Snažení prosinec 2021

• Fotoalbum (376)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
11819
6.12.21 08:09

@Elielis-držím pěstičky,také se vždy bojím a čekám..máš pravidelný cyklus?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
6.12.21 08:14

@lucypaja no, poslední tři měsíce jsem ho pravidelný měla. Předtím jsem měla nějaké problémy, že jsem to třeba nedostala jeden cyklus vůbec. Pak jsem začala brát vitamíny a nějakou dobu jsem držela nizkosacharidovou dietu a krásne se to srovnalo.
Ted jsem dva večery po sobě zvracela a cítím se velmi unavená. Jako by na mě něco lezlo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11819
6.12.21 08:22

@Elielis-tak to asi leze těhotenství, vypadá to nadějně a tím, že cca víš, kdy měla ms dojít, má takové zpoždění, tak fakt asiok..:D, jaký máš strop ještě čekat? Já tak těch40dc, mívám to od 25-32 což je také síla vždy čekat. jednou cca po roce sem to dostala 24dc vůbec sem to nečekala!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
6.12.21 08:34

@EliElis ahoj, tak to ja bych v zivote nevydrzela! :zed: :lol: moc drzim palce, byt tebou tak uz testuju :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
6.12.21 08:37

@lucypaja vlastně chci počkat na vynechání te další menstruace. :D. Ta by měla dorazit přesně na Štědrý den. Takže by to byl takový nádherný dárek :srdce:. Ale nevím jestli to tak dlouho vydržím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
6.12.21 08:40

@Ellenya to chápu, ale já jsem to zpoždění měla opravdu už hodnekrat a vždy přišlo zklamání. Manžel uz je z toho rozmrzelý (kdo by také chtěl snášet moje nálady) a tak se bojím dalšího zklamání i kvůli němu. A sám řekl, že teď není připraveny dát mi případnou podporu, kdyz se to nepovede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11819
6.12.21 08:41

@Elielis-nooo to by bylo teda krásné překvapení, já sem vždy také čekala, někdy sem si ani test nedělala a šla až kolem 8tt na gyndu, budu na tebe myslet, aby jsi to vydržela, je ještě možnost jít na krev jak stoupá hcg, ale to je také o nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
6.12.21 08:42

@EliElis Ja cetla studii kde pslai, ze i normalne zdravemu paru v prumeru trva 12-18mesicu nez pocnou dite♥️♥️ Drzim pesti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
6.12.21 08:44

Holky…nemuzu tomu uverit. Tak ted se jen modlit aby se udrzelo ♥️🥺 🥺 Test teda. jeste nevyschlej, ale ja se musela podelit 🙈 +pridavam graf

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
6.12.21 08:46

@lucypaja moc děkuji, také přeji aby ti to vyšlo :) i všem ostatním :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
6.12.21 08:47

@BB92 gratuluji :srdce: :dance: a tiše závidím :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
6.12.21 09:24

@BB92 Gratuluji. Musis verit, ze ted uz to bude v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
6.12.21 09:26

@EliElis Ja bych nevydrzela tak dlouho cekat. Doufam, ze az udelas, test budou tam hned dve tluste carky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
6.12.21 10:57
@BB92 píše:
Holky…nemuzu tomu uverit. Tak ted se jen modlit aby se udrzelo ♥️🥺 🥺 Test teda. jeste nevyschlej, ale ja se musela podelit 🙈 +pridavam graf

Paráda, držím palečky :dance: :hug:

@EliElis Ahoj :mavam:
ty jo, to bych už nevydržela, tak moc držím palečky :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
6.12.21 11:00

Ja dneska takto, už je o něco silnější, tak snad :dance: dnes mě dost bolí prsa a břicho, úplně jako PMS, jen ty prsa výrazněji, tak snad bude vše Ok a klapne to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat