Snažení - zkušenosti s Inofolic

Anonymní
18.4.21 14:04

Snažení - zkušenosti s Inofolic

Ahojky všem,
Chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s Inofolic přípravkem.
S mužem máme už syna (7let) a moc by jsme chtěli druhé. Snažíme - no snažíme, necháváme tomu volný průběh už půl roku a stále se nezadařilo. Po přečtení nějakých diskuzí jsem se rozhodla, ze než to začneme nejak řešit, zkusím toto. A chtěla bych znát nějaké zkušenosti. Píše se, ze se mají brát 2 sáčky denně s rozestupem 12 hod, mám tedy brát oba nebo stačí jen jeden? Za jak dlouho jste otěhotněli? A prave čekám na MS mám začít brát 1.den? A pořád nebo jen do další MS? :) Děkuji 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
120
18.4.21 14:53

Já ho používala přes půl roku 2× denně a nic, jen mi bylo pořad tak nějak těžko… používala jsem ho na doporučení kamarádky která ho brala 2 měsíce 2× denně a otěhotněla… takže těžko říct… když jsem to říkala doktorovi, ze to beru tak řekl ze to je jen předražený vitamin…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 15:10

Urcite doporucuji. Mne i me kamaradce moc pomohl.

• Citovat
  • Nahlásit
284
18.4.21 15:49

Mě inofolic combi doporučila doktorka, ale podle složení a ceny jsem nakonec vybrala pro začátek superfolin. Nicméně už se nám skoro rok nedaří a manžel začal kvůli špatnému spermiogramu brát profertil, tak asi od příštího měsíce taky zkusím ten inofolic, třeba se stane zázrak 😄 důležité je brát akorát kyselinu listovou a pokud máš nadváhu nebo PCOS doktoři doporučují právě inofolic, kvůli obsahu inositolu, který ostatní značky nemají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
731
18.4.21 16:20

Mne se po nem udelala cysta, ktera i praskla, vubec jsem o ni nevedela. Za me spatna zkusenost :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
18.4.21 16:31

Já otěhotněla hned ten cyklus, co jsem ho začala brát, ale nevím, do jaké míry to bylo přímo Inofolicem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 17:54

Dej si to tu do vyhledáváni. Za zkousku nic nedas. My brali oba 2000mg denne a povedlo se asi 3. Mesic brani po asi 15 mesicich. Jestli to bylo tim? Kdo vi. Kazdopadne me pri brani dost presvedcily studie o blahodarnem vlivu inositolu na vajíčka, spermie i embryo. Koupila jsem teda v nejakych fitness sportovni vyzive tablety myoinositolu, protoze prasek rozpusteny ve vode bych nemusela prezit. :mrgreen: Coz je hlavni latka inofolicu. Vyslo to mnohem levneji.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 18:37

Moc děkuji za reakce, momentálně měškám už 4.den MS ale testy stále úplně negativní (Mám to nepravidelné, ale poslední 2 měsíce 27 dni a 29 dni, tak jsem byla v naději, ale asi nic) tak čekám až přijde a začnu brát, tak uvidím.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat