Snažilky, a ty co už se jim zadařilo a negativní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kajamimi
Kecalka 309 příspěvků 27.09.18 07:12
Snažilky a ty co už se jim zadařilo a negativni test

Ahoj holky, nějak se nevyznám teď ve svém těle, jsem úplně mimo „tabulky“. Loni v prosinci jsem přestala kojit a od ledna mám pravidelnou MS 27-29, že se snažíme o další je jasné, ale… posledni MS se dostavila 22.8. a pak co měla přijít další tak je vše jinak…16.9. jsem na oběd cítila vlhko, a na wc jsem měla na kalhotách jen velikostně kávovou lžičku krve s hlenem a pak do večera zas nic. Ráno 17.9. na wc jen při utírání jasně červená krev a zas nic… no a pak už jen světle hnědé špinění na jednu intimku za den, které třetí den ustalo. Normálně krvácím 3-4 dny a 5 den ještě špiním. Hodně mě bolí vaječníky jako bych to měla dostat ale furt nic. Těhu test negativní, u dr.jsem byla 25.9.na ultrazvuk řekl že je brzy něco poznat, nic méně jej udělal a říkal, cysta to není a kdyby to bylo těhu tak je mladší než 3 týdny a to nepozná. Vzal krev a na kontrolu až za měsíc. A výsledky mi řekne až pak. Je mi už týden nevolno, šíleně mě bolí hlava a motá se mi, nikdy jsem to neměla. Prsa nijak zvlášť citlivá nejsou. Ve stresu jsem více méně pořád :-) A bazalni teplota týden 36,8 stále stejná dřív jsem neměřila a bolí mě ovbaba dva vaječníky. Na předchozí dítě jsem čekala 8 let, mám jen jeden funkční vaječník a tam jak vynechala ms tak po týdnu na testu duch, teď zatím stále sněhobílý od dr.max. Měla jste některá podobné příznaky? Vaše zkušenosti? Díky :)

Reakce:
P4ja
Kelišová 6595 příspěvků 27.09.18 08:29

Těžko říct. Já bych asi zkusila Mamatest a stejně budeš muset počkat. Kdyby to krvácení byla nidace, tak už by asi pomalu něco vidět být mělo. Ale nikdy nevíš. Mně bylo takhle blbě před poslední MS a ta došla asi po týdnu.

kajamimi
Kecalka 309 příspěvků 27.09.18 08:42

Mám už dvě děti a nikdy jsem tohle neměla, tak jsem z toho celkem mimo. U obou jsem měla pozitivní test nejdříve po týdnu a to jsem lovila duchy, tak si říkám že asi ještě může být pozitivní, protože jinak vždy přišla v termínu, ale teď kolem ty pocity jsou jiné…nikdy mi nebylo tak blbě jako teď a nikdy mě tak šíleně nebolela hlava a podbřišek. Ale jestli to právě bylo hnízdění tak si říkám že už by mělo být vidět…i když :nevim:

P4ja
Kelišová 6595 příspěvků 27.09.18 08:44

@kajamimi No, ono ti stejně nezbyde nic jiného než počkat, pokud jsi jinak v pořádku, pak se uvidí. Třeba to může být jen hodně silný PMS. :nevim: :nevim:

kajamimi
Kecalka 309 příspěvků 27.09.18 08:57

to jo, jen mě zajímalo, jestli náhodou někdo neměl stejné příznaky :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >