Snažilky o první 35+

2684
29.6.15 14:47

Snažilky o první 35+

Ahoj,

ne že bych plánovala těhotenství do „pozdního“ věku, ale stalo se…
Jsou tu taky takové, které se v tomto věku snaží o svoje první?
A je to ještě vůbec možné přirozenou cestou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1695
29.6.15 14:55
@Whitedog píše:
Ahoj,ne že bych plánovala těhotenství do „pozdního“ věku, ale stalo se…
Jsou tu taky takové, které se v tomto věku snaží o svoje první?
A je to ještě vůbec možné přirozenou cestou?

Určitě to možné je. :-)
Aspon rok tomu dej v klidu sanci. :-) nestresuj.
Otehotnela jsem v 38. V 39 poradila. Mozne to je. :-) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
29.6.15 15:06

@Bobiše to si piš, že jsou.. snažíme se 5 let a bohužel zatím nic.. podstupujeme IVF, jinak to u nás bohužel nejde a nejde to ani s IVF.. ale spousta holek otěhotní přirozeně i ve vyšším věku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1473
29.6.15 15:39

:mrgreen: neblázni…jasně, že to jde! První dítě počato v mých 35, druhé v 38, obě na první pokus :pankac: Švagrová rodila první dítě ve 41 (nevím, jak dlouho se snažili, ale určitě ne nějak extra dlouho a otěhotněla přirozeně). Kamarádka první dítě v 38 (z jednoho náhodného sexu), další kamarádka teď ve 36 čeká třetí (první ve 30, druhé v 33 a všechny tři na první pokus :dance: ) a další kamarádka rodila své druhé dítě minulý rok, kdy jí bylo 40. Takže nestahovat kalhoty, když brod je ještě daleko ;) Ať se dílo daří :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
29.6.15 15:47

Já se přidám… je mi téměř 37, druhý cyklus clostibergyt, tak snad se brzy zadaří. Doufám a věřím :-)

Příspěvek upraven 29.06.15 v 17:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
29.6.15 15:49

Holky jdu za vámi, 37 a taky věřím, že se snad zadaří :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
29.6.15 17:41

@Whitedog Já jsem ve stejné situaci, je mi 35 a nějak to rychle uteklo. Docela dost jsem cestovala a nemohla najít toho pravého partnera. Ten už se našel, ale ještě jsem dostala dobrou nabídku na práci a tak jsem teď tady, je mi taky 35 a začínám pracovat na prvním potomkovi. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5910
30.6.15 11:06

@Whitedog ahoj, já mám skoro 39, a pořád věřím, že se dočkáme…snažíme se už dva roky a zatím se nám to první stále nepovedlo, ani přirozeně, ani díky IVF, ale nevzdáváme to. Kamarádka se taky smířila že bude bezdětná a v 41 zjistila, že je těhotná…dneska má krásného ročního chlapečka. :palec: A druhá kamarádka v 35, na první pokus, taky kluka. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
30.6.15 11:31

Holky a jak dlouho se snažíte? berete navíc něco na podporu ovulace? Můj gynekolog mě chce nechat ještě cca půl roku snažit přirozeně a poté odeslat do CAR… no snad to zvládnem, jakkoliv, ale ať ty // čárky tam jsou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5910
30.6.15 11:46

@chilitos my 2 roky.
Začali jsme, když mi bylo skoro 37 a kvůli věku mě gynekolog chtěl poslat do CAR už po půl roce snažení. Umělé oplodnění totiž pojišťovny hradí jen do necelých 39.let a VZP do necelých 40.let. Nakonec jsme tam šli až po roce a teď jsem se musela kvůli IVF vrátit k VZP, protože na mojí pojišŤovnu jsme za ten rok stihli jen 2 pokusy. :zed:
Vyzkoušeli jsme toho už spoustu, inofolic, femibion, MACU, kotvičník, přítel spoustu vitamínu na zlepšení sperma a teď nově zkoušíme izoflavony a čaj catuabu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2684
30.6.15 23:19

Děkuji všem za vyjádřenou podporu a za povzbuzení!!
Já zkouším Inofolic a Femibion. Cyklus ukázkový ale zatím z toho nic není… Uvidíme, jak plodný bude červenec ;-)
Ve čtvrtek jde partner na spmg, tak jsem zvědavá, co z toho vyleze.
Držím palce všem k vytouženým dvoum čárkám - dejte o sobě vědět, jak se vám dílo daří :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5910
1.7.15 08:55

@Whitedog tak budu držet palce…já mám po inofolicu a kontryhelovém čaji taky ukázkový cyklus 28 dní…ale přítel má spg blbý. :zed: Jednou to jde, jednou je to katastrofa…strašně mu to lítá, jako na houpačce. Každý měsíc jinak. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
1.7.15 10:03

Budu na Vás všechny myslet a doufám, že se brzy dočkáme :) já zkouším Nosifol, uvidíme… mě bohužel v zimě našli při laparo endometriózu (celkem hodně zasažený podbřišek, naštěstí vaječníky ok), prošla jem si 3 měs. horm. léčbou (Orgametril), teď se opět dostavuje cyklus a zkoušíme ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
4.7.15 20:12

U nas rok " jen tak", kdyz by se podarilo… Po treti konizaci jsem zacala panikarit, takze jsem chtela hned! Nasledoval spermiogram - tam vse O. K. Pote mi dr. nasadil clostybergit. Ted druhy mesic uzivam, jeste jeden cyklus a kdyz se nepodari, laparoskopicky zjistit pruchodnost vejcovodu :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5910
5.7.15 18:48

@Pepkas tak to držím palce…měla jsem to loni naprosto stejně, 3 měsíce clostil a pak laparka…tam zjistili, že je vše ok. :think: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama