Snažení po mimoděložním těhotenství 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ufinka87
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 31.07.19 14:24
Snažení po mimoděložním těhotenství 2019

Ahoj… Nenašla jsem zde podobnou skupinku a když ano, již několik let jsou tyto diskuze neaktivní. Je mi skoro 32 mám za sebou SP a tři měsíce zpět mimoděložní těhotenství, kdy mi byl odstraněn levý vejcovod + zjištěna endometriˇza. Na první dítko stále marně čekáme. Tento měsíc proběhne první snažení po laparoskopii. Pojďte se přidat, popovídat a podpořit. Jak se daří a nedaří. Sdílená starost je poloviční starost :srdce:

Přečtěte si článek: Mimoděložní těhotenství a jeho příznaky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lilinka88
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 31.07.19 14:59

@Ufinka87 Ahoj. :-) Jdu tě podpořit. Já jsem měla mimoděložní zjištěné v dubnu, vejcovody mi tedy byly zachovány. Snažení proběhlo už minulý měsíc, ale nakonec mi testy zeslábly a dostala jsem opožděnou MS. Ale tento měsíc to vypadá, že se zadařilo, mám už více jak 2 týdny zpozdění a pozitivní test, že už více ho mít pozitivní nejde. V pondělí mě čeká kontrola u dr. a já se jen modlím, aby bylo mimčo tam, kde je. Podle testu soudím, že ano, protože při mimoděložním mi testy sílily strašně pomaličku.
Budu ti moc držet pěsti v novém snažení a věřit, že se zadaří, což se určitě zadaří. Byla to prostě jen blbá shoda náhod. :-)

blueberryx
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 31.07.19 15:07

Jdu jen povzbudit. Loňský srpen zamlkle těhotenství, září/říjen prasklé mimodelozni- odebrán levý vejcovod. Snažení kvůli mě psychice dáno k ledu, že třeba možná někdy v budoucnu. No,1 nechráněný styk a jsem v 9.tt. bylo to překvapení :lol:

Ufinka87
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 31.07.19 15:16

Ahoj a zmińoval u vás někdo procento v jakém se to může opakovat…? Strašně se bojím že pokud ještě někdy otěhotním tak to bude znovu mimo… :,( ještě jsem se s tím nepopasovala

luciie88
Kecalka 178 příspěvků 31.07.19 18:14

Tak já jdu povzbudit, měla jsem mimoděložní v únoru, odebrán pravý vejcovod a teď jsem v 10.tt, takže u mě se podařilo čtvrtý cyklus po laparoskopii :kytka: tedy hned první měsíc snažení :andel:

Lilinka88
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 01.08.19 09:46

@Ufinka87 Nikdo žádné procento nezmiňoval, jen mě na to dr., která mě operovala, upozornila, že je možnost opakování. Ale řekla mi, ať to neřeším, nestresuju se a dám tomu volný průběh. Já vím, že je to na prd, ale nesmíš nad tím přemýšlet. Jasně, že budou pochyby pořád, ale taky si myslím, když je něco špatně, že to žena vnitřně cítí. Já se mimoděložního obávala, nesílily mi testy, nic nebylo na utz a tušila jsem, že to není dobré. A myslím si, že většina z nás to tak měla. Tak hlavu vzhůru a nebát se zbytečně dopředu.

Ufinka87
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 01.08.19 09:53
@Lilinka88 píše:
@Ufinka87 Nikdo žádné procento nezmiňoval, jen mě na to dr., která mě operovala, upozornila, že je možnost opakování. Ale řekla mi, ať to neřeším, nestresuju se a dám tomu volný průběh. Já vím, že je to na prd, ale nesmíš nad tím přemýšlet. Jasně, že budou pochyby pořád, ale taky si myslím, když je něco špatně, že to žena vnitřně cítí. Já se mimoděložního obávala, nesílily mi testy, nic nebylo na utz a tušila jsem, že to není dobré. A myslím si, že většina z nás to tak měla. Tak hlavu vzhůru a nebát se zbytečně dopředu.

Je pravda že jsem věděla že něco není jak má…pořád nějaké bolesti špinění…Ale myslela jsem že potrácím ale mimoděložní mě fakt nenapadlo :roll:

Lilinka88
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 01.08.19 10:35

@Ufinka87 Jako někde jsem četla, že to procento je vyšší o úplně malinkato. A přijde mi, že si člověk prostě jen vytáhl černýho petra. Doktorka mi řekla, že vajíčko nebylo v pořádku, jinak by doputovalo, kam mělo.

Ufinka87
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 02.08.19 10:10

@Lilinka88 Děkuji za uklidnění…Ale ten strach tam asi bude dokud nebudu mít prcka v náručí :?

lachi
Kecalka 442 příspěvků 02.08.19 22:21

@Ufinka87 ahoj, já měla mimoděložní v lednu, oklepala jsem se z toho celkem brzy (už jedno dítě mám, tak to pro mě bylo o trochu jednodušší), ale občas si vzpomenu, že už bych byla těsně před porodem a je mi to moc líto. Ale nedá se nic dělat, těhotenství nebylo prosperující, to člověk prostě neovlivní. Nezbývá než se s tím vyrovnat a jít dál. Na první dítě jsme čekali 4 roky, teď se povedlo skoro hned, ale nedopadlo to, mrzí mě to, ale nedá se nic dělat. Někdo má tu cestu k dítěti holt trnitou. Neboj, taky se dočkáš. :hug:

Mdenissa
Kecalka 114 příspěvků 07.08.19 13:52

Ahoj, můžu se pridat? Mám za sebou mimoděložní těhotenství (v dubnu) odebraný levý vejcovod. Už jsem se z toho celkem oklepala. Jinak od té doby proběhly 2 ms, mám dlouhé cykly a po MT snad ještě delsi 8o. V pátek jsem si poprvé ovulační test a vyšel mi pozitivní, tak uvidíme, ale já tomu moc nevěřím, že by se povedlo takhle brzo :roll: je tu někdo, kdo se taky snaží? Abychom se navzájem podpořily? :lol:

Ufinka87
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 07.08.19 16:39

@Mdenissa ahoj ja měla též v dubnu… Po revizi a laparo se mi prodloužil cyklus a celkově se mi změnil… No právě jedem první měsíc snažení bez levého vejcovodu. Iluze si moc nedělám. Kéž bych byla schopna věřit v zázrak :?

Mdenissa
Kecalka 114 příspěvků 07.08.19 16:50

@Ufinka87 no my už jedeme druhý, nějak jsem to od začátku neřešila, dostala jsem 2MS od té doby a poslední byla od 8.7. a teď jsem si dělala ovu test a pozitivní byl 26DC, coz je síla :roll: a tentokrát mě bolelo u toho břicho, ale trošku víc na levé straně, kde nemám vejcovod. Takže si právě říkám, že to určitě nevyjde. Teď jsem 5DPo, jak jsi na tom ty? A máš už dítě? Nebo se snažíš o první

Ufinka87
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 07.08.19 19:12

@Mdenissa snažíme se o první. Navíc stejně jak tebe mě od operace stále bolí ta levá strana… :zed: takže tento měsíc taky… Bolest na levé straně.. Jestli jsou to ovu bolesti a ovu bude na straně kde nemám vejcovod jsem pěkně v číči… Jsem i v jiné skupině a jedna dívčina měla mimotehu a bolesti ovulační na straně kde nemá vejcovod ale ovu potvrzena na zdravé straně… Takže kdovi jak to je.. Prý to nemusí být tak jak to vypadá… Ale od operace mě mnohem víc prostě bolí ta levá strana kde nemám vejcovod.. Ach jo…

Mdenissa
Kecalka 114 příspěvků 07.08.19 19:15

@Ufinka87 opravdu to může bolet na druhé straně? Možná jestli to nebude tom, že byl odebraný vejcovod a je to tam citlivější. Těžko říct, to tělo je hrozně zrádný a dělá si co chce… A teď si na tom jak? Máš po ovulaci?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama