Snažilky o třetí mimi 2014/2015

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
argo1
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 14.10.14 20:05
Snažilky o třetí mimi 2014/2015

Zdravím. Najdou se tu maminky dvou špuntů, které plánují třetí miminko? :mavam: My na třeťátko nespěcháme, těď jsme začali a dali jsme si termín do konce srpna 2015. Pokud se nezadaří, tak to budem brát jako znamení, že máme u dvou zůstat. Máme dva kluky a já bych byla ráda za holčičku :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
anathema
Echt Kelišová 7767 příspěvků 14.10.14 20:23

Ahojky, my se ted taky budeme pokoušet o třetí mimco :-)
Máme doma dve holcicky a kdyby treti byl kluk, tak manzel by byl rád :D
I kdyz teda tvrdi ze holky jsou lepsi a nemenil by, ale stejne si myslim ze mu ten malej fotbalista chybi :P
Tak ted jsem zvedava, jak to pujde, jestli hned jako v případě starsi dcery.Nebo to nepujde, jaku druhe dcery…no uvidme uvidime, ale jsme zase o 5 let starsi, tak aby to šlo :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 20:52

Ahoj holky, tak my uz 3 cekame. :) Doma mam uz parecek, kluka z prvniho manzelstvi, holcicku ted s pritelem. Takze uvidime, co to bude do tretice. Kazdopadne to bude velke prekvapeni az do konce tehu. Ted jsem teprve 8+2,takze pro to zatim anonymne.

argo1
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 15.10.14 00:44

@anathema Urcite to pujde dobre. Jaky je vekovy rozdil mezi holcickama? My mame kluky rok a pul od sebe. Starsimu jsou 3r a 9m, mladsimu 2r a 2m. A oba se nam povedli rychle… Ja si rikam, „co se ma stat, to se stane“. Ale uvidim, co budu rikat nad prvnimi snehobilymi testy…

@Anonymní píše:
Ahoj holky, tak my uz 3 cekame. :) Doma mam uz parecek, kluka z prvniho manzelstvi, holcicku ted s pritelem. Takze uvidime, co to bude do tretice. Kazdopadne to bude velke prekvapeni az do konce tehu. Ted jsem teprve 8+2,takze pro to zatim anonymne.

Tak to gratuluju, to uz mas skoro prvni trimestr za sebou. ;) vydrzite, nerict si pohlavi az do porodu? Ja jsem to u prvniho vydrzela a bylo to prijemne cekani, ale u druheho jsem se chtela psychicky pripravit na to, co to bude. Prala jsem si holcicku a nevyslo to. Ted bych mozna taky nechala prekvapko :) A jak stare mas deti?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 08:06

@argo1 mame kluka skoro 9 let a holcicku 2 a pul roku. A taky mam za sebou ted zacatkem roku dva samovolny potraty, takze obavy tu jsou.

anathema
Echt Kelišová 7767 příspěvků 15.10.14 08:16

Tak to ja uz mam velke deti, starsi je 10 let, mladší 5 let :) puvodne jsme chteli rozestup o 3 roky, ale jak jsem psala, najednou to neslo…buhvi cim to bylo, ale asi jak moc si to clovek preje, tak to jako na potvoru nejde…nastesti ted to 3 tak moc nechci, tak to snad pujde :lol: S tim přišel manzel a dost me tim šokoval…ale zrejme to ma neco spolecneho s tim. postav dum, zasad strom, zplod syna..mame všechno kromě syna :P
Je nejaky postup jak „vyrobit“ kluka? :roll:

Anonynmi…gratuluji moc, ted prvni trimestr jsem se taky vzdycky bála a nikdy to nikomu nerikala ze jsem tehotna…
Jinak ja bych nevydrzela to nevedet co to je!!!Ted premyslim pokud se
povede, ze si to nereknu, ale nevim jak to dam, to je hrozne dlouha doba..takze obdivuji kazdeho kdo to vydrzel.

Jinak manzel nic jineho nez holky neumi :) my mame 2 holky, jeho bracha ma 3 holky..proste jim kluci nejdou :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 08:35

@anathema zatim to vi jen tatka a do 12-13tt to tak i zustane. Proto i anonymne. Ani jedno tehu jsem nevedela, kdo se nam narodi, takze vydrzet se to da. I kdyz je pravda, ze ja bych to tentokrat vedet chtela, tatka ne.

argo1
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 15.10.14 12:41

@anathema Jé, no tak to obě už máte větší děti. My bychom chtěli třetí během roku, pak už bychom to asi nezkoušeli - resp. manžel by už nechtěl - říká, že je už starej (41), mě by větší věkový rozdíl nevadil (mě je 31). Ale když vidím, jaký jsou kluci parťáci, tak ten menší věkový rozdíl má opodstatnění.
co se týče výroby kluků - u nás v rodině mámě 5 kluků a jednu holčičku, takže to vidím bledě. Ale trochu zoufale věřím téhle stránce http://mimino.kvalitne.cz/index.php?… - kde se to vypočítává dle stáří krve rodičů, a když jsem to zkoušela na celou naší rodinu, tak to vyšlo (kromě jednoho synovce, ten měl být holka :mrgreen: )

anathema
Echt Kelišová 7767 příspěvků 15.10.14 12:49
@Anonymní píše:
@anathema zatim to vi jen tatka a do 12-13tt to tak i zustane. Proto i anonymne. Ani jedno tehu jsem nevedela, kdo se nam narodi, takze vydrzet se to da. I kdyz je pravda, ze ja bych to tentokrat vedet chtela, tatka ne.

No obdivuji te, bych se zblaznila to nevedet:-) a otehotneni ti šlo v pohodě, hned?

anathema
Echt Kelišová 7767 příspěvků 15.10.14 12:56

@argo1
Ono je to vlastně jedno co to bude, jen jak jsem zvykla na holky, tak chudak kluk u nas..i manzel dostava ruzove prostirani s hello kitty :lol:
Ale kdyz byl kdysi na spermiogramu, tak mu řekli, ze ma pomalejsi spermie..a to vzdycky budou holky..kluci jsou rychlici :D
Tak bude jak král s 3 dcerami :palec:
Ale pokud to nepujde, nebude to nejak hrotit…proste jak pises, bud to ma byt nebo ne :)
Jinak me je 34,manzelovi 37…
Takze na 3 mam i posledni dobrej vek…pozdeji uz bych toho nesla..takze vyroba taky tak max.na rok…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 12:57

@anathema no prave ze moc ne. Snazili jsme se od lonskyho kvetna, kdy byl maly rok a mezitim jsme dvakrat o mimco prisli. Takze ted uz mame posledni pokus.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 12:58

@anathema me bude 37,tatkovi 39.

argo1
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 15.10.14 13:02

@anathema Že bych ještě muže nahnala na SPG? :mrgreen: Jestli má rychlý spermie, tak to se třetímu indiánovi nevyhnem. Ale když se tak poslouchám, tak mi to přijde jako rouhání… Fakt je nejdůležitější zdraví. :srdce:
A první otěhotnění šlo rychle? U nás to bylo 8 měsíců, druhý bylo neplánovaný, to se „povedlo“ o rok dřív než jsme chtěli :-D

anathema
Echt Kelišová 7767 příspěvků 15.10.14 13:03
@Anonymní píše:
@anathema no prave ze moc ne. Snazili jsme se od lonskyho kvetna, kdy byl maly rok a mezitim jsme dvakrat o mimco prisli. Takze ted uz mame posledni pokus.

To je smutny, me se to teda nikdy nestalo a doufam, ze ani nestane…ale musi to byt na psychiku hrozný!
Kolem me se to teda stava casto, treba moje svagrova potratila asi 3× a jednou uz byla snad v 5mes. :,(
Tak preji at je vsechno v poradku!! A urcite bude :kytka:

argo1
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 15.10.14 13:04
@Anonymní píše:
@anathema no prave ze moc ne. Snazili jsme se od lonskyho kvetna, kdy byl maly rok a mezitim jsme dvakrat o mimco prisli. Takze ted uz mame posledni pokus.

To je mi líto, já si to nedokážu představit - přijít o mimco :,( A proč to máte jako poslední pokus?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >