Snažilky 2018/2019❣ - Fertiprona ❣

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 18:04
Snažilky 2018/2019❣ Fertiprona ❣

Zdravím ????
Chci se zeptat jestli někdo užíváte fertipronu a kolik sáčku? Beru ji ted 3 mesic a mam vetsi chutě hlavně na sladký a měnící se nálady, může to být vitaminy? :D Doufám že je tu více snazilek a nejsem v tom sama. Jelikož vsichni kolem už děti mají nebo čekají.
Minulý rok jsem prodělala vyvolávací potrat v 16tt a pak zákrok tzv vyskrab. Doufám že bude tedy všechno v pořádku a bez větších problémů. Za všechny komentáře, rady a názory budu ráda ????

Reakce:

Keshi
Závislačka 2520 příspěvků 05.11.18 18:12

A nejsi těhotná? :lol: Já chci zkusit Fertipronu od prosince. :pankac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 18:15

@Keshi
Právě ze né :(

Pukrle
Kecalka 221 příspěvků 05.11.18 18:17

Fertipronu beru a mám daleko menší chutě na sladké :think:. Beru dva sáčky denně (dle doporučení na obalu). Ale jestli je to Fertipronou… :nevim:

Příspěvek upraven 07.11.18 v 16:00

Julcakarel
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 07.11.18 15:47

Ahoj taky si jdu zítra pro fertipronu tak třeba pomůže… :srdce:

Keshi
Závislačka 2520 příspěvků 07.11.18 21:45

@Pukrle To by se mi hodilo. Já mám teď furt chuť na sladký. Nervíky, no. :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >