Snažení po Azalii, Evellien a podobné antikoncepci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
902
11.5.22 18:01

Snazeni po Azalii, Evellien a podobne antikoncepci

Ahoj, zajímají mě zkušenosti. V březnu po 3 letech vysazena Evellien, HA pro kojící, cyklus očividně naskočil ihned, už druhá ovulace a cekam na druhou menstruaci. Otehotneli jste po gestagenni antikoncepci brzo, nebo to trvalo? Vím, že 2 měsíc jsou velmi krátká doba, ale mám syna po iui díky Depoprovere a teď bych raději už přirozeně a i rychleji 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
955
11.5.22 19:13

Poradit neumím, ale téma mě zajímá, tak aby se mi neztratilo. :mrgreen:
A přeji, aby vám to brzy vyšlo. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
902
11.5.22 19:19

@Elea9 děkuji. Dnes 9dpo, a na testu ani duch. N
Jak dojde ms, tak mě čeká h. profil a chlapa spermio, pak 11dc utz, tak jsem zvedava 🙂. Jsem ráda, že aspoň ten cyklus naskočil. Držím palce i tobe🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
12.5.22 07:00

Ahoj. Ja jsem uzivala ze zdravotnich duvodu nekolik let Azalii/Evellien (je to generikum). Cyklus taky naskocil hned (na HA jsem nekolik let nemela) a otehotnela jsem po pul roce. Ani jsem to moc nesledovala. Nechali jsme tomu volny prubeh.

Vlastne, ze jsem tehotna jsem zjistila tyden po ubehnuti pulmaratonu :D

Zadne ranni nevolnosti, ale na konci tehu jsem byla na rizikovem - tvrdnuti briska, zkracovani cipku. Ale to s tym nesouvisi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
902
12.5.22 07:35

@Lubuch moc děkuji. Taky jsem ji užívala ze zdravotních důvodů, tromboticke mutace. Posledního půl roku uzivani ms jen jednou, proto jsem se divila, že jak jsem ji vysadila, za několik dní dle ovu testu, bolesti a utz ovulace proběhla a ms došla presne 14 dni od ovu. Tento cyklus vypadá taky ukázkové, uvidím zda po neděli presne přijde ms. A děkuji, dodala jste mi naději, půl rok není tak dlouhá doba. Používala jste nějaké vitamíny? Beru jen Macu a Inofolic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
12.5.22 07:54

@Monnish
Jak rikam. My jsme tomu nechali volny prubeh. Zadne sledovani ovulace a pod. Ani vitaminy. Az po otehotneni jsem brala Femibion.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat