Snažení po zamlkém těhotenství

19.2.21 23:35

Snažení po zamlkém těhotenství

Ahoj,
vybrala jsem si emimino, jako takovou zpovědnici a rádce. Snažili jsme se o miminko a a v prosinci jsem otěhotněla. V podstatě hned. Přišla velká radost, ale bohužel poté velké zklamání. Založil se pouze plodový obal, ale bez embrya. Nyní jsem týden po miniinterupci a nemyslím na nic jiného, než na to, jestli přijde nové miminko… Za jak dlouho jste se snažili znovu otěhotnět? A měly jste pak cyklus stejný jako před potratem (tzn. i ovulaci)Povedlo se Vám otěhotnět brzy?
Děkuji za příspěvky a za zvednutí nálady :srdce:

Příspěvek upraven 19.02.21 v 23:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.2.21 23:38

Poradit nemůžu, ale přeju Ti ze :srdce: štěstí. Dušička si Vás najde :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
468
20.2.21 04:57

My jsme to zkusili znova asi po 2 měsících a hned se zadařilo. Po prvotní špatné zkušenosti čekáme dnes už třetí a doma dva zdravé rarachy už máme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
20.2.21 07:20

Ahoj, my začali zkoušet po první menstruaci a povedlo se hned. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.2.21 07:25

My zkusili za 2 měsíce po revizi, skončilo to biochemickým. Pak se snad povedlo až teď, po 6 měsících.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1046
20.2.21 07:35

První ms přišla po 5 týdnech a hned jsme se začali snažit. O pár dní se mi zkrátila LF, ale postupně se to zase srovnalo. První ms po revizi jsem měla hodně silné. Až pátý cyklus jsem ji mela standardní na jakou jsem byla zvyklá a hned potom jsem otěhotněla.
Držím palce ať se brzy srovnáš jak fyzicky tak psychicky a ať se brzy zadaří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.2.21 09:27

Děkuju všem za milá slova… :srdce:
Už aby to bylo.. paní doktorka mi doporučuje počkat minimálně 4 měsíce a mě to přijde zbytečně moc dlouho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.2.21 09:28
@SmokedSalmon píše:
My zkusili za 2 měsíce po revizi, skončilo to biochemickým. Pak se snad povedlo až teď, po 6 měsících.

Strašně moc držím palce! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
23.2.21 13:01
@Fandimvšem píše:
Děkuju všem za milá slova… :srdce:
Už aby to bylo.. paní doktorka mi doporučuje počkat minimálně 4 měsíce a mě to přijde zbytečně moc dlouho…

Ahoj, já byla včera u dr na kontrole. Tento měsíc 8.2. jsem byla na revizi a překvapila mě, když mi řekla, že stačí kdyz počkám jednu ms.
V nemocnici mi bylo řečeno čekat 3 ms. Tak ti nevím, ale asi počkám alespoň ty dvě a pak to zkusíme. Co člověk, to jiný názor a pohled na věc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat