Snažilky moje jak řešite klamání těla?

264
29.4.17 07:50

Snažilky moje jak řešite klamání těla?

Zdravím Vás dámy. Mám otazecku jak řešite klamání těla které vám říká „Máš priznaky tehu“ ale není to pravda.? Jak přestat myslet na otehotneni? Protože moc dobře víme že čím víc na to myslime tím hůř to jde. Poradte :srdce: :lol: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56913
29.4.17 08:14

@Werushe87 nijak, to prostě nejde.. leda vypnout :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
29.4.17 08:31

@martina.se můj mozek vypnout nejde zkoušela jsem????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
29.4.17 08:42

Tuto otazku si kladiem casto takze az nekto bude vedet odpoved tak ji taky chci znat :) Snazim se na to nemyslet a verit ze az to bude mit prijit tak to pride ale aj tak si porad „namyslam“ ze uz sem tehu. Vim ze psychika dela hodne ale ja sem ji jeste neovladla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
29.4.17 08:55

@timea33 to je přesně ono pokud nás bude ovládat psychika jsme všechny v pasti :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.17 08:57

@Werushe87 :think: Taky by mě to zajímalo.. teď zrovna,, čekám" na MS, mám to dostat v pondělí a doufám že nedostanu.. Ale to čekání je děs, samozřejmě si tělo namlouvá všemožné příznaky, a že to vyšlo.. jsem zvědavá :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
264
29.4.17 08:59

Doufám Doufam ze ti to vyjde kocko. Moc přeji. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.17 09:04

@Werushe87 Jak dlouho se snažíš? My tomu necháváme volný průběh, máme roční holčičku a chceme pro ní parťáka, takže na to nijak netlačíme i když si stejně každý měsíc říkám že co kdyby :hug: ještě kojim takže v prsech mě pne normálně, občas mě poboliva břicho jako normálně před ms, je mi často během dne šíleně zle a jsem unavená jak kdybych v noci vůbec nespala :roll: ale nevím, tohle všechno jsou i klasický před MS příznaky :roll: Anonym K.

• Nahlásit
  • Citovat
264
29.4.17 09:09

Asi třičtvrtě roku ale ceka me třicítka tak se bojím že to půjde špatně. Minulý měsíc me bylo zle celý měsíc az do ted kdy mám plodné dny. Teď už to moc neresim. Jsem čerstvě po svatbě a nějaký stres pominul tak si myslím že to půjde lépe :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56913
29.4.17 11:45
@Werushe87 píše:
@martina.se můj mozek vypnout nejde zkoušela jsem????

jo, znam to.. neuděláš prostě nic, zkus se zaměstnat jinak
:think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama