Snažím se, ale nemá to smysl, stále je všechno špatně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
manzelik
Kecalka 108 příspěvků 18.03.19 18:18
Snažím se ,ale je to já nic

Ahoj.Jak začít. Prijde mi že ať udělám co udělám všechno je špatně. Mame se ženou dvě děti. Uz nějakou dobu mě žena poměrně ignoruje a zajímá se jen o sebe a svoji práci a o děti. Máme oba dost práce, ale i přes to se hodně snažím aby byla spokojená s šťastná. Porad se snažím vymyslet něco nového, at už se jedná o cokoliv.Doma také pomáhám, nevydělával špatně a děti mně myslím mají rády. To, ale pořád nestačí. Kdyz se zeptám, tak se mi odpovědi nedostane. Spise slyším jen kritiku. Šli by jste z takového vztahu pryč?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineMonchichik
Echt Kelišová 7768 příspěvků 18.03.19 18:28

@manzelik Ano. Nemám zapotřebí být ve vztahu, když není z druhé strany žádný zájem…

Romeon
Stálice 87 příspěvků 18.03.19 18:39
@manzelik píše:
Ahoj.Jak začít. Prijde mi že ať udělám co udělám všechno je špatně. Mame se ženou dvě děti. Uz nějakou dobu mě žena poměrně ignoruje a zajímá se jen o sebe a svoji práci a o děti. Máme oba dost práce, ale i přes to se hodně snažím aby byla spokojená s šťastná. Porad se snažím vymyslet něco nového, at už se jedná o cokoliv.Doma také pomáhám, nevydělával špatně a děti mně myslím mají rády. To, ale pořád nestačí. Kdyz se zeptám, tak se mi odpovědi nedostane. Spise slyším jen kritiku. Šli by jste z takového vztahu pryč?

Ano, já šel a dodnes nelituji.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 774 příspěvků 89 inzerátů 18.03.19 18:54

@manzelik zeptej se ji přímo jestli má nějaký problém, proč je neustále naštvaná… Třeba je jen frustrovaná.. Moc práce, málo spánku, děti zlobí… Zkus jí třeba vytrhnout ze stereotypu nějakým překvapením ;)

manzelik
Kecalka 108 příspěvků 18.03.19 18:58
@welovefashion píše:
@manzelik zeptej se ji přímo jestli má nějaký problém, proč je neustále naštvaná… Třeba je jen frustrovaná.. Moc práce, málo spánku, děti zlobí… Zkus jí třeba vytrhnout ze stereotypu nějakým překvapením ;)

To dělám pořád zlato. A děti máme spolu,nestará se one sama a taky pracuju.Je to 50/50.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 774 příspěvků 89 inzerátů 18.03.19 19:07

@manzelik ok tak se nerozčiluj… Jako pokud se snažíš, doma uklidiš, s dětmi uděláš úkoly, přečteš pohádky, občas je srovnáš do latě… Manželce sneseš modré z nebe a ona pořád kritizuje… Zkus jí to prostě říct že tě nebaví se koukat na její věčně nas..aný obličej a poslouchat neopodstatněnou kritiku, buď se naštve a sbalí ti nebo si kufry nebo se zamyslí, že teda asi něco není dobře a změní svoje chování, třetí varianta je, že ti vysvětlí, že tak úžasný nejsi a máš ještě rezervy:wink:

manzelik
Kecalka 108 příspěvků 18.03.19 19:15
@welovefashion píše:
@manzelik ok tak se nerozčiluj… Jako pokud se snažíš, doma uklidiš, s dětmi uděláš úkoly, přečteš pohádky, občas je srovnáš do latě… Manželce sneseš modré z nebe a ona pořád kritizuje… Zkus jí to prostě říct že tě nebaví se koukat na její věčně nas..aný obličej a poslouchat neopodstatněnou kritiku, buď se naštve a sbalí ti nebo si kufry nebo se zamyslí, že teda asi něco není dobře a změní svoje chování, třetí varianta je, že ti vysvětlí, že tak úžasný nejsi a máš ještě rezervy:wink:

Tvl. Rezervy :grinning:. A úžasný nejsem. Jenom plnohodnotná polovička co se snaží.

Origamia
Kecalka 259 příspěvků 18.03.19 19:21

Jsi úplně úžasný, ale doma spíš slyšíš jen kritiku. No kde to asi vězí 8o

Nevimjakynick
Stálice 55 příspěvků 18.03.19 19:31

Nejsi takový ten chlap-backora? Chlap jestli chce uznani a respekt tak musi byt fakt chlap. Tzn. co rekne, to plati; ma svoje zasady; neni z zenske poprdeny a umi si ji taky srovnat do late… nerikam pro vsechny ideal-nektere krehotinky vyzaduji takoveho, ale vetsina silnych zen potrebuje jeste silnejsiho muze. :nevim:

manzelik
Kecalka 108 příspěvků 18.03.19 19:40
@Nevimjakynick píše:
Nejsi takový ten chlap-backora? Chlap jestli chce uznani a respekt tak musi byt fakt chlap. Tzn. co rekne, to plati; ma svoje zasady; neni z zenske poprdeny a umi si ji taky srovnat do late… nerikam pro vsechny ideal-nektere krehotinky vyzaduji takoveho, ale vetsina silnych zen potrebuje jeste silnejsiho muze. :nevim:

To ji mám dát přes držku,nebo jak to myslíš?

manzelik
Kecalka 108 příspěvků 18.03.19 19:41
@Nevimjakynick píše:
Nejsi takový ten chlap-backora? Chlap jestli chce uznani a respekt tak musi byt fakt chlap. Tzn. co rekne, to plati; ma svoje zasady; neni z zenske poprdeny a umi si ji taky srovnat do late… nerikam pro vsechny ideal-nektere krehotinky vyzaduji takoveho, ale vetsina silnych zen potrebuje jeste silnejsiho muze. :nevim:

Ne to fakt nejsem:grinning:.To bys mě musela znát.

manzelik
Kecalka 108 příspěvků 18.03.19 19:41
@Nevimjakynick píše:

Ne to fakt nejsem.To bys mě musela znát.

Nevimjakynick
Stálice 55 příspěvků 18.03.19 19:48

@manzelik Ne, urcite nemyslim zadne fyzicke nasili, ale spatne se to vysvetluje. Proste jsou muzi, kteří kdyz vstoupi do místnosti tak proste prijde chlap…ja jsem v minulem vztahu byla ta silnejsi a proto to asi ztroskotalo-necitila jsem z chlapa respekt, byl sama laska kvetina dárek a ja myslela ze se mi to libi. Ted mam vedle sebe chlapa, ktery pusobi - jak to říct - chladněji. Nevyznava porad lasku, nemilackuje, atd ale proste chova se jako chlap, ktery mi zaroven dava najevo, ze kdyby me nemiloval-neni se mnou. Kdyby mi snasel modre z nebe, byl ze mne poprdeny a toleroval kazdou moji pns naladu tak vim, ze ho mam omotaneho a respekt se zase vytrácí dle meho. Ale nemusi urcite nekteri souhlasit, tot moje zkušenost.

manzelik
Kecalka 108 příspěvků 18.03.19 19:52
@Nevimjakynick píše:
@manzelik Ne, urcite nemyslim zadne fyzicke nasili, ale spatne se to vysvetluje. Proste jsou muzi, kteří kdyz vstoupi do místnosti tak proste prijde chlap…ja jsem v minulem vztahu byla ta silnejsi a proto to asi ztroskotalo-necitila jsem z chlapa respekt, byl sama laska kvetina dárek a ja myslela ze se mi to libi. Ted mam vedle sebe chlapa, ktery pusobi - jak to říct - chladněji. Nevyznava porad lasku, nemilackuje, atd ale proste chova se jako chlap, ktery mi zaroven dava najevo, ze kdyby me nemiloval-neni se mnou. Kdyby mi snasel modre z nebe, byl ze mne poprdeny a toleroval kazdou moji pns naladu tak vim, ze ho mam omotaneho a respekt se zase vytrácí dle meho. Ale nemusi urcite nekteri souhlasit, tot moje zkušenost.

Díky.Taky názor.Ale to je spíš o povaze.

Bodlina
Kecalka 181 příspěvků 19.03.19 07:45

Řekni jí to důrazně, že akorát sekýruje a že pokud se neuklidní, že nebudeš dělat nic a to i pak dodrž. Znám to z druhé strany. Mě kdysi takto prudil muž. Přestala jsem dělat cokoliv ať si to dělá sám, když to umí líp (např svačiny dětem do školy a pod.)
Co znamená, že tě ignoruje? Že s tebou nespí nebo co konkrétně?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama