vyšetření u doktora ovulace probíhá. Naštěstí můj doktor usoudil, že jsem stará :mrgreen: a taky mám jen jeden vejcovod, takže chodím na folikulometrii každý měsíc a nemusím se trápit s neprůkaznými testy. Jinak pak ti nasadí doktor asi clostilbegyt, já ho dostala při minulé kontrole, protože jsem měla zrovna cyklus bez ovulace, tak prej na podporu. No a dneska při kontrole se doktor smál, že by to mohla být i trojčátka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.4.21 19:19

Špinění po ms

Dobrý den,
Dne 12.4 až 18.4 u mě proběhla klasická menstruace.
Ovšem dnes 24.4. Jsem na kalhotkách měla růžový, občas krvavý hlen. Podobně jako u špinění. Bolí mě v podbřišku.
Sex máme nechraneny.
Ovšem netuším, co by tohle melo být.
Test jsem dělala a negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
24.4.21 19:21

Bolest pretrvava, a carka na ovu testu je tak na lupu, tak jsem z toho jelen😳

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
24.4.21 21:47

bolest v podbrisku

Ahoj :mavam: chtela bych se zeptat 7.4 jsem mela ms ktera trvala 6 dni, 19.4 ovu. 17,19 20, 21 nechraneni styk, 20.4 jsem mela na kalhotkach bilej tvarohovej vytok bez zapachu a svedeni a dalsi 3 dny vodovej vytok take bez zapachu a svedeni od 20.4 me porad boli v podbrisku jako pred ms a k tomu pravej vajecnik ale jen chvilema :roll: nikdy jsem tuhle bolest nemela okrem ms :think: jo a abych nezapomela dneska od rana kazdych 20 min litam na zachod na malou :zed: budu rada za vas nazor co to muze bejt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
26.4.21 14:08

@Katerina71120 pokud nejsi těhotná, tak špinění může být jen prasklá žilka, měla jsem to taky pár dní a Dr. mi napsal jen Ascorutin a za chvíli to přešlo, dokonce jsem ten cyklus pak i otěhotněla, takže ani na tohle to nemělo žádný vliv. Pak jsem tedy začala špinit znovu a to asi 6 tt a to už bohužel znamenalo mimoděložní těhu.
@kacena1992 tak tohle by mohl být spíš zánět :think:
Tak jako tak si holky cinkněte na svojí gyndu, jedině doktor může určit správný důvod :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.4.21 14:18

@Luca2021 Prosím tě, co je to za test? Není to MedPharma? Zakládala jsem tady: https://www.emimino.cz/…tazu-424000/ diskuzi, bylo mi doporučeno koupit si jinou značku, protože MedPharma má málo barviva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
26.4.21 14:22

Ahoj :mavam: no to chozeni na wc trvalo jeden den vytok uz taky pryc akorad ty bolesti jako pri ms se me porad drzi… ziju v zahranici a tady trva mesic nez te teprve obednaj :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
26.4.21 15:57

@kacena1992 tak to je blbý, zrovna bolest v podbřišku může mít různé důvody :nevim:. Rozhodně bych to držela v teple a nahřívala (suché teplo), to by asi ničemu nemělo ublížit ;), pokud nejsi těhotná teda, to prej zase velké teplo na břicho není dobrý :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
26.4.21 19:32

@Velešínka koukám, že to zrovna jsou oni. Kupovala jsem je v Maxu. Myslis, ze mam teda pristi cyklus koupit jine? Ted uz to nedozenu, jsem 25DC

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat