Snažím se být milá, nejde mi to

Anonymní
23.10.19 23:21

Snažím se být milá, nejde mi to

Zdravím. Jsem měsíc před porodem a chápu, že už dost nervózní a snažím se být milá a netlačit na přítele. Ale fakt mě štve, když po nem vyzaduji např. udělat mi garnýže na záclony. Tvrdí mi jak nemá čas, že to udělá o víkend, ale když se mu rozbilo rádio v autě tak ho dokázal a musel ihned opravovat. Auto má asi dva týdny a pořád řeší jen to auto… Jak je tam potřeba to a to udělat a že škube a že tohle a tamto a mě už to tak vytáčí… Víkend co víkend jezdí za kamarádem a studuje to auto… doma nic neudělá… už jsem po něm vyletěla nervama. Nemáte nějaký rady jak se ten poslední měsíc udržet? Evidentně mi to těhotenství už leze na mozek a odsira to on i když vím, že zbytečně. Sama mu tu radost přeju, ale nemůžu si pomoct 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10102
23.10.19 23:24

Nech ho, chlapi jsou jak děti, jak dostanou novou hračku, neumí přestat. Auto má dva týdny, ale ke kamarádovi kvůli němu jezdí víkend co víkend :lol: :lol: :lol: ale na těch garnyžích bych trvala, pikud to slíbil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.19 23:26

@Aduš8 Jo. Auta máme dvě. Nejdřív řešil pořád jedno, teď to nový.

• Citovat
  • Nahlásit
6430
23.10.19 23:30

Jóóó taky už se mi spravuje baterie v kuchyni asi měsíc a staví se konstrukce na houpacku pro malou asi půl roku. Musíš se nad to povznést, oni to někdy udělají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10102
23.10.19 23:34

Hele, ale hlavu z toho, že vylítneš, si nedělej, může za to hnízdící reflex. Já to měla taky a zpětně musím říct, že jsem byla fakt nesnesitelná. A to po porodu může být ještě hůř :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ontar
23.10.19 23:46

To musíte ženský furt kvílet? Chcete rodinu, tak se koukejte smekat, oni se vám žíly nezkrátí… :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
150
24.10.19 00:40

Chápu, že v 9 měs nepolezes po štaflích, ale jinak je dost dobré umět si to udělat sama, není to nijak namáhavé.
V tomto případě je ideální pozvat si hodinového manžela, ať udělá garnýže a je klid ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3132
24.10.19 03:54

Doma nic neudela… Bohuzel sis vybrala chlapa na ozdobu, takze na garnyze pozvi nekoho jineho, kdyz odjede za kamaradem, jed do akvaparku nebo s kamoskou na obed a kdyz je doma, uzij si cas s nim. Nezmenis ostatni, ale svuj pristup muzes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2782
24.10.19 03:55

Zavolala jsem si hodinovyho manzela na par veci, co bylo potreba udelat. Samozrejme v dobe kdyz uz chlap byl doma. Pak to slo vsechno hned :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3132
24.10.19 04:06
@Micaella22 píše:
Zavolala jsem si hodinovyho manzela na par veci, co bylo potreba udelat. Samozrejme v dobe kdyz uz chlap byl doma. Pak to slo vsechno hned :mrgreen:
:palec: At ziji hodinovi manzele! Ja jen REKLA, ze ho zavolam a hned se cas nasel.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
24.10.19 04:33

Hele, když chlap řekne, že něco udělá, tak to udělá. A není potřeba mu to každýho půl roku připomínat!

Taky si pamatuji, jak mi vytáčely věci kdy jsem najednou byla závislá na pomocí jiných a normálně bych to zvládla sama. Zkus se nad to povznést. Nebo jak radí holky, objednej hodinového manžela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1186
24.10.19 05:56

Manžel už rok kupuje nový práh k jedněm dveřím. Takových věcí je, jsou všichni stejní… :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66735
24.10.19 06:17

Prosim Te, u nas montoval zrcadlo do koupelny dva roky a mame ho tam jen proto, ze jsme se prestehovali a v nove koupelne uz bylo :lol: to pro pobaveni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2662
24.10.19 06:34

Já si na všechno volám lidi - manžela ani mě tady to kutilství nebaví a nemáme na to čas. Takže bych si na to někoho sehnala a máš vyřízeno :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
24.10.19 07:03

Holky ja jsem takhle na manzela vymyslela, ze mame na lednicce seznam, co potrebuji doma udelat, muzske prace.Vzdy tam neco napisu a o víkendu kdyz ma cas, jde sam od sebe mrknout na seznam a neco z toho udela. Aby se necitil spatne, udelala jsem i sobe seznam, co bych chtela za cely tyden stihnout (napr. umyt okna a uklidit satnu). :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat