Snažím se o dítě jsem už zoufalá

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
26.1.22 06:09

Snažím se o dítě jsem už zoufalá

Ahoj Potřebuji Radu je my 24 a z přítelem se snažíme už 3 a půl roku o miminko býdleni mame vše proto abychom mohli mýt už rodinu vše je
Ale otázka pro ženy které si tím prošli
Snažíme se o miminko a stále nic po sexu se snažím vždy zůstat ležet aby toho zas tolik neviteklo :roll: ccc před 4 lety jsem měla operaci cysti jinak žádnej problém pohled na dítě je prome hodně bolestivé :,( přítel je starší 8o 42 let děti nemá ale naše snaha nas tak zasahuje že už poslední dobou nemáme ani chuť na sex :( prosím může někdo poradit co bych měla dělat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11904
26.1.22 06:22

@Molly2240 Partner byl na vyšetření?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13293
26.1.22 06:22

Jít do CAR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.22 06:28

To je jak s mojím, taky mu bylo 42 když jsme se seznámili, děti ještě neměl a nic nepomáhalo, museli jsme do car, ten jsme navštívili po 1,5 roku. Mně bylo 33. Až po dvou letech se nám teď podařilo, ale nvm jak to dopadne, zatím brzy. Spermiogram může mít dobrej, ale pak se dělá ještě fragmentace dna spermií a mnoho dalšího.. Může to být ale klidně banalita, ale po 3,5 letech tam rozhodně běžte, jsi mladá a tak usuzuji, že vám brzy pomohou.

• Citovat
  • Nahlásit
4828
26.1.22 06:29

@Molly2240 rovnou bych se objednal do CARu. Nemusíte hned podstupovat IVF, ale udělají vám potřebná vyšetření ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
26.1.22 06:38

CAR a v čekárně si pročítat Pravidla českého pravopisu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
26.1.22 06:44

Z Tvého příspěvku není patrné, zda máš ovulaci a pravidelné cykly. Jestli si děláš OT nebo měříš BT. Na gynekologii si o tom se svým doktorem mluvila? Partner byl na spermiu?..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
26.1.22 07:21
@adamcoka píše:

Přesně. To je hrůza…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33711
26.1.22 07:21
@adamcoka píše:

tohle jsem chtěla také napsat :palec: hrůza

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
26.1.22 07:36

Co se spíš doučit češtinu a pak se snažit o dítě. Promiň, přijdeš mi na dítě nevyzrálá, i když ty chyby pominu. Každopádně po více jak roce marného snažení lepší probrat s lékařem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1174
26.1.22 07:41
@Molly2240 píše:
Ahoj Potřebuji Radu je my 24 a z přítelem se snažíme už 3 a půl roku o miminko býdleni mame vše proto abychom mohli mýt už rodinu vše je
Ale otázka pro ženy které si tím prošli
Snažíme se o miminko a stále nic po sexu se snažím vždy zůstat ležet aby toho zas tolik neviteklo :roll: ccc před 4 lety jsem měla operaci cysti jinak žádnej problém pohled na dítě je prome hodně bolestivé :,( přítel je starší 8o 42 let děti nemá ale naše snaha nas tak zasahuje že už poslední dobou nemáme ani chuť na sex :( prosím může někdo poradit co bych měla dělat

Po 3,5 letech už jste měli být v CAR. To že jsi mladá nemusí znamenat, že zdravá. Nebo partner může mít potíže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19526
26.1.22 08:03

@Molly2240 nevěřím ze někdo napíše tolik chyb ve větě. Tak troll nebo re.tard?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3574
26.1.22 08:16
@Paola21 píše:
Co se spíš doučit češtinu a pak se snažit o dítě.Promiň, přijdeš mi na dítě nevyzrálá, i když ty chyby pominu. Každopádně po více jak roce marného snažení lepší probrat s lékařem.

Já jsem dost grammar nazi, u zakladatelčina příspěvku se mi kroutí i nehty na nohou a odlupuje sítnice, ale co má, proboha, společného gramatika a touha po dítěti? 8o To jako ten, kdo nenapíše diktát nejhůř za 3, tak nedostane štempl na množení, či co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33711
26.1.22 08:23
@Jahru píše:
Já jsem dost grammar nazi, u zakladatelčina příspěvku se mi kroutí i nehty na nohou a odlupuje sítnice, ale co má, proboha, společného gramatika a touha po dítěti? 8o To jako ten, kdo nenapíše diktát nejhůř za 3, tak nedostane štempl na množení, či co?

no bohužel dostane, a nejen on, ale každý - a ne není to vždycky dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
26.1.22 08:26
@Jahru píše:
Já jsem dost grammar nazi, u zakladatelčina příspěvku se mi kroutí i nehty na nohou a odlupuje sítnice, ale co má, proboha, společného gramatika a touha po dítěti? 8o To jako ten, kdo nenapíše diktát nejhůř za 3, tak nedostane štempl na množení, či co?

Tak jsem to nemyslela, spíš tak, že i když pominu tu gramatiku, tak mi z textu zakladatelka přijde nevyzrálá na dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat