Snažilky - Praha 9 - Klánovice, Šestajovice, Újezd nad Lesy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
257
12.8.11 09:59

Snazilky - Praha 9 - Klanovice, Sestajovice, Ujezd n. Lesy

Hledam nejakou maminku snazilku na povidani o briskach a mozna i nejake te prochazce. Budeme se snazilkovt o druhe mimi v rijnu. Mam zkoro 3 letou slecnu. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2970
12.8.11 15:11

ahoj já žádné děti zatím bohužel nemám ale už se 2,5 roku snažíme já jsem z Klánovic ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
12.8.11 17:12

Je tak to budu drzet palecky at to je uz brzo. Muzem se klido nekdy sejit a pokecat, ale budu mit u sebe holku, pokud neva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
12.8.11 17:21

Jo jinak jsem taky z Klanovice, takze klido se muzem nekdy sejit. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2970
12.8.11 17:56

v pohodě mě malé děti fatk nevadí ;) neteři je 2,5 roku a hlídala jsem jí švagrové 2 dny ;)jj pak se domluvíme ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
12.8.11 19:37

A co jinak delas? Jsi v praci nebo jeste nejakou skolu? A kde bydlis? Ja v ulici Krovova a Samos mame hodne blizko, tak treba muzem zajit na vinko nebo dzus. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2970
12.8.11 20:52

já chodím do práce jinak o volnu se věnuji většinou práce okolo baráku nebo chodím s pejsky no to koukám že to máme k sobě fakt kousíček ;)já na samose vidím bydlím v lovčické ;) až budu doma tak se můžeme domluvit a můžeme zajít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
12.8.11 21:17

Ok ok, budu rada. Ted prave jsem na RD a chci si ji prodlouzit s druhym ditetem. Jinak jsem kadernice a je mi 25. Nevim co jeste o sobe napsat. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2970
12.8.11 21:36

mě je 26 a dělám v sázkové kanceláři pokud budeš mít čas můžeme se domluvit a jsem ve středu a ve čtvrtek doma tak můžeme klidně zajít ted jsem až do úterý v práci jinak se ti nedivím že si chceš prodloužit mateřskou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
12.8.11 21:39

Ok, vychazi me volno na stredu. Pak si pisnem cas. :-) No hodne jsme o druhem premysleli, pac jsme chteli uz i vlastni bydleni atd., ale take nechcem mit jedinacka. Manzel se konecne dopidil k tomu, ze je lepsi druhe ted nez pak, kdyz budem mit hyposku atd. Snad se na konci zari podari nebo v rijnu. Bylo by fajn, kdyby to vyslo i tobe, mohli bychom pak chodit na prochajdy atd. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2970
12.8.11 22:12

to je pravda hypotéka jak říkám je cesta do pekel také žijeme s tchýní ale barák zatím je dost veliký snad to do budoucna nebude dělat problém o.k budu počítat pokud tak jsem skoro pořád na ICQ tak když tak si můžeme písnou tak ;) a budu se moc těšit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
12.8.11 22:15

My ted bydlime v podnajmu v baracku. Do budoucna bychom chteli pak svuj, pokud se zadari. Jinak minapis sve icq do zprav a ja si te pridam :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
misulinka111
24.2.12 16:44

Ahojky, jsem z újezda nad lesy a v květnu budeme mít miminko. Ráda bych se s někým seznámila a popovídala si.

Těším se. Míša

• Citovat
  • Nahlásit
2970
24.2.12 16:49

jj to je kousíček já ještě těhu nejsem ale snad brzy budu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
misulinka111
25.2.12 21:05

ano, to je kousíček, sice se budeme brzy stěhovat do Sluštic, ale stále, tak nějak budu v Újezdě:-) Tak to držím palečky aby se to brzy povedlo:-)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat