Snažení po mimoděložním těhotenství 2019

Napsat příspěvek
22.1.20 07:55
@Ufinka87 píše:
@palomadorantez No já měla mimotěhu v Dubnu.ale mysleli si první že to je neprosperující těhu tak mi udělali revizi ale hcg nekleslo takže mimoděložní. Takže jsme měli stopku tři měsíce a snažení začalo od srpna v říjnu biochemko a v listopadu opět ovu ze strany bez vejcovodu a teď jsem 14+1…jinak za celou dobu od mimoděložního jsem měla ovulaci ze zdravé stany jen 1* a to právě v tom říjnu kdy bylo biochemko…Takže ani ovulace bez vejcovodu není problém. To tělo je někdy úžasné :-) určitě se brzo dočkáš :srdce:

Děkuji uvidíme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1135
22.1.20 17:47

@palomadorantez ahoj, ja budu mit pristi mesic presne rok od laparoskopie a taky se stale nedari. Ale dr me poslal pred par mesicu na hsg vysetreni vejcovodu (toho jednoho zbyleho) a neni to dobre. Takze nas ceka ivf. Mozna by nebylo na skodu, kdybys taky zasla na vysetreni at se treba nesnazite nadale zbytecne nez vysledku :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1135
22.1.20 17:49

@Ufinka87
Je uzasne videt, ze tady tehulek pomalinku pribyva :palec: gratuluji a preji hodne zdravi :hug: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 18:20
@Markeet1 píše:
@palomadorantez ahoj, ja budu mit pristi mesic presne rok od laparoskopie a taky se stale nedari. Ale dr me poslal pred par mesicu na hsg vysetreni vejcovodu (toho jednoho zbyleho) a neni to dobre. Takze nas ceka ivf. Mozna by nebylo na skodu, kdybys taky zasla na vysetreni at se treba nesnazite nadale zbytecne nez vysledku :palec:

Ahoj já už dávno měla veškeré vyšetření před snažením takže teď zbývá jenom čekat taky plánuji jít na ivf po roce snažení. Chtěla jsem vědět jestli můžu ještě otěhotnět přirozeně tak jsem šla na veškerá vyšetření abych se moc nestresovala no moc to nepomáhá ale tak aspoň vím že jsem v pořádku a teď je to jenom o štěstí zdali se podaří přirozeně nebo ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 19:37
@Markeet1 píše:
@palomadorantez ahoj, ja budu mit pristi mesic presne rok od laparoskopie a taky se stale nedari. Ale dr me poslal pred par mesicu na hsg vysetreni vejcovodu (toho jednoho zbyleho) a neni to dobre. Takze nas ceka ivf. Mozna by nebylo na skodu, kdybys taky zasla na vysetreni at se treba nesnazite nadale zbytecne nez vysledku :palec:

V jakém stavu ti našly zbylý vejcovod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1135
23.1.20 10:44

@palomadorantez
No vstrikli mi tam pod rentgenem tekutinu a na konci to mam nejak ucpane. Po chvili to sice proteklo ale ne moc dobre. Tak uz jsem se zamerila na ivf. Pujdem tak brezen-duben cca :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 13:58
@Markeet1 píše:
@palomadorantez
No vstrikli mi tam pod rentgenem tekutinu a na konci to mam nejak ucpane. Po chvili to sice proteklo ale ne moc dobre. Tak uz jsem se zamerila na ivf. Pujdem tak brezen-duben cca :dance:

Aspoň víš proc to nejde přirozeně já jsem ráda že jsem to udělala před snažením takže ume jestli se ne zadaří tak to je jenom o štěstí. Máš šanci to odblokovat přirozeně i taková šance tu je a nebyla by si jediná který se to povedlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.1.20 10:21

Ahoj holky, zrovna jedu zklamaná od doktorky z ivf centra. Mám za sebou mimoděložní těhotenství a před sebou první měsíc, kdy to zase můžeme zkusit. Mám odstraněný pravý vejcovod, doktor po operaci mi říkal, že to ničemu nevadí, že si vajíčko vcucne zdravý vejcovod. Doktorka mi ale dneska tvrdila, že to je blbost. Tak jsem se jí ptala, jak je možné, že mám vůbec z té jedné strany ms, kudy teda odejde. A ona, že se spustí do břicha…Tak jak to teda funguje??? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
322
29.1.20 14:28
@Anonymní píše:
Ahoj holky, zrovna jedu zklamaná od doktorky z ivf centra. Mám za sebou mimoděložní těhotenství a před sebou první měsíc, kdy to zase můžeme zkusit. Mám odstraněný pravý vejcovod, doktor po operaci mi říkal, že to ničemu nevadí, že si vajíčko vcucne zdravý vejcovod. Doktorka mi ale dneska tvrdila, že to je blbost. Tak jsem se jí ptala, jak je možné, že mám vůbec z té jedné strany ms, kudy teda odejde. A ona, že se spustí do břicha…Tak jak to teda funguje??? :nevim:

Jedna tu psala, že otehotnela že strany, kde vejcovod nemá. Já myslím, že to možné je úplně v pohodě. A v nemocnici mi po zákroku řekli to samé. Že se zdravý vejcovod dokáže natáhnout pro vajíčko z druhé strany. Neboj se nic, ono se zadari.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1589
29.1.20 19:09
@Anonymní píše:
Ahoj holky, zrovna jedu zklamaná od doktorky z ivf centra. Mám za sebou mimoděložní těhotenství a před sebou první měsíc, kdy to zase můžeme zkusit. Mám odstraněný pravý vejcovod, doktor po operaci mi říkal, že to ničemu nevadí, že si vajíčko vcucne zdravý vejcovod. Doktorka mi ale dneska tvrdila, že to je blbost. Tak jsem se jí ptala, jak je možné, že mám vůbec z té jedné strany ms, kudy teda odejde. A ona, že se spustí do břicha…Tak jak to teda funguje??? :nevim:

Ahoj já jsem ten případ… Zázrak se stal… Mimodelozni v dubnu den předtím revize, mysleli si že mám neprosperujici těhu. Ale hcg nekleslo tak mi vzali levý vejcovod. Snažení povoleno tedy kvůli revizi od srpna… Sv říjnu biochemicke těhotenství že zdravé strany v listopadu ovu dle bolesti ze strany bez vejcovodu. Moje gyn mi potvrdila dle tekutiny na levém vajecniku ovu ze strany bez vejcovodu. Tak jsem poznamenala že tento měsíc nemusím čekat na pozitivní test. Na to mi odpověděla že vejcovod si umí vajíčko nacucnout i z druhé strany a že lékařské knihy to připouštějí. No nevěřila jsem. V termínu MS jsem byla objednaná do car. Mám za sebbou už tři nevydarene těhu. Chtěla jsem tedy aspoň nějaké vyšetření jestli je vše ok. No přijela jsemdo Car s pozitivním tt. Na utz ještě nic vidět nebylo ale prof. Mi potvrdil dle žlutého tělíska vlevo ovu že strany bez vejcovodu. Když jsem namítla že se jedná o zázrak tak mi řekl že se to stává úplně běžně… Vejcovody nejsou s vaječníky spojeny napevno spíše se tam vznaseji… Navíc ty rasinky těch vejcovodů jsou jen pár cm od sebe a rasinky si vajíčko přitahují jak to napsat chemicky. Po operaci mimodelozniho mi to takto stejně vysletloval primář gyn že šance na těhu se nesnižuje na 50% ale spíše na 75% že tělo si s tím umí poradit. No nevěřila jsem tomu ale dva dr a můj pocit se jistě nemýlil… Momentalne jsem 15+2.. Neboj všecko dobře dopadne. Mě navíc ten vaječník kde nemám vejcovod ovuluje 3* častěji než ten kde ten vejcovod mám. Takže bych teoreticky mohla otěhotnět jen 2* do roka. Fakticky jsemza 4 měsíce kdy jsme měli povoleno snažení otěhotněla 2*. Navíc těch případů je víc četla jsem o nich i zde na emiminu. Jedna dívčina v pohodě otěhotněla jen do krize… Tzn měla jen levý vaječník a pravý vejcovod :srdce: žádnou paniku a držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 20:01

Moc děkuji za nadějné odpovědi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 09:44

Ahoj holky tak co nového já už 7 měsícem se snažím a furt nic ale beru to že mám ještě 4 měsíce než bych šla na ivf a jak se daří u vás?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1589
25.3.20 12:22

U nás 23+2tt ale jsem furt nemocná..tak sedím už třetí měsíc doma…mě už z toho hrabe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 12:51
@Ufinka87 píše:
U nás 23+2tt ale jsem furt nemocná..tak sedím už třetí měsíc doma…mě už z toho hrabe

Chápu ale ber to tak že si měla štěstí otěhotnět a dlouho ti to netrvalo jako jiným nemoc přestane ale miminka se dočkas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama