Snažilky o druhé mimi blízko po sobě (srpen 2013)

2393
8.8.13 11:23

Snažilky o druhé mimi blízko po sobě (srpen 2013)

Ahojte, máme téměř 14 měsíčního chlapečka a začínáme pracovat na druhém mimču. Kdo jste na tom podobně, pojďte si povídat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Sandra752
8.8.13 11:25

Ja mam holcicku devet a pul mesice a snazime se o druhe:)

• Nahlásit
  • Citovat
200
8.8.13 11:34

My máme taky 14 měsíčního a jdeme na to:) I když minulý měsíc jsme se jednou v zápalu vášně neudrželi :oops: a já už mám dva dny zpoždění, tak uvidíme:) :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5762

Ahoj, ja mam 21mesicni holcicku a radi bychom druhe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5762

@Akrobatka zkousela si test?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1855
8.8.13 11:45

Ja mam mesicniho syna a uvazuju jestli mit hned dalsi nebo pockat aspon rok. A fakt nevim. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2340
8.8.13 11:49

My máme čtrnáctiměsíční holčičku a od konce šestinedělí jsme rovnou začli s nechráněným sexem, ale asi nám v otěhotnění brání kojení - první ms až 11 měsíců po porodu a stále nic :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
8.8.13 12:07

Zkoušela jsem předevčírem odpoledne a byl negativní, ale u prvního mi test ukázal // až někdy 3-4. den po zmeškání tak zkusim testnout zítra hned ráno. Ale sugesce funguje dokonale, potím se a prdim jak před porodem :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5762
8.8.13 12:12

@Akrobatka ja mam ted krizovy bolesti jak u porodu;o))) a zitra jsi ktery den po ovu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5762
8.8.13 12:13

@Lolllo paaani tak to smekam..predpokladam, ze si rodila prirozene…ja minimalne pul roku nechtela ani slyset..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5762
8.8.13 12:14

@Mimoň a prvni prcek se podaril rychle?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2340
8.8.13 12:31

@Pavla7 no na první těhu jsme čekali rok (ale nepočítala jsem ani plodné dny, ani jinak jsem to nehrotila - prostě jsme se milovali, když byla chuť :-)… ono já mám bez práášků dost nepravidelnou ms, takže se plodné jen tak spočítat nedají) ale to bylo nevydařené ale po potratu jsem do toho vlítla hned po šestinedělí, tak nevím. Kojím jen ráno jednou denně, což mi řekl doktor, že rozhodně nebrání otěhotnění, tak jsem zatím nepřestala. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twitter
8.8.13 12:34

Ahoj holky :mavam:, tak my máme skoro sedmiměsíční holčičku a už se snažíme o druhé :D

• Nahlásit
  • Citovat
2340
8.8.13 12:36

@Pavla7 jinak teda já rodila přirozeně a kontrakce mi začaly něco přes 30 hodin před porodem, ale to byli poslíčci a bylo to snesitelný, ale večer před ranním porodem už to bylo hustý (a to si myslím, že vydržím dost) a teda poporodní hodinové šití bylo teda :zed: :zed: :zed: ale endorfiny u mě zafungovaly perfektně, protože jsem doktorce hned řekla, že do roka a do dne si to odrodíme znovu. A fakt se na další porod těším - i když do roka a do dne už jsem to nestihla :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5762
8.8.13 12:41

@Mimoň tak to teda smekam…ja mela porod sileny a jsem rada, ze je za mnou a uz mam i zahojenou jizvu…ale touha po druhem miminku uz je vetsi nez vzpominky na porod…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama