Snažilky- únor 2019, snažíme se delší dobu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 317 příspěvků 1 inzerát 04.02.19 09:00
Snažilky- únor 2019...snažíme se delší dobu

Ahoj holky, tak tímto měsícem je to 5.měsíc, co se snažíme o miminko. Od května 2018 neberu HA, menses chodila normálně, ale od září, když jsme se začali snažit, tak jsem začala mít nepravidelný cyklus. Minulý týden jsem dostala injekci na vyvolání menses a od 14.dne do 23.dne mám užívat duphaston na úpravu cyklu a podporu otěhotnění. Jak jste na tom vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
pike
Povídálka 26 příspěvků 04.02.19 09:05

Ahoj, my se snažíme od října. Teď jsem dostala od doktora clostilbegyt, tak doufám, že pomůže.

Toma18
Kecalka 317 příspěvků 1 inzerát 04.02.19 09:12

@pike a menses je pravidelná? Užívala jsi HA?

pike
Povídálka 26 příspěvků 04.02.19 09:20

Jo, to mám celkem pravidelný. HA jsem užívala přibližně rok a půl. Ale nechala jsem si udělat hormonální profil, mám nízký AMH, takže proto ten clostilbegyt.

aurora13
Povídálka 36 příspěvků 04.02.19 09:39
@Toma18 píše:
Ahoj holky, tak tímto měsícem je to 5.měsíc, co se snažíme o miminko. Od května 2018 neberu HA, menses chodila normálně, ale od září, když jsme se začali snažit, tak jsem začala mít nepravidelný cyklus. Minulý týden jsem dostala injekci na vyvolání menses a od 14.dne do 23.dne mám užívat duphaston na úpravu cyklu a podporu otěhotnění. Jak jste na tom vy?

Ahoj.Moji sestrenici pomohla akupunktura.Ja se snazim otěhotnět 6 let.Tak drzim palce,at to vyjde co nejdřív

Majsky987
Povídálka 22 příspěvků 04.02.19 13:27

Ahoj i ja se pridavam kdyz muzu :pankac: ..snazime se od rijna dostala jsem od lekare gynprodyl na upravu cyklu 2 mesice vse dobry a ted uz 7 den meska..ake test negativny..tak ja uz nevim :,( ..jinak beru i kyselinu listovu stridam s inofolicem..ale BT ani ovu testy nedelam..jibak pouzivate taky ten kalendar? :D :D

pike
Povídálka 26 příspěvků 04.02.19 13:54

@Majsky987 Nepoužívám :) V podstatě jsme neřešili nic, chtěli jsme si to prostě užívat a nestresovat se. Kdybych neměla zrovna plánovanou běžnou kontrolu na gyndě, tak určitě tak pokračujeme i dál ještě nějaký měsíc.

Majsky987
Povídálka 22 příspěvků 04.02.19 14:01

@pike :lol: no ja jsem to taky tak mnela ze az kdyz mi na gynde rekl ze mam znacit kdy mam MS aby vedel co a jak tak dovtedy nic :grin:..a beres i najake prasky anebo meris si kdy ti ma prijit ovulka?

pike
Povídálka 26 příspěvků 04.02.19 14:15

@Majsky987 Od zítřka začínám brát clostilbegyt a 10.-12. den cyklu jdu na UZ. Já už dvě děti mám a teda to stačilo, aby se na mě chlap podíval :D To jsem netušila, že to jednou bude taková věda.

Majsky987
Povídálka 22 příspěvků 04.02.19 14:24

@pike tak to gratuluji :D mne bude letos 30 a chteli bych uz i my..jsem v tom novacek :D takze vsechno studuji sleduji az mi s toho obcas j… :zed: ja dnes po 7 dnovem meskani jsem dostala taky zvlastni MS ze jsem se odhodla jsem napsat protoze sama to uz nedavam..tak doufam ze aspon tady budu mit nekoho komu se muzu zduverit…jinak ja mam pristi mesic zacit brat taky clostilbegyt jen nejdriv chctel dr aby jsme vedeli kdy mam presne MS protoze se to bere prej od 5-9 dne a kedze ja jsem netusila ani kdy co a jak tak mi dal nejdriv gynprodyl a proto i ten kalendar :lol: zacala si si i merit teplotu a delat ovu testy ci zatim prdis nato?

Mytak
Stálice 86 příspěvků 04.02.19 14:38

Ahoj holky. My se snažíme od ledna loňského roku.. Už jsem myslela že to nepůjde ale v září jsem zjistila, že jsem těhotná. Byli jsme fakt šťastný ale.. Zamlkle tehu :,( fakt hrozný. Revize a tak. Dva cykly jsme nesměli ale teď už druhý cyklus se zase snažíme. Minulý měsíc už to vypadalo.. 7 dni spozdeni.. Ale nakonec došla :? Přitom to mám vždycky pravidelný fakt přesný.. No des :zed: tak doufám že tedkon se zadari no…

Majsky987
Povídálka 22 příspěvků 04.02.19 14:41

Ahoj @Mytak..tak to mi je lito..ja jsem s tou mrchou to sami 7 dni meskani dnes prisla :( :,( tak i proto jsem se dala na napsani aby jsem to mohla s kym sdilet..beres neco na podporu?

pike
Povídálka 26 příspěvků 04.02.19 14:44

@Majsky987 Mně je 32, holce už bude 10 a klukovi je 7 let. To šlo všechno úplně samo. Ale mám nového partnera, tak proto jdu do třetího :) Já budu brát clost. od 3. dne MS a pak jdu na ten ultrazvuk, tak mi doktor řekne co a jak, takže testy nejsou potřeba. Já právě to nechtěla moc řešit a stresovat se tím, ale přesně pak se to takhle zkomplikovalo a nějak to na mě dolehlo a není moc s kým to rozebírat, tak jsem se sem zaregistrovala :) Můžu ti dát aspoň info, co se mnou ten clost. dělá.

Mytak
Stálice 86 příspěvků 04.02.19 14:46

@Majsky987 nic extra. Teď jsem si objednala gynex a femibion ale dr mi zatím ani nic neporadil.. Taky jsem ti abych o tom s někým pokecala, kolem mě sami Tehulky a všem to vyšlo hned :think: a co bereš ty? Jak jsi psala vyse, to je co?

Majsky987
Povídálka 22 příspěvků 04.02.19 14:49

@pike to budu rada..jen mne zarazi ze ty mas brat od 3dne a ja az od 5…hm..ja uz cim dal tim min tomu rozumim :D ..ja jsem to tomu taky chtela dat volny prubeh ale nejak mi to lezi v hlave vzdit asi vis :lol: ..tak ividime jak nam to dopadne..doufam ze se o mesic dva budeme tesit s // :D ..u nas jsem to davala za vinu i tomu ze pritel je kamionak takze pres tejden nic jenom o vikendu :roll: ale byli svatky a 3 tydny byl doma tak jsem se tesila ze to vyjde i do dnesniho dne tomu vse nasvedcovalo..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >