Reklama

Snažení s dobrým koncem vyjde to ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tp2015
Kecalka 136 příspěvků 28.12.16 12:43
Snažení s dobrým koncem vyjde to ?

Holky chci od vás poradit. Před třemi lety se mám nějak nedařilo tak šel přítel na spermiogram a zjistili mi trochu horší výsledky údajně i trochu špatná morfologie spermii. Šli jsme tedy do ivf mě vyšetřily a bylo vše OK. Ivf vyslo na po prve a máme zdravá dvojčata. Nicméně se nám letos podařilo otěhotněla jsem a má jaro samovolny potrat v 6tt a po půl roce znovu otěhotněla a bohužel se průběh těhotenství zastavil ve 4tt už takže byla histeroskopie jsem z toho hrozne moc špatná a pokládám si otázku proč se nám to stalo již po druhé. Teď si říkám máme zkusit znovu? mam manželovi koupit vitaminy na spermie? sobe femibion a bylinky? nebo máme jít na ket kde máme před zamrazenych. Co dělat? taky se bojím ze ten ket nevyjde a opět budu špatná jelikož se říká ze to nevyjde a musí se znovu. Já fakt nevím. Mate nějaká podobnou zkušenost holky? nejake vaše rady? co byste dělali vy v mem případě? letosni rok byl opravdu pro mě moc smutný. Děkuji za vaše příspěvky.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 28.12.16 12:46

Nezakládala jsi stejnou diskuze už včera?

Rakosnicek1983
Závislačka 2883 příspěvků 28.12.16 12:53

Ja bych na zadne dalsi zákroky nesla, však dve deti jsou prima. Zkousela bych to jen prirozene, zadne násilí.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 12:56
@Rakosnicek1983 píše:
Ja bych na zadne dalsi zákroky nesla, však dve deti jsou prima. Zkousela bych to jen prirozene, zadne násilí.

vidím to podobně… začni myslet na sebe a na svoje dvě děti, které potřebujou zdravou, fit a duševně vyrovnanou maminku… :kytka:

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 28.12.16 13:08

@tp2015 už jsi to tu psala - dostalo se Ti odpovědí :think: je to náhoda, nehroť to…

karkarka
Ukecaná baba ;) 2362 příspěvků 28.12.16 13:12

Taky sem to cetla uz vcera :think:

tp2015
Kecalka 136 příspěvků 28.12.16 13:36

@karkarka mě prave žádná odpověď nepřišla.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 13:37
@tp2015 píše:
Holky chci od vás poradit. Před třemi lety se mám nějak nedařilo tak šel přítel na spermiogram a zjistili mi trochu horší výsledky údajně i trochu špatná morfologie spermii. Šli jsme tedy do ivf mě vyšetřily a bylo vše OK. Ivf vyslo na po prve a máme zdravá dvojčata. Nicméně se nám letos podařilo otěhotněla jsem a má jaro samovolny potrat v 6tt a po půl roce znovu otěhotněla a bohužel se průběh těhotenství zastavil ve 4tt už takže byla histeroskopie jsem z toho hrozne moc špatná a pokládám si otázku proč se nám to stalo již po druhé. Teď si říkám máme zkusit znovu? mam manželovi koupit vitaminy na spermie? sobe femibion a bylinky? nebo máme jít na ket kde máme před zamrazenych. Co dělat? taky se bojím ze ten ket nevyjde a opět budu špatná jelikož se říká ze to nevyjde a musí se znovu. Já fakt nevím. Mate nějaká podobnou zkušenost holky? nejake vaše rady? co byste dělali vy v mem případě? letosni rok byl opravdu pro mě moc smutný. Děkuji za vaše příspěvky.

nechala bych si udelat imunologii protoze tve telo si nejspis tvori protilátky na embryo a neznamena to, ze dkyz mate dva prcky a vse ok, tak ze to taky tedka bude ok to poceti ;)

tp2015
Kecalka 136 příspěvků 28.12.16 13:37

Mě prave holky odpovědi nepřišly až teď v této diskuzy. Chceme ještě jedno dítě ale nevím zda máme do třetice risknout nebo jít na ket.

allluck
Ukecaná baba ;) 1341 příspěvků 28.12.16 13:38

Buď ráda za zdravá dvojčátka :kytka: a když ti vyjde další miminko, tak to ber jako nadstandard, který ti někdo nahoře přihrál :andel:

tp2015
Kecalka 136 příspěvků 28.12.16 13:39

@JayLee děkuji moc za radu určitě si nechám udělat. Asi koupím i nějaké vitaminy pro přítele.

tp2015
Kecalka 136 příspěvků 28.12.16 13:41

@allluck jsem moc rada ale chceme ještě jedno dítě. Roky nám letí a proto se ptám zda jít do ket nebo zas zkusit přirozené.

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 28.12.16 13:43
@tp2015 píše:
Mě prave holky odpovědi nepřišly až teď v této diskuzy. Chceme ještě jedno dítě ale nevím zda máme do třetice risknout nebo jít na ket.

včera Ti nepřišla odpověď? děláš si srandu? vždyť jsi tam aji odpovídala…

tp2015
Kecalka 136 příspěvků 28.12.16 13:44

@martina.se určitě neee. Mužu vědět kam?? Děkuji

allluck
Ukecaná baba ;) 1341 příspěvků 28.12.16 13:45
@tp2015 píše:
@allluck jsem moc rada ale chceme ještě jedno dítě. Roky nám letí a proto se ptám zda jít do ket nebo zas zkusit přirozené.

nechala bych to přirozeně. na co do sebe cpát kupu hormonů a být tak z toho nešťastná. vypustila bych to prostě z hlavy, s manželem (přítelem) měla nechráněný styk a vidělo by se 8)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama