Snažení prosinec 2021

• Fotoalbum (376)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
132
4.12.21 14:40

@lucypaja aha,a tak snad bude vše bez problému. Četla jsem o tom různé diskuze a jsou maminky které měly i 4 nebo 5 sekci a vše v pohodě. Což toto je asi extrém už, to bych už nechtěla riskovat, ale tak ta třetí snad nebude problém.
Ja při první i tlačila, ale mala se zasekla, tak se jelo na sál a u druhého už to bylo naplánované kvůli jizve, nedoporučili přirozený porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11813
4.12.21 18:13

@Chouchou-jojo ptala sem se doktorky a prý je vše ok, to bylo v srpnu, tak snad je, já u prvního rodila dřív než byl termín a normálně sem měla křížové kontrakce v sanitě po třech min přijela sem otevřená na osm cm, tak masakr, rodila sem ve dvě ráno, před tím sme byli večer na svatbě, přijeli sme kolem půlnoci domů, praskla mi voda asi v jednu tak to bylo fakt rychlé, druhý byl v termínu císaře, ale tam zas byl syn zaseknutý hlavou v mých žebrech, proto se neotočil a vyndavali ho třičtvrtě h a byl pak modrý jak Šmoula..každý císař byl jiný, ale nestěžuju si.. Jen mi doktorka řekla, že už bych musela prostě rodit císařem, což neva, už s tím i počítám..Snad se dočkáme. Čtyři děti plánovaně už ne, to bychom museli pořizovat jiné auto, a i doma už bychom se tísnili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
4.12.21 18:34

Holky? :think:
Ja to nevydržela udelala jsem si test, MS by měla podle apky přijít v pondělí … vidite něco?
Kez by to klaplo :D :andel: samozřejmě udělám další, jen až v pondělí nebo úterý, teď už žádný doma nemám, tak musím vydržet, ale manželovi ještě nic říkat nechci, tak jdu za vámi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.12.21 18:38

@Chouchou já vidím :wink: :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
4.12.21 18:39
@lucypaja píše: @Chouchou-jojo ptala sem se doktorky a prý je vše ok, to bylo v srpnu, tak snad je, já u prvního rodila dřív než byl termín a normálně sem měla křížové kontrakce v sanitě po třech min přijela sem otevřená na osm cm, tak masakr, rodila sem ve dvě ráno, před tím sme byli večer na svatbě, přijeli sme kolem půlnoci domů, praskla mi voda asi v jednu tak to bylo fakt rychlé, druhý byl v termínu císaře, ale tam zas byl syn zaseknutý hlavou v mých žebrech, proto se neotočil a vyndavali ho třičtvrtě h a byl pak modrý jak Šmoula..každý císař byl jiný, ale nestěžuju si.. Jen mi doktorka řekla, že už bych musela prostě rodit císařem, což neva, už s tím i počítám..Snad se dočkáme. Čtyři děti plánovaně už ne, to bychom museli pořizovat jiné auto, a i doma už bychom se tísnili.

Ty jo, tak to byl dobrý fofr, masakr :) a stín druhým teda to muselo být šílené. Tak snad to třetí bude v klidu. Ja si popravdě ten druhy porod užila víc, sice jsem se bála, ale nechtěla jsem v žádném případně, pokud to nebude nutne, plnou narkozu, po předchozím porodu, a naštěstí to klaplo, měla jsem miminko hned u sebe, nic mě nebolelo( až do druhého dne :D, pak to přišlo :zed: :D ) takže kdyby to bylo tak i potřetí, tak jsem spokojena :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
4.12.21 18:39
@Ladykarneval44 píše:
@Chouchou já vidím :wink: :wink:
:dance: :srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
El8
189
4.12.21 19:04

@Ellenya úplně přesně a kdy ti konci smlouva?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
4.12.21 19:05

@Chouchou potichoucku gratuluju a moc drzim palce! :hug: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
4.12.21 19:06

@El8 me smlouva nekonci ale prvorozeny pujde do skolky a nemuzu si dovolit dojizdet hodinu a pul do prace jako predtim :think: snad to klapne, uz tak mi ta materska nebude navazovat takze budu muset jit na neschopenku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
4.12.21 19:11
@Ellenya píše:
@Chouchou potichoucku gratuluju a moc drzim palce! :hug: :srdce:

Děkuji, tak budu doufat :lol: :hug: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1546
4.12.21 20:19

@Chouchou vidím douška, vypadá to dobře! Držím palečky! :palec: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
4.12.21 20:32
@Michaela99 píše:
@Chouchou vidím douška, vypadá to dobře! Držím palečky! :palec: :potlesk:

Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11813
4.12.21 20:50

@Chouchou-já u obou porodů měla jenepidurál, potichoučku gratuluju :D ať sílí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
El8
189
4.12.21 22:51

@Ellenya jooo tak, no, to je na houby vid 😏 tak dnad se zadari 😇
Holky mate zkušenosti s Gynexem? Co to vůbec je? To je na přírodní bázi nebo na předpis? Tak si tu čtu nějaké diskuze, ze bych třeba to koupila..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
4.12.21 22:57
@El8 píše:
@Ellenya jooo tak, no, to je na houby vid 😏 tak dnad se zadari 😇
Holky mate zkušenosti s Gynexem? Co to vůbec je? To je na přírodní bázi nebo na předpis? Tak si tu čtu nějaké diskuze, ze bych třeba to koupila..

Jo gynex jsem si taky koupila, na doporučení, je to na bylinné bázi takový sirup nebo kapky, ale teda nebrala jsem pravidelně, je to celkem hnusny na chut, zvedla se mi žaludek z toho :D brala jsem to když jsem měla covid a neměla čich a moc chut :D pak už skoro vůbec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat