Snažení se o miminko 2020

993
7.5.20 13:26

Snažení se o miminko 2020

Ahoj holky,
zakládám novou diskuzi, i když je jich tu na toto téma asi milion.

Je tady někdo, kdo by byl také rád, kdyby mu v brzé době vyšlo otěhotnět? :) Já jsem měsíc po revizi ve 13 tt ( přestalo bít srdíčko), dnes jsem akorát dostala první MS a doktorka nám s přítelem dala zelenou, že jakmile odezní, můžeme začít na novo :andel: Začala jsem brát Drmek a klasicky listovku. Takže doufám, že se cyklus zase hezky srovná a brzo budo na testu zase II a tentokrát to dotáhneme až do konce :srdce: :srdce: :kytka: :kytka:
Budu ráda za další příspěvky k tomuhle tématu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3096
7.5.20 15:12
@Gedžitka22 píše:
Ahoj holky,
zakládám novou diskuzi, i když je jich tu na toto téma asi milion.Je tady někdo, kdo by byl také rád, kdyby mu v brzé době vyšlo otěhotnět? :) Já jsem měsíc po revizi ve 13 tt ( přestalo bít srdíčko), dnes jsem akorát dostala první MS a doktorka nám s přítelem dala zelenou, že jakmile odezní, můžeme začít na novo :andel: Začala jsem brát Drmek a klasicky listovku. Takže doufám, že se cyklus zase hezky srovná a brzo budo na testu zase II a tentokrát to dotáhneme až do konce :srdce: :srdce: :kytka: :kytka:
Budu ráda za další příspěvky k tomuhle tématu.

Je mi lito co te potkalo, taky se toho bojim :roll: Budu v 11tt a tohle je moje nocni mura ze prestane tlouct srdicko, nebo vyvojove vady. Kazdopadne, ti preju brzske otehotneni a zdrave miminko :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 15:25

@Gedžitka22
My se snažíme přes půl roku. Brala jsem Pregnafolin (listovku), pila kontryhel.. řekla jsem si, ze se na to vyprdnu a nechám to náhodě, ze na to nebudu myslet..
Jenže to nejde, člověk na to proste mysli každý den :nevim:
Moc bychom si přáli miminko.. :srdce:
Kazdopadne mě mrzí co se Ti stalo a určitě do toho brzy zase prijdes, budu držet palce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 15:26
@Anonymní píše:
@Gedžitka22
My se snažíme přes půl roku. Brala jsem Pregnafolin (listovku), pila kontryhel.. řekla jsem si, ze se na to vyprdnu a nechám to náhodě, ze na to nebudu myslet..
Kazdopadne mě mrzí co se Ti stalo a určitě do toho brzy zase prijdes, budu držet palce.

A vlastně mam 3 dny do ms.. tak ani nejak nedoufam, ze by to tento mesic vyšlo :? :?

• Citovat
  • Nahlásit
993
7.5.20 15:39

@Safrik Ahoj, prosím, toho se neboj, já jsem se právě bála a možná tak moc, až se to prostě stalo. Pamatuju si, že jsem jeden den měla úplnou schýzu :(. Přítel byl pryč a já mu volala, co když přestane tlouct srdíčko a tak, úplně jako bych to bývala čekala :nevim:. Ale není to běžné, stává se to, to ano, ale není to na denním pořadu. Ty budeš určitě naprosto v pohodě :kytka: To už půjdeš asi za 2 týdny na screening, ne? :) Snažili jste se, nebo to byla náhoda? Moc ti to přeju a zároveň moc děkuji za přání, snad se brzo taky budu moct podělit o tu super zprávu a třeba i fotku testu :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
7.5.20 15:45
@Anonymní píše:
@Gedžitka22
Kazdopadne mě mrzí co se Ti stalo a určitě do toho brzy zase prijdes, budu držet palce.

Tak to mě mrzí, ale je to přesně jak píšeš, nejde na to nemyslet. Můžeš dělat milion věcí, co tě baví a naplňují, ale stejně k tomu pak myšlenkama sklouzneš. Tak v tom alespoň nejsi sama :kytka: Kontryhel jsem taky pila a piju doteď, listovku taky užívam a ještě k tomu přidávam vitamin E ( vitamin plodnosti :) ) a Zinek. No a teď i ten Drmek a na něj jsem všude četla samou chválu. I já jsem s ním tedy teď spokojená. Neberu ho nijak dlouho a už po 4 týdnech po revizi přišla MS, s tím jsem ani nepočítala, spíš jsem si říkala, že při svém štěstí půjdu na vyvolávačku.

a poznáš na sobě OVU? Třeba to zrovna vyšlo :) Třeba budeš překvapená. A nebo si spolu pak postěžujeme, jak je ta MS na houby a budeme se těšit, že příští měsíc už nepřijde :andel:.
Moc děkuju, já držím palce zas tobě, věřím, že se nám to podaří a brzo si vyměníme fotku testu na kterém budou II :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
7.5.20 16:10
@Gedžitka22 píše:
@Safrik Ahoj, prosím, toho se neboj, já jsem se právě bála a možná tak moc, až se to prostě stalo. Pamatuju si, že jsem jeden den měla úplnou schýzu :(. Přítel byl pryč a já mu volala, co když přestane tlouct srdíčko a tak, úplně jako bych to bývala čekala :nevim:. Ale není to běžné, stává se to, to ano, ale není to na denním pořadu. Ty budeš určitě naprosto v pohodě :kytka: To už půjdeš asi za 2 týdny na screening, ne? :) Snažili jste se, nebo to byla náhoda? Moc ti to přeju a zároveň moc děkuji za přání, snad se brzo taky budu moct podělit o tu super zprávu a třeba i fotku testu :andel:

No jsem tehotna po 3 ivf, predtim 2 biochemka takze to odesla samo s ms.. Jojo brzy screening, ale bojim se vseho, asi dokud ho neporodim. Je to fakt zazrak pocit a odnosit zdrave dite.. Urcite, brzy tu bude tvuj pozitivni tt :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
7.5.20 16:26

@Safrik Tak to pak chápu ten strach :( moc mě mrzí, co všechno tě potkalo, ale teď jsi těhotná, tak dej průchod štěstí :) Víš co mně někdy pomáhá? Nástěnka vizí. Udělám si takovou tabuli, na to nalepím fotky nebo pomyslné obrázky, třeba zrovna miminka, a když na to pak někdy kouknu, tak mam hnedka takový pocit natěšení a štěstí, jako že to už mám nebo že mě to čeká :) vážně to funguje :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
7.5.20 16:27
@Gedžitka22 píše:
@Safrik Tak to pak chápu ten strach :( moc mě mrzí, co všechno tě potkalo, ale teď jsi těhotná, tak dej průchod štěstí :) Víš co mně někdy pomáhá? Nástěnka vizí. Udělám si takovou tabuli, na to nalepím fotky nebo pomyslné obrázky, třeba zrovna miminka, a když na to pak někdy kouknu, tak mam hnedka takový pocit natěšení a štěstí, jako že to už mám nebo že mě to čeká :) vážně to funguje :kytka:

Tak to je bezva napad :palec: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
7.5.20 16:50

@Gedžitka22 Ahoj, to mi moc mrzí, co se ti stalo. Držím palce, ať se vám teď podaří otěhotnět co nejdříve a vše je v pořáku. :kytka: My se teď snažíme 3. měsíc, nijak zvlášť to nehrotím, bylo mi jasný, že napoporvý se to povede málokomu. Samozřejmě na to myslím, ale snažím se z toho vyloženě nešílet. Tenhle cyklus jsem zkusila ovulační testy. Ačkoliv ovulaci mám potvrzenou od doktorky, že mi probíhá a vždycky mi bolí břicho, nebyla jsem si jistá, jestli ty bolesti jsou před nebo po a co vlastně značí. Tak jsme tenhle měsíc jeli podle výsledků testů a uvidíme. Mám to dostat za týden, samozřejmě mám milion příznaků. :lol: Ale neberu je vážně, protože ty jsem měla už předchozí dva měsíce. Ta psychika je hrozná mrcha. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 17:51

@Gedžitka22
Přesně tak, ještě jsem si koupila malinik, ale nezkousela jsem. Možná zkusím ten Drmek jak píšeš, i když jsem rekla, ze na to už kašlu na tyhle doplňky :mrgreen:
Na ovu jsem poprvé v dubnu zkoušela testy a vysel krásně pozitivně. Jinak třeba bolesti v podbrisku vnímám :)
Já už tomu ani moc nevěřím, i když každý řekne, ze po půl roce je to prd doba.. ale uvidime tedy :? Kazdopadne dekuju :kytka:
I já doufám,, ze si jednou spolu vymenime fotku I I čárek :andel: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
707
7.5.20 19:19

Ahoj holky taky se přidám, piju jinak listovku a jeřába kapičky, mají být podobné Gynexu.. Zatím teď druhý cyklus.. Ovu nepoznám, testy taky nic neukazují celý cyklus, zkusím ještě bazální teplotu od zítřka měřit. Jinak nejhorší je ta psychika, nevím jak se to dělá nemyslet na to :mrgreen:. Ikdyž, vždy když mrcha dorazí, říkám si, že už na to kašlu a až to přijde přijde :) a ono stejně se to nedá. O příznacích ani nevypisuji co vždy mám :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 20:47

@Sisi666
Přesně, vždycky když dorazí ms, tak říkám kašlu na to.. ale pak se blíží další ovulace a už to zase řeším :D
A příznaky taky každý mesic. Pichani v podbrisku a tak :D

• Citovat
  • Nahlásit
993
8.5.20 11:10

@Safrik Doufám, že ti to taky trošku zpříjemní ty chvilky strachu :kytka: já si akorát včera dotiskla nové obrázky :lol: :lol:

@duch23 Ahoj, no psychika je největší brzda, přesně jak píšeš :( 3 měsíce ještě není taková doba, ale chápu, že člověk se do té doby, než se rozhodně pro miminko, chrání a myslí si, jak může otěhotnět kdykoliv a pak se chránit přestane a zjistí, že to vlastně tak úplně nefunguje, jak si myslel. Ale ničeho se neboj, ono se to povede coby dup :kytka: A ty testy ti vyšli jasně pozitivní? Mně totiž úplně pozitivní nikdy nevyšly a to jsem ovulaci měla :D Dám ti sem odkaz na jedno, podle mě úplně super video. Pustila jsem si ho asi třikrát, strašně moc mě uklidňuje a nabíjí pozitivitou. Tak tady: https://www.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
8.5.20 11:15
@Anonymní píše:
@Gedžitka22
Přesně tak, ještě jsem si koupila malinik, ale nezkousela jsem. Možná zkusím ten Drmek jak píšeš, i když jsem rekla, ze na to už kašlu na tyhle doplňky :mrgreen:
Na ovu jsem poprvé v dubnu zkoušela testy a vysel krásně pozitivně. Jinak třeba bolesti v podbrisku vnímám :)
Já už tomu ani moc nevěřím, i když každý řekne, ze po půl roce je to prd doba.. ale uvidime tedy :? Kazdopadne dekuju :kytka:
I já doufám,, ze si jednou spolu vymenime fotku I I čárek :andel: :kytka:

Tak to je senzace, jestli ti to testy takhle ukazují :potlesk: Já na sobě OVU taky poznám - je to ten bílkový hlen ( pardon no, ale prostě se to tak jmenuje :mrgreen: ) a strašná chuť na sex :oops:. Tak do těch doplňků dáš hodně peněz, ale já si říkám, že když můžu a neublíží mi to, tak mi to třeba alespoň trochu vyživí tělo. Stejně bych řekla, že většina těchhle doplňků funguje jako takové,,placebo,, :D je to jen o tom, že si v hlavě nastavíš, že ti ty tabletky strašně pomáhají a ono to třeba v těle nedělá vůbec nic :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat