Reklama

Snažilky, jak často souložíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 22:11
Snažilky, jak často souložíte?

Ahoj holky snazilky, jen tak ze zvedavosti-jak casto se snazite? My tak 1× do tydne nekdy 2×…je to asi malo, ze? Asi ano, ale nechci z toho snazeni udelat nejakou povinnost aby jsme soulozili ptz musime ze chceme dite. Chci aby moje dite bylo pocato z vasne z toho praveho sexu jak ma byt :) ale kazdy druhy den apetit nemame, chodime na smeny a tak…znaze to :) (anonyme ptz je to intimni, dekuji za pochopeni)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

axelina
Ukecaná baba ;) 1900 příspěvků 3 inzeráty 26.02.17 22:15

…no my souložili v den ovulace a den předtím 2× denně a pokaždeto vyšlo… jinak taky jen když je oboustranná chut :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 22:18

My máme rádi sex takže je to i víc jak třikrát do týdne. A v době kolem ovulace někdy i každý den. Snažíme se už čtyři roky ale stále nic. Při sexu na nemyslíme prostě je to u nás o chuti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 22:20

My tak 1-2× týdně. Když mám ovu a máme oba čas, tak klidně každý den.

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 26.02.17 22:22

Ja sem si nekde precetla ze sex ma byt 10.,12. a 14.den od prvniho dne menstruace no a vyslo to hned :D jen nevim, který z tech dnu to byl. A jinak, kdyz se nam proste chce :srdce:

Luciiiš83
Kelišová 5454 příspěvků 26.02.17 22:24

My jsme ve fázi stýdně í po ms se snažíme alespoň obden.
Takže 3-4 x tydne.

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 26.02.17 22:26

Při snažení třikrát denně, co už se nesnažíme, tak 1-2krát denně :lol: Tedy posledních 5 let :lol: Škoda že nás vysiluje pracovní nasazení, mohlo by to být častěji :oops: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 22:53

My se snažíme skoro 3,5 roku. Mame spolu už 5,5 letou holčičku. Pak jsme počali přirozeně jednou, ale nevyšlo to. Beru slabé leky na štítnou žlázu a žaludek, jinak mame imuno i genetiku ok. Snažím se to nehrotit, manžel v týdnu moc nemá chuť, takže spíš víkendy. Nicméně otěhotněla jsem jen přesně v den ovulace. Bohužel tam ty naši spermouši prostě nevydrží ani den. Iui jednou skončilo v 10tt, podruhé ani nevyšlo. Achjo. Asi bysme meli su.kat jak králíci, ale po 9 letech to už fakt nejde.

pavld
Kecalka 457 příspěvků 26.02.17 22:56

Teda holky promiňte, 1-2× do týdne není snažení, ale zoufalství…

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1869 příspěvků 26.02.17 23:17

Přítel jezdil jen na víkendy domů, pracuje mimo, takže snažení jen o víkendech a svátcích. To znamená, že sex byl tak jednou až třikrát týdně :mrgreen: Se divím, že jsem třikrát otěhotněla :mrgreen:

mau-mau
Závislačka 3144 příspěvků 26.02.17 23:19

Když jsme se snažili o dítě, tak obden. :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 00:07
@pavld píše:
Teda holky promiňte, 1-2× do týdne není snažení, ale zoufalství…

Nenadelas nic, když manžel furt někde pracovně cestuje…

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 03:03
@Anonymní píše:
Nenadelas nic, když manžel furt někde pracovně cestuje…

hllopost. já otehotním i když se na mne muž jenom koukne ☺ i v uplne neplodný den, i to se mi stalo… podle statistik prumerne soluži pary v manželstve, které trvá víc jako tri roky od dva krát týdne až to dva krát mesične, záleží od okolnosti, práce, deti a tak dále… soulož každý den udáva pouze jedno procento žen a o neco málo víc muzu.

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1667 příspěvků 27.02.17 06:45

Sice jsem si měřila bazální teplotu a dělala ovulační testy, ale souložili jsme jako obvykle 2-3 x týdně. Jen jsem se sex snažila nasměrovat do správných dní. :andel:

Teď v těhotenství (16tt) se intenzita sexu snížila na 1-2× týdně. :oops:

Jsme spolu 11 let, z toho 6 let manželé.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 07:18

Nepovažuji se sice za,,snazilku" (btw ten výraz ani nemám ve slovníku), ale jelikoz uplne standartne soulozime denně (kdyz je času malo, nebo jsme unavení nebo tak, tak kazdy druhy den…), tudíž kdyz jsme se rozhodli ze založíme rodinu, nic se nezměnilo. Pro nas naprosto přirozené a skvele :mrgreen: a taky se obě deti,,povedly" na první mozny termín.
Anonymka XY

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama