Snažení prosinec 2021

• Fotoalbum (376)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
132
3.12.21 20:31

@Zuzik86 no to jo, to je hezky ze se to rozrůstá … ja jsem vždycky chtěla tri … jen jsem po dvou CS, tak se trochu bojím, ale MUDr rikal, ze by to mělo být v pohodě, ze budeme hlídat jizvu
@Mishkaaaa13 Jee,no tak ja bych už nevydržela a udelala test :lol:
@Ellenya taky jsem si říkala jestli nezměnim po dvou názor a ze zacatku to tak i vypadalo, říkala jsem si ze tri nedám, a prd :D přešlo to a chci a manzel snad ještě víc než ja, tak jsme si řekli na co čekat, tak uvidíme … v pondělí má přijít MS…tak kez by ne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
3.12.21 20:33
@El8 píše:
Tak jsem to dostala… 😏 😏 😏
:? :(
Ja čekám v pondělí …
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
3.12.21 20:44
@Anonymní píše:
Ahoj holky vidíte tam něco? 🤔 😊 přikládám i graf

Hodně slaboulince možná i jo, zkusila bych zase za dva dny, to by mohlo už být výraznější, kdyby tam něco bylo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
El8
189
3.12.21 22:06

@Ellenya tsky? A jak dlouho se snažíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1547
3.12.21 22:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky vidíte tam něco? 🤔 😊 přikládám i graf

Já jsem teda asi slepá jak patrona ale nevidím ani prd. Zkus znova z ranní moči. Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
3.12.21 23:00

@Chouchou Taky zdravim :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
4.12.21 06:52

@El8 ted uz je to sedmy cyklus, a vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
El8
189
4.12.21 12:32

@Ellenya no já od té doby, co byl dceři rok, tedy 2018.. Tak nemůžu říct, ze jsme se snažili, ale neřešili jsme to. Žádná ochrana, proste nic. Snažit vyloženě jsme se začali tak před rokem a půl a intenzivně řešit teď v září.. Je mi 24 let a pořad sem si říkala, ze chci děti ideálně o 3 roky, maximálně o pet. No a aby byli o pet, tak mám “poslední” měsíc.. Uteklo to, myslela sem, ze když tomu necháme volný průběh a žádné testy, snažení, ze to půjde v pohode.. fakt sem nevěděla kdy mám ovulaci a takový, vůbec.. A to sem už před tím jednou potratila, neu se narodila dcera 😏 A nejde to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
4.12.21 12:38

@El8 ty brdo tak to uz je opravdu dlouho :( a mate v planu to nejak resit? Ovulacni testy si zkousela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
351
4.12.21 12:41

Ahoj holky, přidávám se k vám, sice ještě nemám MS, má přijít zítra, ale test snehobily a BT klesá, tak je to jasne… další ovulace by měla byt přibližně na Stedry den, tak třeba se zadari a dočkáme Vánočního dárku na podzim :dance: Kdyby ne, v lednu jsem objednána na gynekologii, už to bude skoro rok… vy co se snažíte dyl, poslal vas doktor hned do CAR, nebo udělal nějaké testy predtim i on? Vůbec nevím, jak to chodí… 🙈 manžel vznesl i myšlenku, ze by si zašel na spermiogram sám od sebe, tak třeba se konečně někam hneme :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
El8
189
4.12.21 13:01

@Ellenya Nooo udělám si je tenhle měsíc, v lednu hned začátkem jdu na krev až to dostanu, aby viděla, co ty prášky se mnou dělají asi, psala sem tu, ze beru úplně netradiční prášky.. a pak po novém roce to budem řešit.. Já hlavně v srpnu skončím v práci, chci odejít a hledat si jinou školku (jsem učitelka v MS) no a chtěla sem skončit tím, ze budu těhotná a řešit novou práci po mateřské.. Jenže to fakt bych musela otěhotnět co nejdriv, nechci byt bez práce a zároveň si hledat novou práci třeba v dubnu s tím, ze reknu nějaké ředitelce: jo mám zájem, ale taky mužů byt do měsíce těhotná 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
4.12.21 14:17

@proseccino ahoj :mavam:
Tak to je super od nej, ze s tím nemá problém a toto navrhl :potlesk:
My se ještě nesnazime tak dlouho, tak uvidíme co dal … MS má přijít v pondělí, ale jsme po Covidu, tak se bojím aby nebyla zbytečne opozdena :zed:
V březnu mám jít na prohlídku, tak pokud by se nezadarilo do te doby, tak bych to asi taky už začala nějak řešit s doktorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
4.12.21 14:20
@El8 píše:
@Ellenya Nooo udělám si je tenhle měsíc, v lednu hned začátkem jdu na krev až to dostanu, aby viděla, co ty prášky se mnou dělají asi, psala sem tu, ze beru úplně netradiční prášky.. a pak po novém roce to budem řešit.. Já hlavně v srpnu skončím v práci, chci odejít a hledat si jinou školku (jsem učitelka v MS) no a chtěla sem skončit tím, ze budu těhotná a řešit novou práci po mateřské.. Jenže to fakt bych musela otěhotnět co nejdriv, nechci byt bez práce a zároveň si hledat novou práci třeba v dubnu s tím, ze reknu nějaké ředitelce: jo mám zájem, ale taky mužů byt do měsíce těhotná 🤔

No to jo, tohle je blby. Ale zase víš jak to bývá, když se to nejmíň hodí, mas jiné starosti, tak to pak přijde ani nevíš jak :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
4.12.21 14:24

@El8 jo to chapu, taky to mam s tou praci podobne, do te stare uz se vracet nemuzu protoze je daleko na dojezd a novou si hledat nechci kdyz chci otehotnet :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11819
4.12.21 14:29

@Prosecccino-Ahoj,vítej.. @Chouchou-já mám také dvě sekce, první kvůli mě, druhá syn byl koncem pánevním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat