Snažilky, čekáme na // čárky

115
27.4.17 16:05

Snažilky, čekáme na // čárky

Ahoj snazilky, napadlo me zalozit diskuzi a trosku se podporovat na to dlouhe cekani nez uvidime // carky.
Ja posledni cyklus brala utrogestan a ten mi MS oddalil o 5 dni takze jsem mela 32 DC, normalne mivam cca 28 DC, pak od 3-7 DC jsem brala clostik jelikoz mam anovulacni cykli a kdyz uz ovulaci mam tak docela pozde a aji piju Kontryhelovy caj 2× denne a mam i rozpustitelny prasek s vitaminama, nyni jsem 10 DC, od 16-26 DC mam brat duphaston, merim i BT…s pritelem se snazime rok a spermiogram mel mizernej tak taky bere vitaminy…pripada mi to sileny cekat zase az do MS a doufat v // carky ale doufam uz ze to vyjde 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

5550
27.4.17 22:27

@Teskka Ahoooj to jsme na tom podobně jen že naše snažení bude skoro dva roky.
Třetí cyklus beru clostil také od 3 dc -7 dc dnes jsem 4 dc a po té utrogestan.
Minulý měsíc jsem měla ukázkovou ovulaci i dosti hlenu a stejně nic.
Spermiogram měl manžel dobrý vše v normě. No počkám ještě dva cykly a pak už do car.
už si nevím rady všechno možné jsem užívala a nic.

O které se snažíte?
My o třeťátko. Bude mi na konci roku 34 let a jsem zoufalá snažilka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
28.4.17 00:55

@Luciiiš83 Ahojky, my se snazime o prvni, uz jsem toho taky uzivala spoustu a zatim to bylo vsechno na prd, ja na ovulaci zatim cekam, jelikoz to na sobe nepoznam tak pouzivam ovulacni testy, hlen nijak nepozoruju. Takze mas 2 deti? Tak aspon uz nejake mas a vis ze to jde ;) a jake jsi mela priznaky tehotenstvi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5550
28.4.17 07:28

@Teskka dcera bude mít v září 15 a syn měl 7.Priznaky? Těch už bylo.. Když jsem si myslela že už to vyšlo tak jsem to zase dostala. Takže na priznaky nechci ani premyslet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
28.4.17 12:32

@Luciiiš83 Tak hlavne ze mas 2 deti a preju ti aby treti bylo brzy na ceste :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2610
29.4.17 03:06

Příspěvek upraven 25.05.18 v 17:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
29.4.17 03:38

Ráda se přidám, též se snažíme, první cyklus, vlastně včera proběhl první pokus, kdy manžel mířil ostrými, tak jsem zvědavá. Nevím, kdy a zda mám ovulaci, cyklus mám spíše kratší, poslední byl 24 dnů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
29.4.17 03:42

@Teskka @Luciiiš83
Holky to mě mrzí, že na tom pracujete tak dlouho a nic. Nám se nedařilo druhé dítě, trvalo to přes rok a pamatuji se, jak jsem byla vystresovaná. Nakonec se podařilo. Ani to nebudu zkoušet s těmi dobře míněnými radami - jako nemyslet na to, neupínat se k tomu apod., protože vím, že to nefunguje a kolikrát to spíše zraní než pomůže. I když samozřejmě to všechny známe a víme, že to vážně funguje, vypnout mozek a pozornost zaměřit jinam. Ale holt to nejde.
Tak třeba, když se tu budeme vzájemně podporovat, tak se nám všem brzo zadaří… já budu testovat za 14 dnů, pokud tedy nedorazí menstruace. Takže za dlouho. Ale přijde mi to dost nepravděpodobné, že by se zadařilo hned první měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
29.4.17 09:05

@Tóňa2 Ahojky, jsem rada ze ses pridala 8) a souhlasim s tebou, to se neda nemyslet na to a vypnout, kor kdyz se nam to nedari tak dlouho, tak to budeme testovat priblizne stejne :palec: ja na ovulaci stale cekam, rikam si jestli se to ted nepovede tak ja uz nevim co pro to muzu vic udelat, piju kontrihelovej caj, prasky, dokonce i grepovy dzus, prej je dobrej na plodnej hlen.

Příspěvek upraven 29.04.17 v 14:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
29.4.17 09:20

@Nell2 Ahoj, tak doufejme ze zachvilku se zadari a budeme tehulky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.17 16:54

Ahojte holky, taky se ráda přidám. Snažíme se už přes rok a pořád nic. Tomuto cyklu ale dávám velké naděje. Jsem čerstvě vyčištěná po konizaci, přítel bere vitamíny, i já, sex jsme perfektně načasovali, tak jsem zvědavá. Jsem 3DPO. Přeju všem brzké 2// na těhotenském testu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
29.4.17 17:36

@Petul&Charlie ahojky, snazite se o prvni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
29.4.17 20:08

Ahojky, muzu se pridat? Taky bychom rádi //. V breznu jsem vysadila prášky a minuly tyden probehla prvni normalni MS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
29.4.17 20:21
@Teskka píše:
@Tóňa2 Ahojky, jsem rada ze ses pridala 8) a souhlasim s tebou, to se neda nemyslet na to a vypnout, kor kdyz se nam to nedari tak dlouho, tak to budeme testovat priblizne stejne :palec: ja na ovulaci stale cekam, rikam si jestli se to ted nepovede tak ja uz nevim co pro to muzu vic udelat, piju kontrihelovej caj, prasky, dokonce i grepovy dzus, prej je dobrej na plodnej hlen.Příspěvek upraven 29.04.17 v 14:38

Jé tak třeba nám to oběma tento cyklus vyjde, to by bylo fajn, přála bych to samozřejmě všem zde přítomným. Já zatím nic moc nepodnikám, přeci jen je to první snažící cyklus. Jediné co - tak jsem si v DM drogerii zakoupila speciální lubrikační gel na podporu otěhotnění, použila jsem ho a doufám, že za tu cenu to bude mít nějaký účinek. Ale právě nevím, kdy přesně mám ovulaci. A taky doufám, že vůbec ovulace probíhá, to člověk nikdy neví, nemá-li potvrzené testy nebo lépe od lékaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
29.4.17 21:28

@carllo Jasne pridej se 8)
@Tóňa2 Tak jestli prvni cyklus snazeni tak to joo, o tom gelu jsem uz tady neco cetla, to jako napomata nejak tem spermijim?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama