Snažení se po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 08:19
Snažení se po revizi

Ahoj holky, píšu anonymně, jsem měsíc po SP v 6tt, a následné revizi. Snažili jsme se dlouho o první mimi a ta radost hned skončila :? Jedna doktorka mi řekla že se můžeme začít snažit po třech měsících, druhá že až po půl roce, tady jsem našla diskuzi komu to vyšlo i po dvou MS. To čekání je nejhorší ale bojím se aby se potrat neopakoval, tak jestli je lepší počkat alespoň ty tři měsíce? Je na tom nekdo podrobně kdo podstoupil teď někdy revizi a můžeme se navzájem podporovat :)

Reakce:
Uživatel je onlinesediza
Ukecaná baba ;) 2275 příspěvků 09.05.19 08:26

3 mesice stačí. Do te doby je sliznice dorostlá…

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 09.05.19 08:31

3 cykly stačí (ne 3 měsíce, ale nechat 3× proběhnout ms). Jinak to ale nezaručí zdárný pokus. Někomu se poštěstí klidně další cyklus bez čekání, já čekala 3 měsíce a pak sem potratila znovu a otěhotněla sem zdarne az po dalším půl roce…

Denina01
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 09.05.19 08:35

Já čekala 3 cykly na doporučení mého dr. a zadařilo se hned. Úspěšně jsem donosila dcerku :srdce: :hug: držím palce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 09:24

@Kriss Tina jojo tak jsem to myslela ze az 3 cykly, špatně jsem to napsala. Já se toho taky bojím že se pak budu radovat že se zadaří hned, a pak to rychle odejde :? Ono je to asi hodně individuální noo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 10:26

Ahoj. Nam se po revizi zadarilo asi az za 16 cyklu a snazili jsme se hned po 1.ms. Doktorka na klinice mi pri kontrole rekla, ze muzeme. Muj dr zase rekl pockat ty 3 cykly. Asi bych se ridila radou tveho dr a cekala, i kdyz vim, ze je to tezke.. Mam ted rocni mimco a momentalne jsem zcela neplanovane znovu tehotna. Jednou jsme si nedali pozor.. Takze si myslim, ze je to fakt v hlave, jak se na to upiname, kdyz si to moc prejeme..jenze s tim se tezko neco dela :nevim: Preju ti, at jsi co nejdriv zase tehotna a dobre to dopadne :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 11:57
@Anonymní píše:
Ahoj. Nam se po revizi zadarilo asi az za 16 cyklu a snazili jsme se hned po 1.ms. Doktorka na klinice mi pri kontrole rekla, ze muzeme. Muj dr zase rekl pockat ty 3 cykly. Asi bych se ridila radou tveho dr a cekala, i kdyz vim, ze je to tezke.. Mam ted rocni mimco a momentalne jsem zcela neplanovane znovu tehotna. Jednou jsme si nedali pozor.. Takze si myslim, ze je to fakt v hlave, jak se na to upiname, kdyz si to moc prejeme..jenze s tim se tezko neco dela :nevim: Preju ti, at jsi co nejdriv zase tehotna a dobre to dopadne :hug:

Asi je lepší počkat než znovu riskovat potrat, kde je větší riziko, ono se stejně jen tak hned zadařit nemusí, ale to čekání je hrozný jak pomalu to utíká :zed: a 16 cyklů je teda dlooouho tyjo. No kdyz to člověk nejmin čeká tak se to povede, ale ja na to myslím pořád :D tak hold uvidím:) a jinak gratuluju a dekuju :hug:

Váš příspěvek
Reklama