Snažilky tak co, jak jste na tom?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Babylu1
Stálice 89 příspěvků 14.01.18 20:30
Snažilky tak co jak jste na tom ??

Ahoj snažilky tak co jak jste na tom???
Ja jsem tomu dala volnej průběh prestala jsem sledovat plodne dny atd…
Ale dneska jsem na sobě zacala pociťovat změny treaba bolest prsou muze to neco znamenat treba jako těhotenství??
Zitra hned naběhnu do lekarny a doufam ze tam budou 2 čárky :) :srdce: :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9796 příspěvků 14.01.18 20:35

Jinak hodně štěstí ke snažení :kytka:
A určitě to můžou být příznaky kdy jsi měla poslední MS nebo si to ani nedostala? :)

majdulacek
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 14.01.18 20:37

@Babylu1 Ahojky :) snazime se prvni mesic. V patek jsem mela dostat MS a nic. Test negativni. Zacala jsem merit bazalni teplotu v pulce mesice a ted se mi drzi uz nekolik dni nahore - to by ale znamenalo, ze 26DC byla teprve ovulace. Nevim :nevim: jestli je to ale mozne. Zkusim testovat az v patek, ale moc nadeji si nedelam. Co ty?

Babylu1
Stálice 89 příspěvků 14.01.18 20:39
@Petruna21 píše:
A určitě to můžou být příznaky kdy jsi měla poslední MS nebo si to ani nedostala? :)
Děkuji ja mam menstruaci nepravidelnou snad to bude priznak těhu
Jinak taky drzim palce jestli se snazis
@Petruna21 píše:
A určitě to můžou být příznaky kdy jsi měla poslední MS nebo si to ani nedostala? :)
:srdce: :srdce:

Sailah
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 14.01.18 20:39

Druhy mesic snazeni a pristi tyden budu testovat, ale tento mesic toho bylo hodne a tomu snazeni jsme moc nedali tak si myslim, ze zas nic:-/

Babylu1
Stálice 89 příspěvků 14.01.18 20:41
@majdulacek píše:
@Babylu1 Ahojky :) snazime se prvni mesic. V patek jsem mela dostat MS a nic. Test negativni. Zacala jsem merit bazalni teplotu v pulce mesice a ted se mi drzi uz nekolik dni nahore - to by ale znamenalo, ze 26DC byla teprve ovulace. Nevim :nevim: jestli je to ale mozne. Zkusim testovat az v patek, ale moc nadeji si nedelam. Co ty?

Ja jsem si test delala pred tydnem a nic
Jinak ja teplotu nevěřím nechavam tomu volnej průběh

Babylu1
Stálice 89 příspěvků 14.01.18 20:42
@Sailah píše:
Druhy mesic snazeni a pristi tyden budu testovat, ale tento mesic toho bylo hodne a tomu snazeni jsme moc nedali tak si myslim, ze zas nic:-/

Drzim palce snad nam to vyjde co nejdriv

Petruna21
Echt Kelišová 9796 příspěvků 14.01.18 20:46
@Babylu1 píše: :srdce: :srdce:

Aha, no uvidíš každopádně držím palečky ať to vyjde :srdce:. My jsme se s přítelem snažili půl roku a 16.11 jsem se dozvěděla že jsem těhotná tak že já už mám po snažení :hug:

lachtanice86
Kelišová 5506 příspěvků 14.01.18 20:47

První měsíc casovaneho snažení. V patek jsem dostala ovitrelle, ovulace byla včera kolem 8vecer. Fakt jsem cítila jak to prasklo. Loni to byl rok na ho.no tak snad se nám podaří alespoň v tomto roce. Snažíme se přes dva roky. Ale problém je moje endometrioza.

Příspěvek upraven 14.01.18 v 21:50

Babylu1
Stálice 89 příspěvků 14.01.18 20:48
@Petruna21 píše:
Aha, no uvidíš každopádně držím palečky ať to vyjde :srdce:. My jsme se s přítelem snažili půl roku a 16.11 jsem se dozvěděla že jsem těhotná tak že já už mám po snažení :hug:

Jee tak to gratuluji zavidim ti

Petruna21
Echt Kelišová 9796 příspěvků 14.01.18 20:50
@Babylu1 píše:
Jee tak to gratuluji zavidim ti

Moc děkuji :hug: neboj taky se brzy dočkáš taky jsme na to čekali a pak to nakonec vyšlo přestala jsem hlídat ovu a snažila se na to nemyslet a ono to vyšl k tomu jsem tedy zobala femibion- plánování těhotenství a pila jsem kontryhelový čaj a pomohlo to doporučuji :palec:.
No zatím si to moc neužívám jsem ve 12+4 tt a je mi pořád zle a měsíc už marodím se zánětem močáku. :nevim:

Babylu1
Stálice 89 příspěvků 14.01.18 20:55
@Petruna21 píše:
Moc děkuji :hug: neboj taky se brzy dočkáš taky jsme na to čekali a pak to nakonec vyšlo přestala jsem hlídat ovu a snažila se na to nemyslet a ono to vyšl k tomu jsem tedy zobala femibion- plánování těhotenství a pila jsem kontryhelový čaj a pomohlo to doporučuji :palec:.
No zatím si to moc neužívám jsem ve 12+4 tt a je mi pořád zle a měsíc už marodím se zánětem močáku. :nevim: [/citace
Taky děkuji uz aby to bylo moc se těším
Tak drzim palce at se brzy uzdravis a uzivas si to

Petruna21
Echt Kelišová 9796 příspěvků 14.01.18 20:56

@Babylu1 Moc děkuji :kytka: no doufám už bych si to ráda užívala zatím to tak není :nevim:.

Sněženka25
Závislačka 3864 příspěvků 43 inzerátů 14.01.18 21:40
@Babylu1 píše:
Ahoj snažilky tak co jak jste na tom???
Ja jsem tomu dala volnej průběh prestala jsem sledovat plodne dny atd…
Ale dneska jsem na sobě zacala pociťovat změny treaba bolest prsou muze to neco znamenat treba jako těhotenství??
Zitra hned naběhnu do lekarny a doufam ze tam budou 2 čárky :) :srdce: :srdce:

Ahoj zakladatelko, já se snažím s mužem o miminko 15 měsíc neúspěšně…prsa mě bolí vždy tak týden po ovulaci a neznamená to nic :-(

Babylu1
Stálice 89 příspěvků 14.01.18 22:30
@Sněženka25 píše:
Ahoj zakladatelko, já se snažím s mužem o miminko 15 měsíc neúspěšně…prsa mě bolí vždy tak týden po ovulaci a neznamená to nic :-(

Ach jo to je skoda a jak dlouho te boli

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

DJ Loutka: Kdo byla jeho přítelkyně, kvůli níž se měl oběsit? A jaké měli plány?

DJ Loutka (†51), který se o víkendu oběsil, po sobě zanechal přítelkyni Magdu... číst dále >

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama