Snažilky po revizi právě teď

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 21.02.17 15:45
Snažilky po revizi právě teď

Ahoj holky, pokud jste tu některá čerstvě po revizi, tak pojdme pokecat a podpořit se v dalším snažení.. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

katrih
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 21.02.17 16:17

Ahoj, ja měla revizi v prosinci, teď už se zase snažíme, teď o víkendu proběhla ovulace, tak uvidíme :)

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 21.02.17 16:19

@katrih Tak to jste už na dobré cestě. Držím palce. Já jsem po revizi teď v pátek, takže my si ještě počkáme.. :,(

katrih
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 21.02.17 16:26

@Samantha9 to mě mrzí, vim jak se cítíš :,( a v kolikátem týdnu jsi byla a proč jsi musela?

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 21.02.17 16:28
@katrih píše:
@Samantha9 to mě mrzí, vim jak se cítíš :,( a v kolikátem týdnu jsi byla a proč jsi musela?

V desátém týdnu..přestalo tlouct srdíčko. Snad se někdy povede no.. :)

katrih
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 21.02.17 16:33

@Samantha9 a jak dlouho jste se snažili? My přesně rok když to vyšlo, u nás ale srdíčko ani tlouct nezačalo :( já hodně teď sázím na To, že by teď měli být tělo, tak nějak připravené na těhotenství, tak doufám, že nebudeme čekat další rok.

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 21.02.17 16:45

@katrih no v podstatě jsme se ani nesnažili, vyšlo to hned. Ale dřív jsme rok zkoušeli, pak zamlklé těhu s revizí a pak to trvalo půl roku a mám zdravého synka, uvidíme, jestli se stane zázrak a přibyde ještě jeden človíček do naší rodiny. Ty ještě dětátko nemáš?

ejhle
Závislačka 2821 příspěvků 21.02.17 16:53

Holky, chci vas podporit. Po prvnim ditku jsem si zazila 3 x zt. Pak dalsi tehotenstvi. Cekala jsem. dvojky. bohuzel, jedno casem taky zamlklo a nyni me vytaci 18 mesicni drak. Hodne stesti.

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 21.02.17 16:58
@ejhle píše:
Holky, chci vas podporit. Po prvnim ditku jsem si zazila 3 x zt. Pak dalsi tehotenstvi. Cekala jsem. dvojky. bohuzel, jedno casem taky zamlklo a nyni me vytaci 18 mesicni drak. Hodne stesti.

To je šílený! Nechápu, že se to děje tak často :(. Užívej si, jak tě drak vytáčí, je to paráda :). Jaký věkový odstup máš mezi dětmi?

ejhle
Závislačka 2821 příspěvků 21.02.17 17:10

@Samantha9 puvodne jsem chtela mit rok. Nakonec tri. U nas se castecne asi prislo na pricinu. Po serii vysetreni. Moje mudra rikala, ze jedno zt je nahoda. 2 zt po sobe uz je na vysetreni.

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 21.02.17 17:15

@ejhle já chtěla rok a půl..no člověk míní, život mění :)

katrih
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 21.02.17 17:17

@Samantha9 já už mám dvě holčičky, no holčičky, jedné je 13 a druhé 9 :D mám je z předchozího manželství. Teď s „novým“ manželem bysme chtěli ještě jedno, tak snad se povede. Dávám si max dva roky, pak už asi nechci kvůli věku. Nejsem nějak stará, ale tak nějak to cítím :)
@ejhle 3×? To je hrozný, já doufám, že mě uz nic takového nepotká, byla jsem totálně na dně a neumím si představit zažít to víckrát :) a jen si to užívej, my teď řešíme průšvihy té starší, byl u nás soused, že hazi s kamarádkou z okna rajčata na auta. Já myslela, že mě šlehne :lol:

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 21.02.17 17:19

@katrih :mrgreen: no máš veselo. :mrgreen: Jinak ja jsem psychicky ted v haji, ale nedavam to znat. Kolik ti je? Taky me tlací vek a strach, že už to nemusí vyjít..

asanUK
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 21.02.17 17:25

My se o první i snažili dva roky a ted má prdola 20 měsíců. Když jsme.se snažili o druhe, vyšlo to napoprvé. Bohužel v říjnu jsem musela jít v 11tt na revizi, přestalo tlouct srdíčko :( doporučili nám počkat 3 měsíce a začít se snažit znovu. Nějak nám to nevyšlo a hned po první ms jsem byla opět těhotna. Ted jsem v 17tt ;) myslím, že po revizi je tělo víc než připravene. Přeju vám hodně štěstí :kytka:

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 21.02.17 17:34

@asanUK Tvůj příspěvek jsem tu potřebovala :) Díky za naději :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >