Snažení po spontánním potratu

Anonymní
25.9.20 12:24

Snažení po spontánním potratu

Ahoj Holky,
Minulý týden jsem měla SP, bez revize.
Už nekrvácím, bolesti v podbříšku už též nemám a dnes jsem byla na kontrole u doktora a vše je v pořádku. Máte některá zkušenost se snažením po SP? Jak dlouho jste raději čekali, nebo jste na to vlítli hned? A když jste se začali snažit hned skončilo to opět potratem? :?
Moc děkuji za odpovědi. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
254
25.9.20 12:26

Znovu jsme se začali snažit asi po dvou měsících někdy déle. Podle toho jak mi bylo. Bohužel u nás SP bylo 5.. ale to neznamená, ze u vás to muže být stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 12:32

Hned po dalsi MS. Otehotnela jsem hned ten prvni mesic ale bylo to mimodelozni.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 12:34

@KristynaStej jejda,to mě mrzí :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 12:34

Anonyme, to je mi líto. :(

• Citovat
  • Nahlásit
283
25.9.20 13:06

Snazili jsme se hned dalsi cyklus, zadarilo se a dopadlo to dobře :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
25.9.20 14:23

Mám za sebou dva spontánní potraty (neprosperující těhotenství) bez nutnosti jakékoli vnější intervence, jeden se spustil ve 12tt, jeden v 8tt, vždy jsem tak nějak nechala odejít očistky (u mě to bylo max. 8dní) a pak, když jsem se cítila…První ovulace přichází většinou záhy po potratu, i u mě to tak bylo, už nemám moc věk na to, abych si v klidu rozhodovala, která ovulace je asi nejvýhodnější, jestli ta 1., 2. nebo snad 3. nebo vlastně kolikátá? Zvlášť na základě rozporuplných doporučení o různé době čekání (často bez ohledu na to, jestli se jedná o potrat spontánní nebo zakončený revizí, v kolilatém týdnu…), které vypadají spíše cucané někde z palce…Prostě jsem věřila dál tělu, že to umí nejlépe, že prostě je někdy lepší nepřemýšlet…Po tom potratu ve 12tt jsem otěhotněla až za půl roku, i když jsme se začali snažit opravdu hned…, jenže těhotenství skončilo opět potratem… Po něm jsem však otěhotněla bezprostředně, ještě před první menstruací. Miminko v děloze, se srdeční akcí, vše v pohodě, termín toho dřívějšího potratu už je pryč, tak uvidím, jestli se udrží, jestli ne, určitě to už nebude z nedostatku čekání na další a další ovulaci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3359
25.9.20 14:47

Nechala jsem projít jednu MS a ten další cyklus jsem zase otěhotněla a jsem teď ve 32. týdnu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 15:17
@Anonymní píše:
Anonyme, to je mi líto. :(

No nastesti dalsi tehotenstvi pak uz dopadlo dobre ;)

• Citovat
  • Nahlásit
133
25.9.20 16:09

Začali jsme se snažit hned. První ovulace probehla strašně brzy asi 13 DC normálně mam kolem 18 DC. Pak druha ovulace ta proběhla až kolem 28 DC (potvrzeno ovulacnimi testy) a to se zadarilo a uz mame 3 tydenniho chlapečka doma :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 16:51

@Mkilus Tak to je krásný, gratuluji! Přeji hodně zdraví. :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
133
25.9.20 18:47
@Anonymní píše:
@Mkilus Tak to je krásný, gratuluji! Přeji hodně zdraví. :andel:

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2869
5.10.20 19:55

Jedna ms a hned jsem otěhotněla. SP začátek 9tt. Teď zacinam 9tt a jen se děsím co bude na kontrole

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 20:03

@hospodki Tak to gratuluji, a držím palce ať vše dobře dopadne!😇

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie