Snaží se být vtipný, a nebo se nechce vidět?

Anonymní
12.2.20 18:30

Snaží se být vtipný, a nebo se nechce vidět?

Ahoj holky, několik měsíců mám vztah s panem uzasnakem. Alespoň pro mne :lol: Tento týden jsme se zatím neviděli, ale píšeme si, na střídačku, ozve se on, ozvu se já.
Dneska jsme mu jen napsala zprávu, jestli má v pátek čas? Odpověď přišla vcelku hned, to víš, že mám,. Čekala jsem něco jinýho :mrgreen: třeba, mám/přijet/čekám na tebe, apod. Tak jsem hodila do pléna jen to, že bych přijela?, A on, že jo :srdce:
Pak mi to, ale nedalo a zeptala jsem se, a nebo zítra? Vzkaz si přečetl, ale odepsal až za dobu:

Zítra je 13týho, smolný den, nikam nejezdi ani nechoď, buď doma a nevystrkuj nosánek ????????????

A já teď nevím zda se tomu usmívat, a nebo to hrotit. Neříkám, že mám být středem jeho vesmíru a vše se na točit kolem mě. Ale, přeci jen ale… Má čas, je doma, nic na práci (dovolená a navíc i jinak dělá z domova).
Nevím, zda to zbytečně nehrotim, a proto se chci zeptat vás zkušenějších a zralejších žen :lol: :mrgreen: :palec:

Jinak jsme se viděli v neděli. Celé dny se nesly ve styku posílání :srdce: a otázek z jeho strany, co děláš koblížku?,, Pak o počasí. Ale jinak nic…

Prosím Anonymous - mám tu kamarádky a známé

Děkuji a hezký zbytek středy

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

418
12.2.20 18:35

Já myslel že jarňáky začínají až příští týden.
Jinak bych byl podobně vtipný.
Napiš mu, že ti je 13, jestli není on poverčivý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 18:37

@riccius místo??? Měly být :srdce:

Ne, nejde o vtip o prázdninách. Jsem sice hodně Mladá, ale zapotřebí si dělat vtípky

• Nahlásit
  • Citovat
15814
12.2.20 18:37

A co jako, chceš mu vystřihnout scénu, protože se neuvidíte ve čtvrtek, ale v pátek? Tak má na zítra už asi jiný plán, nemusi jen pracovat nebo být s tebou. Na pátek s tebou počítá, nevim, kde je problém :nevim:

Příspěvek upraven 12.02.20 v 18:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15310
12.2.20 18:38

@riccius jarnaky má každý jinak :D u nás jsou až v březnu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418
12.2.20 18:41
@Anonymní píše:
@riccius místo??? Měly být :srdce:Ne, nejde o vtip o prázdninách. Jsem sice hodně Mladá, ale zapotřebí si dělat vtípky

Tak vůbec nevím, co jsi tím chtěla říci. Sice jsem si z tebe vtipek udělal, ale zbytek byl zcela vážně míněná rada: být vtipná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1684
12.2.20 18:42

Jen jestli on nepochopil tak, ze v patek je Valentyn, tak se ptas, jestli s tebou pocita :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@riccius Pardon, vypadly mi slova. Chtěla jsem napsat, že nemám za potřebí si děláš vtípky, legraci z vás…

Nevím co odepsat. 13 ní není a pověrčivá nejsem vůbec :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
23720

Prostě zítra nemá čas. Tečka. Nespekuluj, nepatrej, uvidíte se v pátek :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1909
12.2.20 18:45

Tady byly minuly tyden :pankac:

Zakladatelko, doprej mu taky nejaky volny cas, nemusi porad trcet na mobilu s tebou, kdyz ho budes nahanet, tak akorat zdrhne :think: No je videt, ze budes mladinka ;) Nejak si nedokazu predstavit, ze spolu mate dite, jsi znudena na rodicaku a on prijde z prace o pul hodky pozdeji, to by asi nerozdychal :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1909
12.2.20 18:47

@bobulka88 Jezisi Valentyn vlastne :lol: to budou fronty v kvetince a pred Pandorou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 19:00

Tohle chlapi pouzivaji, kdyz si nechteji vymyslet duvod nebo nechteji jit s pravdou ven. Proste te zitra odmitl stylem, ktery nemusi nijak dal oduvodnovat a sverovat se ti, co ma lepsiho nebo dulezitejsiho na praci nez se schazet s tebou.

• Nahlásit
  • Citovat
12.2.20 19:06

Tak mu napiš, že zítra budeš v pohodě protože jsi čarodějka a ty mají 13 štěstí.

nehroť to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1684
12.2.20 19:06

@shadowbabe s manzelem “slavime”, ale v jiny den. Loni jsme sli do restaurace na Valentyna omylem, ze se nam nechtelo varit, a byl to teda peknej opruz, uvedomili jsme si az ve vchodu v restauraci, ze neco nehraje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
12.2.20 19:08

Ano, moc to hrotíš, nech ho žít. V pátek je Valentýn a počítá s tebou, co bys chtěla víc? Třeba chce něco zařídit, třeba chce, aby ses těšila, třeba slíbil někomu pomoct, třeba chce jít za kámošem..prostě zítra má jiný program..Ne, nevypovídá to nic o tom, jak tě má rád. Buď v klidu a těš se na pátek. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama