Snažilky srpen 2020 a čekání na //

110
16.8.20 18:19

Snazilky srpen 2020 (cekani na //)

Ahoj holky jsem tu nova je tu spousta diskuzi ohledne snazeni atd… Jen mi nikdo neodepisoval :nevim: tak se vas chci zeptat jak jste na tom? Jak dlouho se snazite? Muj pribeh je takovy ze jsem 10let brala antikoncepci Lindy nette vysadila jsem ji v zari 2019 s tim ze tomu nechame volny prubeh samozřejmě ze cyklus mam porad nepravidelny vyvolavacka pak 2 mesice provera a porad nic ovu testy nic… Ted jsem byla na preventivce tak jsem se dr ptala ta mi rekla ze se na to mrknem a ze to vypada ze do dvou dnu ovu probehne… Tak s pritelem jsme se tulily v dobe ovu hlenu i kdyz test nic neukazal tak se modlim aby se nam to konecne povedlo jinak mam pry pockat do listopadu a pak by mi nasadila clostybetyl… Tak vsem vam drzim palce at vam to vyjde ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
160
17.8.20 07:07

Ahoj, my se snažíme od poloviny května. Vím, že to není dlouho, ale stejně… asi jako každá už bych ráda viděla //. Snažíme se o 2, a první nám trval rok a půl, tak doufám, že teď to tak dlouho trvat nebude :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
17.8.20 07:14

Dotaz

Ahojte mám dotaz, protože se mi toto ještě nestalo.. mám mít normální ms 13.8 mi začla krvácela jsem normálně ale jen do 16.8. a dnes jen špiním, celý víkend mě bolelo v podbřišku
A už je to všechno v pohodě, jen jak kdybych měla furt pocit chodit na wc :) myslíte že se uhnizdilo miminko? Už rok se snažíme s přítelem o mimi a Pořád nic :( dekuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
17.8.20 08:02
@Sylwie píše:
Ahojte mám dotaz, protože se mi toto ještě nestalo.. mám mít normální ms 13.8 mi začla krvácela jsem normálně ale jen do 16.8. a dnes jen špiním, celý víkend mě bolelo v podbřišku
A už je to všechno v pohodě, jen jak kdybych měla furt pocit chodit na wc :) myslíte že se uhnizdilo miminko? Už rok se snažíme s přítelem o mimi a Pořád nic :( dekuji za odpovědi

Jestli si mela ms 13.8 tak to je jeste brzo aby probehla ovulka jak mas dlouhy cyklus?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
17.8.20 08:04
@desti123 píše:
Ahoj, my se snažíme od poloviny května. Vím, že to není dlouho, ale stejně… asi jako každá už bych ráda viděla //. Snažíme se o 2, a první nám trval rok a půl, tak doufám, že teď to tak dlouho trvat nebude :roll:

Tak drzim palce at se konecne zadari my se snazime taky skoro rok a stale nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
17.8.20 09:13

@Nikonik @desti123

Nikoniku, já neberu prášky od březen 2019 ;(( po 9 letech,, cyklus mám pravidelný,,,ale od te doby nic, nic - nic, žádný tehu, před antiko jsem byla mladší, děti šly hned,,, dokonce jsem prošla clostyl cyklem během půlroka Atd, reaguji, nějaký folikul tam byl, ale neznamená, ze to pomůže, bohužel, měla jsem clostyl plus ovitrelle a jednou i dvě folikuly 18 mm jak na dvojčata a stejně nic, spermiogram super 58 proc máme pohyblivé, takže po x měsících clostyl ( který mi mimochodem ničil sliznici )mi napsala něco jiného a byla Jsem :srdce: :srdce: :srdce: :lol: minuly týden na IUI,,, takže pevné nervy,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
17.8.20 09:15

@Sylwie já mám menses i spineni max 2/3dny, třeba taky to tak budes mít, zkus test, budes chytřejší, mohlo to byt nidacni, ale to bývá asi slabší :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
17.8.20 15:52

@Kulisek0303 tybrdo takze taky do tebe porad neco ladovali… U me je problem s nepravidelnou ms a i s tou ovulkou i kdyz ted mi tvrdila že tam to folikum je a ze do 2 dnu bude ovulace jenze my jsme se na to vrhli 2 dny pred preventivkou a pak az ten 3 ti den od preventivky coz by mel byt den po ovu… Tak jsem zvedava zda se zadari nebo zase ta potvora dorazi… Docela me mrzi ze mi gynekolozka poradne nic nerekne… Furt by mi cpala proveru ale tu nechci po ni jsem byla jak balon… A u toho clostiku mi řekla jen ze je sance na dvojcata ale to ze to může nicit sliznici o tom nic… Jako mlada a blba jsem mela potrat a o par let pozdeji jsem byla na konizaci cipku tak snad to nehraje roli kdyz nam to ted nejde… Kazdopadne drzim palce at ti vse vyjde na 1*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
17.8.20 16:11

@Nikonik clostyl snižuje sliznici, to je jasné. - ale kdo ji má nízkou… ta vyšší přežije, pokud tedy nemáš x cyklu za sebou,,, je to složité, no,,, já už děti mám, za mladá i přerušení, neber na to ohled, miminko přijde, uvidíš, dvojčata mít určitě nebudeš, toho bych se nebala,, přijde mi, ze jsem toho tolik snedla už, a nic, vitaminy, gynex kapky,, já naivně doufala, ze budu brzy jako vždy těhotná, ale prd,,, hold věk asi už,, stres a bůhví co ještě, většinou to vyjde, kdyžtak vše prdis, výpustis, nevěříš, neberes,,, neboj vše bude :hug: :hug: :andel: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
17.8.20 16:24

@Kulisek0303 dekuju za podporu spis mam strach aby vse bylo ok… Kdsz ta dr neni schopna mi nic rict.. Tak trosku plasim no :) pak s tou ovulkou ze na testu ji nemam ale podle hlenu ano muzu se zeptat kolik ti je? Me 27.. Nemam toho moc nastudovaneho jen spis procitam diskuze ale jsem rada ze si napsala v jinych diskuzi mi nikdo neodepisoval… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
17.8.20 16:28

@Nikonik je mi 40, děti ve 25 a 31 letech jsem měla a hned,,, nicméně rozvod a vše mi nahrává tomu ze mi ještě ditko chybí,,, co ještě te zajímá? Já bych v životě neřekla, ze budu toto řešit, a vidíš,,, asi osud ;)) js byla na IUI před týdnem necelým :think: :* :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
17.8.20 16:55

@Kulisek0303 tak iui by melo vyjit kdyz mate oba dva vse v poradku drzim pesti kdy budes testovat?, me by stacilo 1 mimco (rikam ted) vsude kam se podivam holciny co znam uz maji prcky a zadny problem nemeli od vysazeni ha do pul roku sup a byli… Proto me to trosku vyplasilo ze v zari to uz bude rok a nic zase nejsem uplne tim posedla ale zkousim ty ovu testy tento mesic mi svitla nadeje😂kdyz mi doktorka rekla ze ho tam mam ze ovulka bude…je pravda ze me zacali bolet prsa coz sem nikdy nemivala… Mozna vsugerace priznaku… I kdyz na to je brzo… vsude ctu ze se ma clovek snazit kdyz je ovu ale dr mi tvrdi ze v den ovu se to povede malo komu tak jsem blazen z toho… Ty sis merila i bt? Dej vedet jak ti to dopadlo drzim palce 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
17.8.20 17:15

@Nikonik nemerila, nikdy, je to spis asi o te psychice a u mě u věkem nejspíš, no uvidíme, prsa mě teď nebolí vůbec :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
17.8.20 18:04

@Kulisek0303 kamaradky mamce bylo 44 +- nasla si mladeho partnera a ten mimco chtel sla do toho a po roce a pul se jim ro povedlo a pred tim byla asi na 7 potratech… Takze si myslim ze u vas to take pujde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
17.8.20 18:11

@Nikonik měla bych testovat cca 26.8, když jsem byla 12.8.dekujuuuuu :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama