Snažení se o první mimi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MaryMaryK
Nováček 5 příspěvků 04.12.18 09:11
Snaženi se o první mimi

Ahoj holky, vím že nejsem jediná. Ale chci se zeptat kdy se vám zadarilo mít první miminko. S přítelem se snažíme asi od září tak nějak poctivě. Předtím jsme to tak nějak neřešili, řekli si „když bude tak bude“ od září to bereme vážněji, snažíme se ale už po pár měsících začínám trochu stresovat že nebudu mít děti, že mi je 29, že jsem stará… :) jako klobouk dolů že přítel ty moje výlevy je schopný filtrovat a ještě mě podpořit. Za to si ho cením. Já bych si nafackovala někdy :lol: Jen prostě začínám mít opravdu obavy. Nicméně teď sou svátky tak myslím i na jiné věci než na mimi. Chtěla bych se vás zeptat jestli jste taky některé tak vyšilovali? :D Předem holky děkuji za Vaše názory a zkušenosti :)

Příspěvek upraven 04.12.18 v 09:19

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5928 příspěvků 04.12.18 09:15

Buď v klidu, někomu se to prostě nepovede hned napoprvé, pokud se budete snažit víc jak rok bylo by dobré to řešit s dr, jinak teď doporučuji jist listovku tam má větší účinek když se bere už před těhotenstvím a sledovat ovulaci, abys věděla kdy přichází a trefili jste se do plodných dnů :)

MaryMaryK
Nováček 5 příspěvků 04.12.18 09:18
@Kriss Tina píše:
Buď v klidu, někomu se to prostě nepovede hned napoprvé, pokud se budete snažit víc jak rok bylo by dobré to řešit s dr, jinak teď doporučuji jist listovku tam má větší účinek když se bere už před těhotenstvím a sledovat ovulaci, abys věděla kdy přichází a trefili jste se do plodných dnů :)

No právě ovu neřešíme, sex máme co 2,3 dny. Přítel donesl domu vitamíny pro oba fertility blend tak zobem oba včera už měsíc co je bereme. Já se moc sledovat nechci vím že by to bylo ještě horší, já sem trošku stresař ???? :D :mrgreen: :zed:

michaela1310
Kecalka 301 příspěvků 04.12.18 09:21

Byla jsem na to úplně stejně a jsem o dva roky mladší. Nedávno za sebou dvě konizace čípku. V březnu potrat v 6 týdnu bez revize a v červenci jsme si koupili dovolenou na říjen na kterou jsem letěla ve 13.týdnu. taky jsem se dost stresovala ale když jsem zapomněla na dítě a řekla si že to nějak dopadne, že stejně máme zaplacenou dovču tak jsem zjistila za 14 dní že jsem těhotná. Rodím v půlce dubna. Občas ta cesta bývá trnitá :lol:

MaryMaryK
Nováček 5 příspěvků 04.12.18 09:25
@michaela1310 píše:
Byla jsem na to úplně stejně a jsem o dva roky mladší. Nedávno za sebou dvě konizace čípku. V březnu potrat v 6 týdnu bez revize a v červenci jsme si koupili dovolenou na říjen na kterou jsem letěla ve 13.týdnu. taky jsem se dost stresovala ale když jsem zapomněla na dítě a řekla si že to nějak dopadne, že stejně máme zaplacenou dovču tak jsem zjistila za 14 dní že jsem těhotná. Rodím v půlce dubna. Občas ta cesta bývá trnitá :lol:

Jsem ráda že nejsem jediná kdo stresuje,moc gratuluji k mimi a přeji hodně štěstí. To mi dodalo lepší náladu hned, já si teď říkám že můžu být konečně šťastná a být ráda že mám chlapa co mě tak podporuje. Na to že je mladší než já je ten co je klidný a zvládá rozumně mě výkyvy :mrgreen:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1454 příspěvků 04.12.18 09:26

Hele My se o mimčo snažili 7 let. Tak asi tak. Až když jsme se přestali snažit tak to přišlo.

Adysek.dupi
Nováček 10 příspěvků 04.12.18 09:27
Snažíme se o miminko

Ahoj holky chtěla sem se zeptát v květnu sem vysadila antikoncepci a od ty doby se snažíme o miminko a este se snažíme a neak to nejde po jaké době sem vám podařilo o tehotnet.. Dekuju za rady a za odpovědi :)

Pajule25
Kecalka 187 příspěvků 04.12.18 09:39

My už se snažíme přes rok s jedním SP ze začátku…a taky nám to pořád nejde a nevím proč když jsme v pořádku.
Jinak moje známá má 34let otěhotněla po 5 měsících od vysazení antikoncepce, je fakt že poslední 2 měsíce brala Gynex na podporu…a ono to asi fakt pomohlo. Takze nezoufej, to přijde :oops: :kytka:

Uživatel je onlinePlanetka85
Kecalka 250 příspěvků 04.12.18 09:39

@MaryMaryK Pokud by Vám to „poctivé snažení“ začalo lézt na nervy, určitě je lepší si zjistit, kdy máš ovulaci, ať se snažíte právě okolo ní. Chápu Tvoje stresy - my se snažili přes dva roky (se vším všudy - vitamíny, čaje, ovulační testy), vyšlo až umělé a paradoxně první rok byl na psychiku mnohem horší než ten další - to jsem moc chtěla otěhotnět, právě, abych snad „něco stihla“… Do toho mi začaly těhotnět všichny kamarádky okolo, takže krizovka byl tak ten rok snažení, kdy začaly všechny rodit a já stále ani nebyla těhotná, přitom jsem dítě chtěla „dřív“ než ony všechny :roll: Když se na to dívám zpětně, nafackovala bych si :-) Další rok už jsem se řídila heslem „přej a bude Ti přáno“.

Nicméně - zdravému páru se musí zadařit do roka (prý je to většinou půlrok - další půlrok je taková rezerva, kdyby se právě několikrát netrefili do ovulace, nehlídali si ji,…), takže držím pěsti! Prý pomáhá dovolená a nemyslet na to (kdyby to byla pravda, tak to naše miminko z IVF vzniknout nemůže :-D) - ale uvidíš - třeba to vyjde přes svátky nebo si potom naordinuj dovolenou v lednu kolem ovulace a věřím, že bude zaděláno! ;)

Annabela11
Závislačka 2557 příspěvků 04.12.18 10:05

@MaryMaryK První dítě za 6mesicu druhé hned.

michaela1310
Kecalka 301 příspěvků 04.12.18 10:05

@MaryMaryK také mám o maličko mladšího partnera než já a taky zvládá mé výkyvy nálad lépe než já sama až se kolikrát divím, že semnou pořád ještě je :lol: takže určitě to přijde brzy neboj. Kolem mě pak byli lidé kterým se zadařilo na poprvé ale zase naopak lidé kteří měli špatnou diagnózu, měli podstoupit umělé oplodnění a nakonec se zadařilo přirozeně :palec:

Adysek.dupi
Nováček 10 příspěvků 04.12.18 17:19

Tak navrhovala sem příteli že by sme mohli jet na neaky welnes víkend tak by to třeba mohlo vijit.. Ale že začátku my přítel říkal že buď sní a nebo semnou není něco v pořádku ale určitě sme oba v pořádku jen on říká skoro rok a nic no.. Ale snažíme se na to nemyslet tak doufám že brzy to vyjde.. Ale děkuji za odpovědi :)

Adysek.dupi
Nováček 10 příspěvků 04.12.18 17:21

Akorad nevím jak si mam spočítat tu ovulaci..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 17:49

Ahoj, jsem na tom úplně stejně, taky je mi 29 a snažíme se zhruba stejnou dobu. Neboj nejsi jediná, kdo nad tím tak přemýšlí. Já mám pocit, že už v hlavě nemám nic jiného, než mimina :D :D :D Přeju brzké //

MaryMaryK
Nováček 5 příspěvků 04.12.18 18:04

Holky děkuji,

Budu se snažit být klidnější. Přítel má 25 a je úplně vyrovnaný a já ve 29 skoro hysterie :lol: ale mě to přidává i práce, dělám v nemocnici pro miminka stravu… Takže je skoro každý den i vidím :mrgreen: je těžké pak nemyslet na miminka :zed: ale ještě že mám partnera co mě podrží protože bych si taky vážně někdy nafackala za mě výlevy :mrgreen: :lol: doufám že všem se nám brzy poštěstí :palec: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >