Snažilky květen/červen 2018

Fotoalbum tématu (54) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marinana
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 27.04.18 12:36
Snažilky květen/ červen 2018

Ahoj holky, ne že bych nevěřila, že se to ještě v dubnu nějakým zázrakem povede, ale tak raději zakládám nové téma, aby se k nám, co budeme muset ještě měsíc vydržet, mohly přidat i nějaké nové snažilky, co teprve začínají :srdce:

Přečtěte si článek: Rady, jak otěhotnět co nejdříve

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 71 Další »

Reklama

Reakce:

ninusska
Kelišová 5063 příspěvků 27.04.18 12:46

:mavam: ahoj klidně se přidám vysadila jsem prášky před 14 dny tak uvidíme jak to dopadne

Merenwen
Ukecaná baba ;) 1738 příspěvků 1 inzerát 27.04.18 12:52

Ahoj :mavam: taky se přidám :) tetu Irmu NEČEKÁM 1.5. :)

Kačka91
Nováček 8 příspěvků 27.04.18 13:51

Ahojky. Taky se ráda přidám. :) čekám na cca 26.5.? Mám po ZT v lednu.

Mipetonka
Kecalka 175 příspěvků 27.04.18 16:08

Ahoj. Taky se moc ráda přidám. :)
Snažíme se teprve měsíc a už jsem si po 14 dnech zpoždění myslela, že by to mohlo vyjít, ale doktor mi řekl, že tam není nic vidět a dal mi vyvolávačku. Že prý pokud to bude těhotenství, tak injekce neublíží, naopak. No ale dnes jsem 5 den od injekce, menstruace sice nikde ale těhotenský test stále negativní. :(
Ale je to teprve měsíc, tak snad to vyjde další cyklus. :)

ninusska
Kelišová 5063 příspěvků 27.04.18 19:21

U mě je to blbe zatím nemám MS ale důležitá je Ovulace tak snad aspoň tu mám

Merenwen
Ukecaná baba ;) 1738 příspěvků 1 inzerát 28.04.18 13:20

Já akorát dodám, že první měsíc nám nevyšel, po dobrání HA jsem neměla ovulaci. Tento měsíc už ovulace proběhla, tak uvidíme :)

ninusska
Kelišová 5063 příspěvků 28.04.18 19:52

@Merenwen tak držím palce

Merenwen
Ukecaná baba ;) 1738 příspěvků 1 inzerát 28.04.18 19:59

@ninusska děkuji, pevně věřím, že se povedlo :)

bb-včelka
Povídálka 13 příspěvků 3 inzeráty 29.04.18 21:54

Holky tak dnes 1dc, snad zo tentokrat v kvetnu vyjde :-)

Merenwen
Ukecaná baba ;) 1738 příspěvků 1 inzerát 29.04.18 22:19

@Blanka Krocilova hodně štěstí :)

marinana
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 30.04.18 09:40

Ahoj holky, tak se taky přidávám se svým příběhem, minulý rok neplánovaně pozitivní tt, za měsíc ZT v 8tt (dvojčátka), potrat v prosinci, teď po třetí menses konečně srovnaný cyklus a poslední OVU 20.4., bohužel asi tento pokus nevyšel, v sobotu jsem si dělala test a 4 hodiny po limitu jsem na něm objevila skoro neviditelného ducha, radovala jsem se a včera test úplně bílý, takže jsem se rozhodla, že další udělám až ve středu, ale nedělám si už naděje, menses očekávám až 9.5., takže hrozný čekání, mám totiž cyklus 39 8o

marinana
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 30.04.18 09:53

@ninusska tak snad se brzo tělo srovná :palec: @Merenwen a máš nějaký příznaky, že se povedlo? to už máš za rohem :) @Mipetonka a měla jsi předtím antikoncepci? ono někdy tělu trvá, než se srovná…po vyvoválačce někdy menses přijde až třeba za 14 dní…kdybys věděla, kdy byla ovu, tak bychom se mohli někam dopočítat, jestli je to možný těhotenství, nebo jen odložená menses… @Blanka Krocilova 1DC je takovej optimistickej :) sleduješ si ovulaci, za jak dlouho budeme držet pěsti? :)

ninusska
Kelišová 5063 příspěvků 30.04.18 11:26

Tak u mě se dostala včera konečně MS, tak jsem zvědavá jestli se zadaři teď v květnu

marinana
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 30.04.18 11:42

@ninusska tak super, budeš dělat ovu testy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 71 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělal scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama