Reklama

Snažíme se a stále nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Merinka4
Nováček 9 příspěvků 03.08.18 07:21
Snažíme se a stále nic

Ahoj holky s pritelem se snažíme pul roku o miminko a stále nic.. strašne moc chceme miminko..???? vždycky když jsem měla spoždeni tak sem si myslela že už se konečne povedlo ale stále nic..
Opravdu jsem už zoufala porad vidím holky ktere jsou tehotné a mrzí me že ja stále nic myslíte si že je to tím že sem ještě docela mlada? Nebo bich na to mela prestat myslet uzivat si s pritelem zivot a nase spolecne chvile? Nebo brat nejake prášky vitamíny pro podporu tehotenstvi? Dekuji moc za vaše odpovedi budú moc vdecna snat se nájde takova ktera to mela taký tak a do 3-4 mĕsicu na to otehotnela ještě jednou dekuji??????????­??????????????

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kve-tinka
Závislačka 4345 příspěvků 4 inzeráty 03.08.18 07:37

Po prve jsem otehotnela po pul roce,ted “cekam” druhou menstruaci. Davam si na to s klidnou hlavou rok. ;) Nemerim si bazalni teplotu,nepouzivam ovulacni testy,sexuji kdy je chut..... vydrz :kytka:

Merinka4
Nováček 9 příspěvků 03.08.18 07:45

@kve-tinka bude nebo už je to 8 mĕsicu co sme spolu???? ano ja také zadné ovuluacne testy mereni bazalne teploty pripadá mi to zbytečně také sexuji kdy je chuť (kázdy den dokud nepríde bouzel menstruace) ???? jinak dekuji moc skúsim vydrzet????????

pikola
Neúnavná pisatelka 18959 příspěvků 03.08.18 07:55
@Merinka4 píše:
@kve-tinka bude nebo už je to 8 mĕsicu co sme spolu???? ano ja také zadné ovuluacne testy mereni bazalne teploty pripadá mi to zbytečně také sexuji kdy je chuť (kázdy den dokud nepríde bouzel menstruace) ???? jinak dekuji moc skúsim vydrzet????????

Jste spolu 8 měsíců a už dítě? Možná je dobré, že to hned nejde, dítě není pejsek na hraní pro děti.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 03.08.18 07:56

Hele tuhle diskuzi jsi tu mela včera pod jiným nickem, ze? Osm měsíců spolu, nejde to, stejné chyby

Obeli
Kecalka 125 příspěvků 03.08.18 07:56
@Merinka4 píše:
Ahoj holky s pritelem se snažíme pul roku o miminko a stále nic.. strašne moc chceme miminko..???? vždycky když jsem měla spoždeni tak sem si myslela že už se konečne povedlo ale stále nic..
Opravdu jsem už zoufala porad vidím holky ktere jsou tehotné a mrzí me že ja stále nic myslíte si že je to tím že sem ještě docela mlada? Nebo bich na to mela prestat myslet uzivat si s pritelem zivot a nase spolecne chvile? Nebo brat nejake prášky vitamíny pro podporu tehotenstvi? Dekuji moc za vaše odpovedi budú moc vdecna snat se nájde takova ktera to mela taký tak a do 3-4 mĕsicu na to otehotnela ještě jednou dekuji??????????­??????????????

Sis změnila přezdívku, když si byla včera odhalená?
https://www.emimino.cz/…stvo-323898/?… :lol: :lol:

Merinka4
Nováček 9 příspěvků 03.08.18 07:57

@pikola vadí vám něco? Dobře vím že miminko neni hráčka

pikola
Neúnavná pisatelka 18959 příspěvků 03.08.18 07:59
@Merinka4 píše:
@pikola vadí vám něco? Dobře vím že miminko neni hráčka

Vadí mi když nerozumné dítě chce děti. Možná by bylo fajn jít po prázdninách ještě do školy.

Obeli
Kecalka 125 příspěvků 03.08.18 08:00

@pikola tak aspoň se už nesnaží o slovenštinu :). Což je pokrok.

Merinka4
Nováček 9 příspěvků 03.08.18 08:00

@Tichošlápek prosím? O cem to porad vsechny mluvite? Jsem tu nová a to že se nektere slečna snaží stejne o miminko neznamená že bich to mela byt ja!

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 03.08.18 08:01

@Merinka4 no jistě. A teď tu o víle zuběnce

Merinka4
Nováček 9 příspěvků 03.08.18 08:03

@Tichošlápek spis bich rekla tu o vás ;)

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 03.08.18 08:03

@Merinka4 píše se bych

Merinka4
Nováček 9 příspěvků 03.08.18 08:04

@Tichošlápek du na vás podať oznámení že jenom napadate a urazite starajte se sami o sebe

pikola
Neúnavná pisatelka 18959 příspěvků 03.08.18 08:04
@Merinka4 píše:
@Tichošlápek prosím? O cem to porad vsechny mluvite? Jsem tu nová a to že se nektere slečna snaží stejne o miminko neznamená že bich to mela byt ja!

Co chodit do práce, společné bydlení, svatba a pak dítě? Nějaké sociální jistoty? Dodělat si aspoň základní vzdělání?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama