Snažení říjen 2021

• Fotoalbum (125)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
256
30.9.21 19:26

Snažení říjen 2021

Ahoj holky! Jelikož je zítra 1.října, tak zakládám nové téma :srdce: Kolik nás tu je, co se snažíme o mimčo? Podělte se, ať v tom nejsme samy :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.9.21 20:45

Jeeee snažíme se 7 let… Poslední cyklus IVF v řiti, opět to nevyšlo.. to chceš více slyšet?
Tyto diskuse jsou tak primitivní…
Svěř se nějaké kamosce…
Každopádně můžeš být jedna z mála která otěhotní na první dobrou.
Hodně štěstí :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
1578
30.9.21 20:51

Ahojky holky tak se opet hlásím do party :D začali jsme se zase snažit o druhé mimi, zatím tomu necháváme volný průběh, času máme relativně dost, nikam nespěchám. Moje první těhotenství nedopadlo dobře UPT ve 20.tydnu pro VVV a z druhého máme už 7. měsíční princeznu. Rádi by jsme ji co nejdříve pořídily konečně toho brášku :srdce:
A takto brzy se snažíme cíleně, chceme mít děti blízko u sebe a na nic nečekat a nějak to plánovat a pak se stresovat, že to třeba nestíháme atd.
Momentálně mám tak nejak kolem ovulace si myslím, ale kojím stále i když menzes mám už celkem pravidelný :D
Jak jste na tom ostatní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
30.9.21 20:52

Ahoj, já očekávám ms v úterý nebo ve středu :D ovulace podle testu byla o víkendu tak jsem zvědavá :lol: :lol: :lol: jinak to zkoušíme 3 měsíc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1028
30.9.21 20:52
@Anonymní píše:
Jeeee snažíme se 7 let… Poslední cyklus IVF v řiti, opět to nevyšlo.. to chceš více slyšet?
Svěř se nějaké kamosce…
Hodně štěstí :andel:

To jako vážně? Proč primitivní? Když jsem čekala první dceru v jedné takové skupině jsem byla a bylo moc fajn to sdílet s někým, kdo to mel stejne… :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1578
30.9.21 20:55
@Anonymní píše:
Svěř se nějaké kamosce…

Je mi to moc líto, že Vám to takto nevychází, ale tím, že se budeš zlobit na okolí, že to někomu třeba opravdu vyjde na první dobrou moc si asi neulevis :roll:, když se Ti tyto diskuze zdají primitivní nikdo Tě nenutí aby jsi do nich přispívala ;), každý máme nějaký ten osud a je jen na nás jakou cestou se k tomu postavíme :kytka:
Přeji ať se Ti sen splní :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
30.9.21 21:07

My měli 18. září svatbu a hned jsme se začali snažit, ale měla jsem před MS, která normálně přišla a ode dneška jsme začalo zkoušet naplno :hug: 8.10. mám ovulaci, tak snad se nám zadaří :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
30.9.21 21:08
@Anonymní píše:
Svěř se nějaké kamosce…

Zrovna jsem si přečetla název diskuse a říkala sem si jeee.. Já zakladala snažilky říjen 2018.. A byly jsme fajn parta holek co sme spolu prozivaly pak porody a vše okolo… Tvůj příspěvek je primitivní :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1578
30.9.21 21:09

@ajulinkaaa
Takže novopecena novomanzelka :mrgreen: :dance: gratuluji, my budeme v říjnu slavit první rok manželství :D :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
30.9.21 21:13

@Veruuunecka oooo gratulace :srdce: my se na mimčo chtěli vrhnout až po svatbě, já bych brala už před ní, ale nakonec jsme to nechali až na teď a jsem moc ráda :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
30.9.21 21:15

@bludinka @Veruuunecka @Venesí holky, díky za zastání, já to myslela dobře to téma, pro mě je to nový a hlavně se nechci svěřovat kamarádkám, kdyby to nevyšlo atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
30.9.21 21:20

@ajulinkaaa taky to nechci řešit s kamarádkami dokud to nebude 100%,proto jsem tady ve skupinkách abych to mohla řešit s tím kdo je na tom podobně :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
30.9.21 21:22

@Týns01 přesně tak, já ani nikomu neřekla, že jsme se rozhodli už pro mimčo, neví to ani naše rodiny a tady mi to vyhovuje s vámi, budoucími maminkami :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1578
30.9.21 21:24

@ajulinkaaa
Však od toho tyto stránky hlavně jsou je to jejich podstata diskutovat o všem co se týká miminek, takže super, že jsi to založila, myslím, že se to tady za chvíli zase pěkně rozjede je naaas mrak kdo si o tom rád napíše a má to s kým sdílet. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
675
30.9.21 21:27

Ahoooj :) s prvnim mimcem jsem ani do zadny diskuze nic nestihla napsat, protoze nez jsme se na beton rozhodli, ze mimco uz chceme, tak uz jsem mazala na potvrzeni tehotenstvi :srdce: krasnej sok pro oba :srdce: od zacatku leta se snazime o druhy, takze zatim kratka chvilka. Nicmene jsem dneska byla u doktora a trochu me rozhodil. Sice podle bazalky a ultrazvuku ovulace teprve probehne, ale po 8 mesicich, co nekojim, mam stale mliko a to se doktorovi nelibi. Me teda taky ne, ale doufala jsem, ze to takovej problem nebude :think:
Tak nam, holky, drzim vsem palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat