Snažení po mimoděložním

6.11.19 18:11

Snažení po mimoděložním

Ahoj holky chtěla bych znát váš názor co je na tom pravdy. Všude slýchávam že když se první otěhotnění povedlo za nějaký čas tak to druhý může taky dlouho trvat. Když mi bylo 27 tak mi to trvalo 9 měsíců přiznávám že jsem byla ve stresu žila jsem totiž s demagogem člověkem bez rozumu a pochopení ale bohužel to skončilo mimoděložním. Teď je mi 31 let vím snažím se teprve pátým měsícem s novým partnerem moc za ten měsís spolu nespíme ale vždycky se trefime a máme styk kolem ovulace no je tu někdo komu to trvalo dlouho než otěhotněl? Nebo je to jen nesmysl a vše je jen o štěstí… Vím že rok snažení je normální ale všude čtu že se poměrně skoro všem podařilo otěhotnět brzy. Já jsem snažení musela při mé smůle odložit hold jsem neměla partnera. Je pravda že častý pohlavní styk zvyšuje šanci na otěhotnění? Děkuji za Vaše odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3399
6.11.19 18:41

A podle ceho vis kdy mas ovulaci? Meris si BT? Nebo nejak jinak si to zjistila? A ano, castejsi styk zvysuje sance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.19 19:46
@Mysticlipstick píše:
A podle ceho vis kdy mas ovulaci? Meris si BT? Nebo nejak jinak si to zjistila? A ano, castejsi styk zvysuje sance.

Tak ne jenom podle pozitivního ovu testu a jiných ovu příznaků krevních testu atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat