Snažení se - jak podpořit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Siminova44
Nováček 2 příspěvky 24.09.18 08:42
Snažení se, jak podpořit?

Ahoj maminky :)

Rada bych se zeptala, jak jste otěhotněly? :) my s přítelem se snažíme a zatím bez úspěchu.. Prosím jenom o vlídné komentáře, zajímá mě to :)

Reakce:
Mongi
Povídálka 42 příspěvků 55 inzerátů 24.09.18 09:01

Pokud jste oba zdraví, tak je podle mě nejlepší rada na to nemyslet :) hodně štěstí..

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 24.09.18 09:02

@Siminova44 ahoj my když jsme naposledy otěhotněli tak jsem zkusila sledovat ovulaci podle aplikace v telefonu co mám a kupodivu to vyšlo :lol: :lol: :lol:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7908 příspěvků 24.09.18 09:24
@Siminova44 píše:
Ahoj maminky :)Rada bych se zeptala, jak jste otěhotněly? :) my s přítelem se snažíme a zatím bez úspěchu.. Prosím jenom o vlídné komentáře, zajímá mě to :)

Ahoj,

my s manželem asi sedíme geneticky jak prd*l na hrnec :mrgreen: , jak se říká, protože mám obě děti z prvního pokusu :mrgreen:

U první jsme chodili oba do fitka, jedli zdravě, já brala kyselinu listovou a oba dva jsme si ráno dali Ečko :lol: ehm, normálně vitamín E (podporuje krvetvorbu - prokrvení sliznice a u mužů prý zlepšuje spermie - pohyblivost a životnost). :nevim:
U obou pak svíčku a bylo. Já si tedy hlídala podle aplikace i ovulaci (ale bůh ví jak přesné měření bylo) a pak bylo snažení po celou dobu dobu ovulace - týden.

U druhé opět kyselina listová, pro manžela vit E, zdravá strava a vždy duševní pohoda. ale chápu, že po x měsících či letech snažení se už hlava jen tak v klidu není.

Maneki neko
Kecalka 213 příspěvků 24.09.18 10:24

Budu sledovat take. Take nevim cim to podporit.. mam inofolic a gynex. Prvni mesic. Snazime se uz dlouho ale nedari se. (Uz mame za sebou iui i 1.ivf)

P-aulin-a
Kecalka 110 příspěvků 24.09.18 12:17

my hoodne casto sexovali :D - a minimalne chlap na to nemyslel, ja trosku ano. Oba jsme nekuraci a abstinenti. Pritel chodi do fitka a bere ruzne vitaminy (je mu uz 51), nema sedavou praci. Otehotnet nam trvalo asi jen 4 tydny. Hadam, ze vysoka frekvence sexu pomohla a proces urychlila - ale to jsou samozrejme jen me dohady :)

chtela jsem sledovat ovulaci dle hlenu, ale zadny nebyl :/ tak jsem se bala, ze ani neovuluji a pak jsem otehotnela. Taky mozna zalezi, jak dlouho jsi bez horm antikoncepce - ja ji mela vysazenou uz 3 roky.

Fiducia
Generální žvanilka 24309 příspěvků 24.09.18 12:20

@Siminova44 jak dlouho se snažíte? Počala jsem vždycky na první pokus, osvědčilo se nám milování co dva tři dny, tak se nemůžeme netrefit a udělali jsme maximum :lol: Dál už je to na přírodě, nebrala jsem nic, nesledovala ovulaci, ani nepraktikujeme speciální pozice :mrgreen:

Maneki neko
Kecalka 213 příspěvků 24.09.18 12:27

Snazime se rok a pul. Kys.listova po celou dobu. Pritel ma 2 deti, spermiogram v poradku. Ja antikoncepci neberu rok a pul, predtim jsem ji rok a pul brala a jeste predtim jsem mela cca rocni pauzu.
Je to narocne a nejak kazdy mesic prichazim o kousek nadeje. Vlastne ani dr.nevedi co je spatne. Mam problem s ovulaci ale ty jsme resili clostylbegytem pripadne injekci…

Siminova44
Nováček 2 příspěvky 24.09.18 13:49

Snažíme se 3 týdny a zatím nic, mám ranní nevolnosti ale to je vše :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >