Snažilky o první mimčo

Napsat příspěvek
245
26.3.20 19:08
@Nicky92 píše:
@Lebedka99 Já za celý cyklus neměla úplnou dálnici, tak jsme na to vlítli alespoň když to bylo takhle, takže určitě doporučuju na to vletět ikdyž zesílí trochu, kdybych čekala na perfektní dálnice, tak bych o 14 později neměla pozitivní tt :)

Fakt jo??:pray: nejsi první co čtu že neměli ani jednou pozitivní a jsou tehu.. my spolu spíme obden takže dneska na to vlitnem je čas :mrgreen: prostě to bude buď a nebo no.. takže můžu gratulovat tobě??? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 19:54

Ahoj tak nedalo mi to a zkusila jsem test dřív. Teď to je 10DPO, asi ani náznak není vidět co :roll: Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 20:16

@Paige1996 10dpo je hodně brzo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 20:22

@Sandruška21 je mi to jasný, jsem pitomá :D ale člověk si to tak moc přeje aby to tam bylo… Děkuji ti :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 21:13

@Paige1996 znám to moc dobře :mrgreen: Taky sem vždy zvedava :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
26.3.20 23:02

@Lebedka99 k dotorovi jdu az v dubnu, takze zatim si tak tise doufam, ze je vse v pohode, myslim se se uklidnim az po prvnim trimestru :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
27.3.20 05:52
@Lebedka99 píše:
Nevezme.. bere jen akutní případy.. achjo :think:

To se dalo cekat :think: tak snazite se ob den, nic vic pro to asi udelat nemuzete ;) a co objednat se na pristi mesic?? Aby s tebou pocitala?? Uvidela bych v 1DC a zavolala bych tam, ze bys treba 16 DC chtela jit na folikulometrii, ze se snazite o mimi a nevychazi ti ovu testy? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
27.3.20 06:01
@Sandruška21 píše:
@Ditu566 za 3 dny bych měla mít ovu :joy: testy zatím těžce negativní, je fakt ale ze sem zkusila jen dva, nějak to už moc nehrotim tentokrát

Taky tento mesic vynecham ovu testy a mazlenicko je kazdy druhy den :wink: dnes sem 12Dc, hlen zatim nikde, piju uz tri dny grepovy dzus na husto a taky jdu dnes na folikulometrii, tak jsem zvedava co tam uvidi, minule sem byla az 14 dc a bylo pozde, tak ted uz to snad dopadne :wink: Nevim jestli si nekoukala treba na kalendar Jonasovi metody, ale me to hezky vychazi na zitra na pulnoc a mel by sex byt 12-24 hodin predtim, tak dnes muzicka odpol znasilnim a jeste zitra rano potvrdime, on ty rana je vzdycky pri chuti :joy:
Nechci to uz resit, ani na ostatni diskuze moc nechodim, za prve nestacim docitat a za druhe sem se uz nechtela tolik psychicky deptat, ze nemam pichani tam a tam a ze me neboli prsa jak ostatni holky :think: takze tento mesic je nas :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
27.3.20 07:58
@Ditu566 píše:
To se dalo cekat :think: tak snazite se ob den, nic vic pro to asi udelat nemuzete ;) a co objednat se na pristi mesic?? Aby s tebou pocitala?? Uvidela bych v 1DC a zavolala bych tam, ze bys treba 16 DC chtela jit na folikulometrii, ze se snazite o mimi a nevychazi ti ovu testy? :wink:

No já nevím co je folikulometrie :mrgreen: :think: ale minulý měsíc jsem byla u své doktorky aby mi zkontrolovala zda je vše v pořádku byla jsem tam 15dc a říkala že vše mám v pořádku že vajíčka tam jsou v řadě nebo co :mrgreen: a že ovulace ještě není ze bude a to byl 15 dc takže opravdu je možné že ji mívám až tak kolem 20-22dc :nevim:. Jenže jsem ten minulý měsíc hrozně dlouho krcvacela (bylo to delozni krvácení) takze mi nasadila norethisteron na úpravu (Což tu ovulaci zahubilo). No ale ms přišla přesně jak pak měla krásné i skončila takže si myslím že by ovu prijit měla ale možná že už prisla jen ty testy na mě nemusí fungovat nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
27.3.20 11:37

Tak já tam začínám vidět že se ta čárka oproti třeba 17 dc zesiluje co myslíte? :dance: 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
27.3.20 11:38

Takle to je z vysky i s dc

Ps: omlouvám se že vás tu hejtim je mi nějak líp když se s vámi o to podelim :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 14:24

Holky, já jak pročítám diskuze, koukám, že jsou v nich fotky testů různého stáří, kde kdo na tom hledá duchy atd. Já si teda test zatím dělala jednou, ale jak to bylo poprvé, tak jsem studovala návod jak na státnice :lol: a bylo na něm stopro napsáno, že výsledky odečtené po 10.minutě vůbec nejsou směrodatné. Duch po 10.min neznamená vůbec nic :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
27.3.20 21:22

@Lebedka99 jediny co ti muzu radit, testni zitra a uvidis :wink:
A folikulometrie je utz kdy se mrkne na folikul, ve kterem prave zraji vajicka, spravny folikul by mel byt cca 20mm den pred ovu - pred prasknutim :wink: a kontroluje pri tom i sliznici, ktera slouzi k udrzeni oplodneneho vajicka :) snad to rikam spravne :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
28.3.20 08:44
@Ditu566 píše:
@Lebedka99 jediny co ti muzu radit, testni zitra a uvidis :wink:
A folikulometrie je utz kdy se mrkne na folikul, ve kterem prave zraji vajicka, spravny folikul by mel byt cca 20mm den pred ovu - pred prasknutim :wink: a kontroluje pri tom i sliznici, ktera slouzi k udrzeni oplodneneho vajicka :) snad to rikam spravne :palec:

Jo tak :) no ona bere jen akutní případy stejně teď v téhle době takže to mi určitě nevysetri.. začínám to vzdávat.. myslím že je to anovulak :,( bohuzel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.20 10:56

Ahoj, tak posílám test znovu. Dnes termín MS a nic. Těhotenský test sluníčko, ale přijde mi že nic. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama